نمایندگی کولرگازی هایسنس در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

نمایندگی کولرگازی هایسنس در قزوین

نمایندگی کولرگازی هایسنس در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی هایسنس در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی هایسنس در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولرگازی هایسنس در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تعمیر کولرگازی در قزوین | قزوین تکنیک
گارانتی و ضمانت تعمیر کولر گازی در مرکز قزوین تکنیک

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی هایسنس در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

چرا بهتر است تعمیر کولر گازی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی کولر گازی هایسنس در قزوین

با روند گرمایش زمین، که نتیجه آن تابستان‌هایی است که هر ساله گرم و گرمتر می شوند، تکنولوژی های مختلفی از جمله کولرهای گازی مورد استفاده گسترده مردم قرار می گیرند. به مرور زمان، امکان خرابی این وسیله به دلیل استفاده زیاد وجود دارد. اگر در حال خواندن این مطلب هستید، احتمالا به دنبال تکنسین مجاز نمایندگی کولر گازی هایسنس در قزوین هستید. برای سرویس و یا تعمیر کولر گازی هایسنس در قزوین با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ ، مرکز تعمیر کولر گازی در قزوین تکنیک تماس بگیرید.

برای جلوگیری از رسیدن کولر گازی به مرحله‌ای که نیاز به هزینه زیاد برای تعمیر پیدا کند، باید نکات اصلی نگهداری کولر گازی را رعایت کرد. یکی از مهم ترین نکات برای نگهداری از کولر گازی، سرویس دستگاه، تا پیش از فرا رسیدن فصل تابستان است. در ادامه نکاتی را در این خصوص می‌خوانیم.

نمایندگی کولر گازی هایسنس در قزوین

سرویس کولر گازی هایسنس در قزوین

چنان چه با هم خواندیم، سرویس کولر گازی یکی از مهم ترین کارهاییست که توسط تکنسین انجام می شود تا از نیاز به تعمیر کولر گازی در قزوین، جلوگیری کند. در هنگام سرویس کولر گازی، کارهایی از جمله، شارژ گاز مبرد، تعویض فیلترها، پاک کردن کمپرسور، تمیز کردن کندانسور بیرونی کولر گازی و انجام عایق کاری مجدد در صورت نیاز، انجام می گیرد. برای سرویس دستگاه خود با شماره‌ی بالای صفحه، تماس بگیرید.

مشکلات رایج در کولر گازی هایسنس

برخی از ایرادات بیش تر مصرف کنندگان را مجبور می‌کند تا با نمایندگی کولر گازی هایسنس در قزوین تماس بگیرند. دانستن دلیل این ایرادها به شما کمک می‌کند تا کار تعمیر کولر گازی هایسنس را در محل و بدون پرداخت هزینه های اضافه انجام دهید. در ادامه با تعدادی از این مشکلات آشنا می‌شویم. 

خنک نکردن کولر گازی هایسنس

این ایراد می تواند به دلایل ساده ای مانند باز نبودن کامل دریچه های کولر گازی اتفاق بیفتد. اما ممکن است مشکل پیچیده تر نیز باشد. مثلا کمپرسور دچار مشکل شده باشد که برای تعمیر و رفع مشکل آن باید از تکنسین متخصص و مجاز نمایندگی کولر گازی هایسنس در قزوین کمک بگیرید. یکی دیگر از مشکلات رایج کولر گازی هایسنس خرابی فن کولر گازی است که باید تعمیر یا تعویض شود. در صورت بروز این ایراد معمولا سر و صدای اضافه هم از دستگاه شنیده می شود. کثیف بودن فیلتر‌های کولر گازی هم می‌تواند یکی از دلایل آن باشد که با سرویس به موقع کولر گازی می‌تواند از آن جلوگیری شود. اما مهمترین مشکلی که باعث خنک نکردن محیط کولر گازی می‌شود این است که شارژ گاز کولر گازی به اتمام رسیده باشد که با شارژ مجدد آن می‌توانید کار تعمیر کولر گازی‌ هایسنس را انجام دهید.

تعمیر کولر گازی هایسنس در قزوین

روشن نشدن کولر گازی ‌هایسنس

این ایراد نیز به عنوان یک مشکل پرتکرار در نمایندگی کولر گازی هایسنس در قزوین به ثبت رسیده است. روشن نشدن کولر گازی می‌تواند به دلایل متعددی، اتفاق بیفتد. برای عیب یابی کولر گازی‌ هایسنس باید از سطحی ترین مشکل شروع کرده و آن‌ها را بررسی کنید. برای مثال، ممکن است که شما دو شاخه کولر گازی را به برق متصل نکرده باشید و مشکل اصلی همان باشد و تعمیر کولر گازی‌ هایسنس لازم نباشد و با وصل شدن جریان برق مشکل حل شود. در مرحله بعدی اگر مشکل پیدا نشد، باید قسمت های مختلفی، مانند برد، اتصالات برق، خازن و دیودها و … توسط تکنسین متخصص بررسی شود.

یخ زدگی کولر گازی‌ هایسنس

مشکل پرتکرار دیگر که در نمایندگی کولر گازی هایسنس در قزوین، به ثبت رسیده است، یخ زدن کولر گازی است. در این هنگام، دستگاه نمی‌تواند به درستی کار کند که باید عیب یابی کولر گازی‌ هایسنس برای آن انجام شود و سپس تعمیر کولر گازی ‌هایسنس انجام شود. علت بروز این مشکل ممکن است از خرابی فن کولر گازی باشد چرا که به درستی هوای سرد را به بیرون منتقل نمی‌کند و باعث می‌شود که هوای سرد در یک جا جمع شده و یخ بزند که در این حالت باید فن را تعمیر و یا تعویض کنید. یکی دیگر از مشکلات، سوراخ شدن مخزن و یا لوله‌های انتقال گاز مبرد می‌باشد که با خارج شدن به صورت یک جا باعث یخ زدگی خواهد شد. برای رفع این مشکل و تعمیر کولر گازی هایسنس در قزوین، با قزوین تکنیک تماس بگیرید.

خاموش شدن ناگهانی کولر گازی هایسنس

در برخی موارد این مشکل پیش آمده است که کولر گازی به صورت ناگهانی خاموش می‌شود. این ایراد که باعث تماس با نمایندگی کولر گازی هایسنس در قزوین می‌شود، ممکن است به دلیل انجام ندادن به موقع سرویس کولر گازی هایسنس، باشد چرا که ممکن است فیلترهای کولر گازی کثیف باشند و اجازه خروج هوای خنک را به بیرون ندهند که در این حالت به دستگاه فشار وارد شده و خاموش می‌شود.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس در قزوین

تعمیر کولر گازی هایسنس در قزوین

برای تعمیر کولر گازی هایسنس در قزوین، توسط افراد خبره که حداقل 8 سال سابقه کار تخصصی با استفاده از قطعات فابریک یدک تهیه شده از نمایندگی کولر گازی هایسنی در قزوین با قزوین تکنیک با شماره ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰  تماس بگیرید

نمایندگی کولر گازی هایسنس در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی کولرگازی هایسنس در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی هایسنس در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی هایسنس در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولرگازی هایسنس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولرگازی هایسنس در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

2 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی کولرگازی هایسنس در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

  1. سلام وقت بخیر امروز کولر گازی من هر کاری میکنم خاموش نمیشه. کنترلش هم چک کردم ولی مشکلی نداشت.مشکل از کجاست؟ ممنون میشم راهنمایی کنین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297