نمایندگی کولرگازی هیتاچی در قزوین

چرا بهتر است تعمیر کولرگازی هیتاچی در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات کولرگازی هیتاچی در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی کولرگازی هیتاچی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر کولرگازی هیتاچی در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی کولرگازی هیتاچی در قزوین 

نمایندگی کولرگازی هیتاچی در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی هیتاچی در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی هیتاچی در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولرگازی هیتاچی در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی کولر گازی هیتاچی در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی هیتاچی در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

نمایندگی کولر گازی هیتاچی در قزوین
نمایندگی کولر گازی هیتاچی در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی هیتاچی در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر کولرگازی هیتاچی در قزوین

کولر گازی فقط روی دور تند کار می‌کند

این مورد زمانی برای کولر گازی پیش می‌آید که احتمالا کلید و تنظیمات مربوط به کلید دچار اختلال شده باشد.

تولید سر و صدای اضافی در کولر گازی

علت بروز این مشکل میتواند از محل قرار گیری نامناسب دستگاه ، خرابی لاستیک درزگیر ، برخورد پروانه فن به قسمتی از بدنه و یا مشکل در اتصالات کمپرسور باشد.

کولر گازی سرمای مطلوبی ندارد

علت به وجود آمدن این مشکل می تواند از ضعیف یا سوخته شدن خازن ، اتمام گاز دستگاه و یا خرابی موتور باشد.

بدنه کولر گازی برق دارد

امکان اینکه بدنه پلاستیکی سیم پوسیده باشد و یک قسمت از سیم لخت شده باشد و با بدنه برخورد داشته باشد وجود دارد ، علت دیگر آن میتواند از خرابی کمپرسور ناشی شود.

نمایندگی کولر گازی هیتاچی در قزوین

کولرهای گازی کمک شایان توجهی به پاکسازی محیط خانه از گرد و غبار و ارائه هوای خنک دلخواه به مصرف کننده می‌کنند. در این مقاله قصد داریم نگاهی کوار گازی هیتاچی، خرابی های رایج و راهکار تعمیر این دستگاهها در نمایندگی کولر گازی هیتاچی در قزوین داشته باشیم. برای تعمیر کولر گازی هیتاچی در قزوین با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی کولر گازی هیتاچی در قزوین

ارورهای رایج ثبت شده در نمایندگی کولر گازی هیتاچی در قزوین

در ادامه با تعدادی از پرتکرارترین خطاهایی که کاربران را مجبور به تماس با نمایندگی کولر گازی هیتاچی در قزوین می‌کند، آشنا می‌شویم.

ارور ۰۱

وقتی موتور فن کمپرسور کولر گازی هیتاچی خراب شده باشد، این ارور نمایش داده می شود. علت دیگر نمایش ارور مذکور روی صفحه نمایشگر، مشکل در لوله تخلیه، PCB، فعال شدن کلید تعلیق یا ایراد در رله استارت است. اگر با هر کدام از این ارورها رو به رو شده باشید، لازم است از تکنسین متخصص برای تعمیر کولر گازی هیتاچی در مشهد کمک بگیرید.

ارور ۰۲

وقتی دستگاه محافظ (در برابر فشار بالا) فعال شود، ارور 02 به وقوع می پیوندد. از دلایل اصلی ایجاد این مشکل می‌توان به  فعال شدن PSH  در فاز منبع تغذیه، خاموش شدن کمپرسور به دلیل فشار بالا یا جریان بیش از حد، از دلایل دیگر بروز این خطاست.

ارور ۰۳

ارور 03 به معنی عدم تعادل بین واحدهای داخلی یا بیرونی است. سیم‌کشی نادرست، شل بودن ترمینال‌ها، خرابی PCB ، خراب شدن فیوزها و خاموش شدن منبع تغذیه دلایل اصلی بروز این خطا هستند. برای حل این مشکل و تعمیر کولر گازی هیتاچی در مشهد، با شماره های بالای صفحه تماس بگیرید.

ارور ۰۴

اختلال در عملکرد اینورتر و PCB کنترل، باعث ظاهر شدن ارور فوق می‌شود. ایراد در برد کولر گازی هیتاچی مشکل دیگریست که باید بررسی شود. برای حل این مشکل و تعمیر دستگاه خود با نمایندگی کولر گازی هیتاچی در قزوین تماس بگیرید.

ارور ۰۵

هشدار درباره وضعیت غیرعادی منبع تغذیه است و دلیل اصلی آن به منبع تغذیه با الگوی موج اشتباه است. برای تعمیر کولر گازی هیتاچی در قزوین با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی هیتاچی در قزوین

ارور ۰۶

کاهش ولتاژ ناشی از ولتاژ بیش از حد در یونیت خارجی سبب بروز این مشکل می‌شود. در صورتی که ظرفیت سیم‌های منبع تغذیه کافی نباشد، یاسیم کشی دستگاه ایراد داشته باشد،ارور مذکور روی صفحه نمایشگر ظاهر می شود. در هر صورت برای رفع ایراد الکترونیکی فوق لازم است تا تکنسین متخصص، دستگاه شما را بررسی کند.

ارور ۰۷

کاهش سوپرهیت گاز لوله تخلیه علت ظاهر شدن این ارور است. شارژ بیش از حد مبرد، باز شدن قفل شیر انبساط و حفظ سوپرهیت گاز لوله تخلیه در دمای پایین‌تر از ده درجه برای مدت ۳۰ دقیقه  از دلایل اصلی بروز چنین مشکلی است.

ارور ۰۸

این ارور وقتی ظاهر می‌شود که دمای گاز لوله تخلیه افزایش یابد. از از دلایل اصلی بروز این مشکل می‌توان شارژ ناکافی مبرد، نشت مبرد، بسته یا  پر شدن شیر انبساط نام برد.

ارور ۱۱

ورودی هوا ترمیستور ایراد پیدا کرده است. با یک متخصص تعمیر کولر گازی هیتاچی در قزوین برای بررسی این قطعه تماس بگیرید.

ارور ۱۲

وقتی این ارور ظاهر می‌شود که مشکلی در ترمیستور خروجی هوا و ترمیستور ضدیخ وجود داشته باشد. خرابی ترمیستور، سنسور و خرابی اتصال از دلایل اصلی بروز این مشکل است.

ارور ۱۴

ترمیستور لوله گاز ایراد پیدا کرده است. برای ایمنی ساکنان دستگاه را خاموش کرده و سریعا با تکنسین نمایندگی کولر گازی هیتاچی در قزوین تماس بگیرید.

ارور ۱۶

خرابی یا مشکل در ترمیستور ریموت سبب ظاهر شدن این خطا می شود.

ارور ۱۷

باز هم ایراد در یکی از ترمیستورهاست. این بار مشکلی در ترمیستور RCS وجود دارد. ترمیستور باید بررسی شود و اگر ایراد قابل تعمیر نبود، تعویض شود. برای استفاده از قطعات یدک فابریکی تهیه شده از نمایندگی کولر گازی هیتاچی در قزوین با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی هیتاچی در قزوین

نمایندگی کولر گازی هیتاچی در قزوین

هیتاچی یک برند خوش نام و قدیمی ژاپنی است که در بازار کشورمان، بسیاری از قطعات آن کمیاب شده است. به همین دلیل، باید حتما از تکنسین وارد به دستگاه و قطعات فابریک یدک تهیه شده از نمایندگی کولر گازی هیتاچی در قزوین استفاده کنید. برای این کار کافیست با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ مرکز تعمیر کولرگازی در قزوین تکنیک، تماس بگیرید.

نمایندگی کولر گازی هیتاچی در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی کولرگازی هیتاچی در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی هیتاچی در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی هیتاچی در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولرگازی هیتاچی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولرگازی هیتاچی در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها

Call Now Buttonتماس با ما

پاپ اپ