نمایندگی کولرگازی کنوود در قزوین

چرا بهتر است تعمیر کولرگازی کنوود در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات کولرگازی کنوود در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی کولرگازی کنوود | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر کولرگازی کنوود در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی کولرگازی کنوود در قزوین

نمایندگی کولرگازی کنوود در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی کنوود در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی کنوود در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولرگازی کنوود در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی کولر گازی کنوود در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی کنوود در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر کولر گازی کنوود در قزوین
تعمیر کولر گازی کنوود در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی کنوود در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر کولرگازی کنوود در قزوین

کولر گازی فقط روی دور تند کار می‌کند

این مورد زمانی برای کولر گازی پیش می‌آید که احتمالا کلید و تنظیمات مربوط به کلید دچار اختلال شده باشد.

تولید سر و صدای اضافی در کولر گازی

علت بروز این مشکل میتواند از محل قرار گیری نامناسب دستگاه ، خرابی لاستیک درزگیر ، برخورد پروانه فن به قسمتی از بدنه و یا مشکل در اتصالات کمپرسور باشد.

کولر گازی سرمای مطلوبی ندارد

علت به وجود آمدن این مشکل می تواند از ضعیف یا سوخته شدن خازن ، اتمام گاز دستگاه و یا خرابی موتور باشد.

بدنه کولر گازی برق دارد

امکان اینکه بدنه پلاستیکی سیم پوسیده باشد و یک قسمت از سیم لخت شده باشد و با بدنه برخورد داشته باشد وجود دارد ، علت دیگر آن میتواند از خرابی کمپرسور ناشی شود.

نمایندگی کولر گازی کنوود در قزوین

کولرهای گازی، هوای خانه را در اوج گرما خنک کرده و تسویه می‌کنند و رطوبت را پایین نگه می‌دارند. در این مطلب در خصوص کولرهای گازی کنوود و تعمیرات ایت دستگاهها در نمایندگی کولر گازی کنوود در قزوین، مطالبی را خواهیم خواند.

نمایندگی کولر گازی کنوود در قزوین

خطاهای کولر گازی کنوود

یکی از تکنولوژی‌های به روز و پیشرفته کولر گازی کنوود، قابلیت اعلام خطای خودکار در این دستگاههاست. با توجه به وجود مدل های مختلف برای فهمیدن معنی دقیق برخی خطاها لازم است تا دفترچه راهنمای دستگاه را مطالعه کنید. ما نیز معنای تعدادی از خطاهای مشترک که بیشتر در نمایندگی کولر گازی کنوود در قزوین به ثبت رسیده است را در ادامه این مطلب، آورده‌ایم.

خطای POWER : سنسور دما و رله استارت را چک کنید.

خطای TIMER: سنسور پایپ دستگاه را چک کنید.

خطای RUN: سنسور پایپ کندانسور را چک کنید و در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی کنوود در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

خطای E1: خطاهای سری E مرتبط با خرابی سنسورهای دستگاه شما است. خطای E1، به معنای ایراد در یکی از سنسورهای تعیین دمای محیط است.

خطای E2: سنسور کویل اوپراتور خراب شده یا اتصال کوتاه پیدا کرده است.

خطای E3سنسور کویل کندانسور را چک کنید.

خطای E8: این خطا خبر از کثیفی سنسورها و غبار گرفتن بیش از حد پنل داخلی می دهد. لازم است برای سرویس دستگاه خود اقدام کنید. برای سرویس و تعمیر کولر گازی در قزوین، با نمایندگی کولر گازی کنوود در قزوین تماس بگیرید.

خطای P2: خطاهای سری P، در کولر های گازی کنوود عمدتا به دلیل ایراد دمایی در قسمتی از دستگاه است. این خطاها نیز مانند سری E، جز دلایل رایج مراجعه کاربران به نمایندگی کولر گازی کنوود در قزوین است. این خطا به معنای قطع کار کمپرسور در اثر دمای زیاد در داخل دستگاه است. در این مواقع، کندانسور، که وظیفه محافظت از کمپرسور را بر عهده دارد، دستگاه را خاموش می کند تا خطرات و آسیب های بزرگتری موتور کولر گازی کنوود را تهدید نکند.

خطای P3: اخطار یخ زدگی کولر گازی کنوود. این خطا ممکن است، به دلایل متعددی از جمله کم شدن شارژ گاز مبرد دستگاه، یخ زدن لوله ها به دلیل از بین رفتن عایق لوله ها، یخ زدن قسمت داخلی کولر گازی به دلیل خرابی فن یا روشن ماندن طولانی مدت دستگاه و بسته شدن مسیر جریان هوا به وقوع بپیوندد. تقریباً همه قسمت‌های کولرگازی احتمال یخ‌زدگی دارند. اما پنل داخی، پنل خارجی، کندانسور و از همه بیش‌تر لوله‌های اتصال کولر گازی بیش از سایر قسمت‌ها دچار یخ زدگی می شوند.

خطای P4: به دلیل عدم تعادل دمایی در کمپرسور، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می شود. برای تعمیر کولر گازی کنوود در قزوین، با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی کنوود در قزوین

خطای P5: دما در محفظه کندانسور بالاتر از میزان استاندارد است. در این مورد هم شاهد خاموش شدن دستگاه در میانه کار خواهید بود.  

اگر خطاهای دیگری را مشاهده کردید، می توانید معنای آن را از دفترچه راهنما دستگاه متوجه شوید. تکنسین متخصص کولر گازی باید معنای ارورهای مختلف را متوجه شود تا بتواند به درستی و بدون ایجاد هزینه اضافه و اتلاف وقت بی مورد کولر گازی شما را تعمیر کند. برای تعمیر کولر گازی خود، از تکنسین نمایندگی کولر گازی کنوود در قزوین کمک بگیرید.

با سرویس به موقع دستگاه خود می‌توانید از بروز بسیاری از خطاهای بالا جلوگیری کنید. برای سرویس کولر گازی کنوود در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

تعمیرات در نمایندگی کولر گازی کنوود در قزوین

علاوه بر خطاهایی که توضیح دادیم خطاهای دیگری نیز برای کولر گازی کنوود به وجود می آید. از جمله آن ها می‌توان به: سر و صدای زیاد، یکسره شدن دستگاه، خاموش شدن دستگاه و گرم ماندن محیط و نرسیدن به دمای مطلوب اشاره کرد. در صورت بروز هر کدام از این مسائل با شماره های قزوین تکنیک تماس بگیرید تا مشکل دستگاه شما با بیشترین سرعت مرتفع شود.

  • نیروهای قزوین تکنیک حداقل هشت سال سابقه کار تخصصی با کولر گازی دارند.
  • آشنایی کامل تکنسین های ما به برند کنوود و گذراندن دوره های تعمیرات تخصصی این برند، کار تعمیر دستگاه شما را راحت می کند و از ایجاد هزینه های اضافه جلوگیری می کند.
  • تمام خدمات ارائه شده توسط تکنسین های قزوین تکنیک با قطعات فابریک تهیه شده از نمایندگی کولر گازی کنوود در قزوین صورت می‌پذیرد.
  • تعمیرکاران قزوین تکنیک، اولویت خود را تعمیر قطعات می‌دانند نه تعویض آن ها
  • در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات یدک اصلی استفاده خواهد شد.
  • نیروهای ما در کمتر از یک ساعت برای تعمیر و سرویس دستگاه شما در محل حاضر خواهند شد.
  • قیمت های قزوین تکنیک، همان قیمت های مصوب بوده که باعث صرفه جویی در هزینه های تعمیر و سرویس کولر گازی کنوود شما می شود.

نمایندگی تعمیرات  کولر گازی کنوود در قزوین

پس برای تعمیر کولر گازی کنوود در قزوین، با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی کولر گازی کنوود در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی کولرگازی کنوود در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی کنوود در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی کنوود در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولرگازی کنوود باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولرگازی کنوود در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 دیدگاه
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
یوسف دباغ

سلام خسته نباشید کولر گازی ما نیاز به جا به جایی داره کسیو دارید بفرستید برای جا به جایی و نصب کولر

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297