نمایندگی کولرگازی کین در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

نمایندگی کولرگازی کین در قزوین

نمایندگی کولرگازی کین در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی کین در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی کین در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولرگازی کین در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تعمیر کولرگازی در قزوین | قزوین تکنیک
گارانتی و ضمانت تعمیر کولر گازی در مرکز قزوین تکنیک

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی کین در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

چرا بهتر است تعمیر کولر گازی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی کولر گازی کین در قزوین

در این مطلب به معرفی کولر گازی کین الکتریک خواهیم پرداخت. استفاده از سیستم های تهویه مطبوع و وسایل سرمازا، برای فرار از گرما و تحمل روزهای گرم تابستان رونق گرفته و بسیاری از افراد به دنبال تجهیزاتی برای ایجاد هوایی خنک و مطبوع هستند. در همین راستا سیستم ها و وسایل متعددی طراحی و ساخته شده اند که هر کدام از آنها، با توجه به نوع عملکرد و ویژگی‌های منحصر به فردی که دارند با خنک کردن هوای اتاق و ایجاد هوایی مطبوع حس لذت بخشی برای شما به ارمغان می‌آورند. با بالا رفتن تقاضا و گسترده شدن بازار تولید کولرهای گازی، شرکت های مختلفی به تولید این دستگاهها ورود کرده‌اند. شرکت کین که یک برند چینیست، یکی از شرکت های شناخته شده در آسیای شرقی است که از یک دهه قبل فعالیت خود را آغاز کرده و محصولات با کیفیتی را نسبت به رقبای چینی خود، به کشورهای مختلف جهان صادر می‌کند. برای تعمیر کولرگازی در قزوین باید به نمایندگی کولر گازی کین در قزوین مراجعه کنید یا با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی کولر گازی کین در قزوین

سرویس کولر گازی کین 

در ادامه مطلب و پیش از هر چیر باید گفت، کولرهای گازی کین به سرویس منظم و به موقع سالانه احتیاج دارند تا دچار آسیب و مشکل نشوند. برای سرویس کولر گازی می‌توانید از تکنسین مجاز نمایندگی کولر گازی کین در قزوین کمک بگیرید. سرویس دستگاه قبل از راه انداختن آن در تابستان، بهترین راهکار برای پیشگیری از رسیدن کولر گازی به مرحله تعمیر است. تعویض فیلترها، شارژ گاز اسپیلت و تمیز کردن قطعات مختلف کندانسور و کمپرسور کارهای اصلی هنگام سرویس کردن دستگاه است. سرویس کولر گازی علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه، باعث تازه شدن هوای ورودی به خانه و کاهش قابل توجه مصرف برق می‌شود.

برخی ایرادات رایج ثبت شده در نمایندگی کولر گازی کین در قزوین

به مرور زمان و با استهلاک قطعات کولر گازی، ممکن است دستگاه دچار ایراد شود و نیاز به تعمیر پیدا کند. برای این منظور بهتر است دلیل ایراد دستگاه را بدانید تا آن را به درستی برای تکنسین نمایندگی کولر گازی کین در قزوین توضیح دهید. به این ترتیب، مطمئن می‌شوید که او قطعه مورد نیاز شما را به همراه دارد و مشکل دستگاه شما، در محل رفع خواهد شد. با هم دلیل برخی از ایرادات پر تکرار ثبت شده در نمایندگی کولر گازی کین در قزوین را می‌خوانیم.

تعمیر کولر گازی کین در قزوین

نشت آب از کولر گازی کین

یکی از دلایل اصلی نشت آب از کولر گازی کین، یخ بستن داخل پنل کولر گازی، است. یعنی هنگام کار کردن کمپرسور، داخل محفظه دستگاه یخ تشکیل می شود. این یخ ها پس از خاموش شدن کولر آب شده و از داخل آن سرازیر می‌شود. گرفتگی در لوله های خروجی یا ایجاد سوراخ و نشتی در آن ها می تواند دلیل دیگر نشت آب در کولر گازی باشد. مسدود شدن ناودانی خروجی، شکستن سینی یا قاب ناودانی از دلایل دیگر نشت آب از کولر گازی کین است. گاهی اوقات هم به دلیل، کثیفی، شکستگی و یا تکان خوردن لوله درین راه خروج آب از این لوله به بیرون بسته می شود. اگر نشت آب برطرف نشود، ممکن است دیوار یا کف خانه دچار آسیب شود. پس برای رفع این مشکل سریع تر از طریق نمایندگی کولر گازی کین در قزوین یا تماس با شماره‌ی بالای صفحه، اقدام کنید. 

سرمای کولر گازی کین کافی نیست

دلایل مختلفی برای سرمای ناکافی کولر گازی کین وجود دارد. مهم ترین دلیل سرویس نشدن درست و به موقع کولر دو تکه است. اگر کولر خود را سرویس نکردید، احتمال دارد فیلترها مسدود شده باشند یا شارژ مبرد دستگاه کم شده باشد. ایراد در کمپرسور و عملکرد آن و یا مشکل در کندانسور از دلایل دیگر سرمای کم یا ولرم شدن باد کولر گازی است. گاهی اوقات ممکن است توان کولر گازی، نسبت به متراژ محیط کافی  نباشد و نتواند سرمای کافی برای کل خانه یا محل کار شما را تامین کند. برای تعمیر کولر گازی کین در قزوین، با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، تماس بگیرید.

سر و صدای زیاد و تعمیر کولر گازی کین در قزوین

یکی دیگر از مواردی که باعث می شود تا کاربران برای تعمیرات با نمایندگی کولر گازی کین در قزوین، تماس بگیرند، سر و صدای نامتعارف در کولر گازی است. موردی که باید جدی گرفته شود تا از وارد آمدن صدمات جدی تر به دستگاه جلوگیری شود. در صورت بروز این مشکل دستگاه را از برق بکشید و از تکنسین ماهر کمک بگیرید. احتمال دارد مشکل تنها وارد شدن جسمی خارجی به کندانسور یا کمپرسور باشد که با تمیز کردن دستگاه این مشکل حل می شود. اما ممکن است ایراد جدی تر باشد. مثلا کج شدن پره های فن کمپرسور و ساییدن این پره های به بدنه محفظه کمپرسور یکی از دلایل مهمیست که باید سریعا رفع شود.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی کین در قزوین

برای تعمیر کولر گازی کین ، با استفاده از قطعات تهیه شده از نمایندگی کولر گازی کین در قزوین، توسط تکنسین های با سابقه و حرفه‌ای با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.
شما می توانید از طریق این صفحه : تعمیرات کولر گازی گاسونیک در قزوین، اقدام به ثبت درخواست تعمیر کولرگازی خود به صورت آنلاین نمایید.

نمایندگی کولر گازی کین در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی کولرگازی کین در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی کین در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی کین در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولرگازی کین باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولرگازی کین در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297