نمایندگی کولرگازی گری در قزوین

چرا بهتر است تعمیر کولرگازی گری در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات کولرگازی گری در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی کولرگازی گری | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر کولرگازی گری در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی کولرگازی گری در قزوین

نمایندگی کولرگازی گری در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی گری در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی گری در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولرگازی گری در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی کولر گازی گری در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی گری در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر کولر گازی گری در قزوین
تعمیر کولر گازی گری در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولرگازی گری در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر کولرگازی گری در قزوین

کولر گازی فقط روی دور تند کار می‌کند

این مورد زمانی برای کولر گازی پیش می‌آید که احتمالا کلید و تنظیمات مربوط به کلید دچار اختلال شده باشد.

تولید سر و صدای اضافی در کولر گازی

علت بروز این مشکل میتواند از محل قرار گیری نامناسب دستگاه ، خرابی لاستیک درزگیر ، برخورد پروانه فن به قسمتی از بدنه و یا مشکل در اتصالات کمپرسور باشد.

کولر گازی سرمای مطلوبی ندارد

علت به وجود آمدن این مشکل می تواند از ضعیف یا سوخته شدن خازن ، اتمام گاز دستگاه و یا خرابی موتور باشد.

بدنه کولر گازی برق دارد

امکان اینکه بدنه پلاستیکی سیم پوسیده باشد و یک قسمت از سیم لخت شده باشد و با بدنه برخورد داشته باشد وجود دارد ، علت دیگر آن میتواند از خرابی کمپرسور ناشی شود.

نمایندگی کولر گازی گری در قزوین

در این مطلب قصد داریم نکاتی را در خصوص خطاها و نحوه تعمیر در نمایندگی کولر گازی گری در قزوین می‌خوانیم. اگر نیاز به تعمیر دستگاه خود توسط تکنسین متخصص و مجرب دارد، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی کولر گازی گری  در قزوین

معنی ارورهای کولر گازی گری

بسیاری از کولرهای گازی مدرن با نشان دادن یک ارور یا کد خطا به کاربر، هشدار لازم در خصوص ایراد عملکردی یا خرابی قطعات را می دهند.  اما معنی هر کدام از این خطاها چیست؟ در ادامه با خطاهای رایج و پرتکرار کولر گازی گری آشنا می‌شویم.

ارورE0

اولین اروری که بررسی می‌کنیم، مربوط به کافی نبود ولتاژ کولر گازی در زمان روشن شدن دستگاه است. این خطا که بسیاری از کاربران دستگاه را مجبور به تماس با نمایندگی کولر گازی گری در قزوین کرده است، می تواند برای دستگاه در طولانی مدت مشکلات جدی ایجاد کند. زیرا قرار گرفتن کولر گازی گری در معرض جریان‌های هجومی در شبکه منبع تغذیه آن ممکن است دمای دستگاه را بالاتر از میزان استاندارد ببرد و باعث از بین رفتن عایق سیم کشی و بعد از آن سوختن مولر گازی گری بشود. اگر سوکت کولر گازی گری مشکل داشته باشد، با خرید یک تثبیت کننده ولتاژ که ولتاژ را به ۲۲۰ ولت می‌رساند قابل رفع است.

اگر با وجود رسیدن ولتاژ دستگاه به 220 ولت باز هم ارور رفع نشد، سیم کشی دستگاه مشکل پیدا کرده است و لازم است برای تعمیر کولر گازی در قزوین، از تکنسین متخصص کمک بگیرید.

ارور F1:

این ارور به معنای باز شدن، یا ایجاد اتصال کوتاه در سنسور محفظه داخلی کولر گازی گری است.

ارور F2:

ارور F2 کولرگازی گری به علت اتصال کوتاه یا باز بودن مدار سنسور لوله محفظه داخلی ظاهر می‌شود.

ارور :F3

این ارور به باز بودن یا اتصال کوتاه سنسور دمای محیط واحد بیرونی اشاره می‌کند. این ارور به دلایلی مانند ارتباط ضعیف یا نبود ارتباط بین سنسور دمای هوای محیط واحد بیرونی و کنترلر کولر گازی گری، وجود اتصال کوتاه در قطعات کنترلر و آسیب دیدن سنسور حرارتی یونیت خارجی کولر گازی گری رخ می دهد. خراب شدن برد مرکزی دستگاه دلیل آخر و پیچیده تر بروز خطای فوق است.

شما برای رفع این ارور می توانید با نمایندگی کولر گازی گری در قزوین تماس بگیرید.

ارور  F4

این ارور به باز بودن مدار یا اتصال کوتاه سنسور دمای واحد بیرونی اشاره می‌کند. ممکن است که سنسور دمای واحد بیرونی به ‌خوبی وصل نشده باشد یا آسیب دیده باشد. در چنین وضعیتی کمپرسور حین عملیات خاموش می‌شود. علاوه بر این هنگام اجرای عملیات گرمایشی فعالیت کل دستگاه متوقف می‌شود. برایب تعمیر کولر گازی گری در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی گری  در قزوین

ارور  F5

هنگامی که مدار سنسور دمای هوای آزاد اتصال کوتاه پیدا کرده یا باز شده باشد خطای F5 روی نمایشگر کولر گازی گری مشاهده می شود. خرابی سنسور دمای واحد و یا قطع اتصال آن دلیل دیگر بروز این خطاست. در چنین وضعیتی کمپرسور سه دقیقه پس از شروع به کار اخطار می‌دهد. در این میان فن در محیطی بسته کار می‌کند، ولی در طول فعالیت گرمایشی فعالیت کولر گازی گری مجددا در حین کار متوقف می شود و دستگاه خاموش می‌شود.

ارور  F6

این ارور وقتی ظاهر می‌شود که فرکانس کمپرسور به علت اضافه بار کاهش می‌یابد. در چنین شرایطی همه بارها فعالیت عادی دارند اما فرکانس کمپرسور حین فعالیت کاهش پیدا می‌کند.برای تعمیر دستگاه خود از تکنسین مجاز نمایندگی کولر گازی گری در قزوین استفاده کنید.

ارور  F8

در هر دو ارور فرکانس کمپرسور به دلیل جریان بیش از حد کاهش پیدا می‌کند. پایین بودن ولتاژ تغذیه ورودی یا بالا رفتن بیش از حد فشار و بار اضافه بار در مدار باعث بروز خطای فوق می‌شود.

ارور F9:

اگر گاز مبرد کافی نباشد یا در عملکرد شیر انبساط الکتریکی نقصی وجود داشته باشد ارور F9 نمایش داده می‌شود. در چنین وضعیتی همه بارها فعالیت عادی را نشان می دهد، اما عملکرد کمپرسور مختل شده است.

ارور H6 و تماس با نمایندگی کولر گازی گری در قزوین

هنگامی که موتور فن داخلی کولرگازی گری هیچ واکنش و فعالیتی نکند، این خطا به وجود می آید. علل دیگر احتمالی بروز این مشکل عبارتند از:اتصال ضعیف ترمینال کمپرسور،اشکال در اتصال ترمینال کنترل موتور PG .، به دلیل نصب نامناسب نمی چرخد، کمپرسور به درستی نصب نشده باشد، موتور یا کنترلر آسیب دیده باشند. تعمیر این قسمت ها کاری خساس و تخصصیست.

در بالا تعدادی از مهم ترین ارورهای ثبت شده در نمایندگی کولر گازی گری در قروین شده است. برای رفع این ارورها و تعمیر کولر گازی گری در قزوین با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری  در قزوین

تعمیر کولر گازی گری در قزوین

برای تعمیر کولر گازی گری در قزوین، توسط تکنسین های با حداقل 8 سال سابقه کار تخصصی روی کولر گازی، استفاده از قطعات یدک فابریک تهیه شده از نمایندگی کولر گازی گری در قزوین، برای تعمیر کولرگازی در قزوین و تضمین خدمات ارائه شده توسط تکنسین که دوره مخصوص تعمیر کولر گازی گری را دیده است، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی کولر گازی گری در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی کولرگازی گری در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی کولرگازی گری در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی گری در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولرگازی گری باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولرگازی گری در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

2 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی کولرگازی گری در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

  1. سلام وقتتون بخیر خواستم بدونم که صدای زیاد کولر گازی طبیعی است یا علت خاصی دارد؟ اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.

    1. با عرض سلام صدای زیاد امری طبیعی نمی باشد و باید بررسی شود. علت این امر ممکن است از کندانسور و یا تراز نبودن کولر گازی باشد. جهت ثبت درخواست با مرکز تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297