نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین

چرا بهتر است تعمیر یخچال آدمیرال در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات یخچال آدمیرال در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال آدمیرال | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر یخچال آدمیرال در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال آدمیرال در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات یخچال آدمیرال در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر یخچال آدمیرال در قزوین
تعمیر یخچال آدمیرال در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات یخچال آدمیرال در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر یخچال آدمیرال در قزوین

کاهش یا افزایش سرمای یخچال

خرابی می تواند از موتور، کمپرسور، گیر کردن پره‌ها به برفک و... باشد.

یخچال آب می‌دهد

در این حالت مشکل از دیفراست موتور یا کمپرسور است که علت آن قراردادن وسایل زیاد در یخچال یا فریزر است یا اینکه قراردادن مواد بسیار گرم درون یخچال

آلارم مربوط به فیلتر تصفیه آب روشن شده

این مشکل که بیشتر در یخچال‌های ساید اتفاق می‌افتد به معنی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب است.

داغ شدن بیش از حد موتور یخچال

مقداری داغی موتور تا حدودی طبیعی است اما بیش‌تر از حد معمول خاموش‌کردن فیوز کمپرسور است و دیگر موتور تواند به‌درستی کار کند.

صدای غیرمعمول یخچال

در این حالت باید یکی از قطعه‌های زیر تعویض گردد. (پایه موتور، فن یا اجزای آن)

لامپ یخچال روشن نمی‌شود

می‌تواند مشکل از سوختگی لامپ، اتصال سرپیچ و لامپ به‌درستی انجام نشده، سیم‌کشی روشنایی اشتباه و... باشد

نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین

یخچال امروزه به مهم‌ترین وسیله برقی در هر خانه‌ای تبدیل شده است. همه اعضای خانواده با این وسیله در ارتباط هستند و خراب شدن آن ممکن است زندگی همه را تحت تاثیر قرار دهد. یخچال‌ها حتی با وجود نگهداری درست و نیز باکیفیت بودن، دیر یا زود مشکل پیدا خواهند کرد و خراب خواهند شد. اگر شما در شهر قزوین زندگی می‌کنید و یک یخچال باکیفیت دارید، ممکن است برای عیب‌یابی و یا تعمیر یخچال در قزوین به یک نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین نیاز پیدا کنید.

اما همه مشکلات هم جدی نیستند و ممکن است با راهکارهایی حل شوند. در ادامه با مشکلات شایع این برند از یخچال آشنا خواهیم شد و همچنین می‌آموزیم در زمان وقوع چه مشکلاتی بهتر است با نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین تماس بگیریم.

عیب‌یابی و تعمیرات یخچال آدمیرال در قزوین

1. کنترل فریزر و چراغ ها روشن است، اما کمپرسور کار نمی‌کند

در این حالت ممکن است، یخچال در حالت یخ زدایی قرار داشته باشد. 40 دقیقه صبر کنید تا ببینید یخچال دوباره راه اندازی می‌شود یا خیر. 

2.  یخچال کار نمی‌کند

اولین احتمال این است که یخچال به برق وصل نیست یا مشکلی در برق خانه یا فیوز و برق دستگاه به وجود آمده است. همچنین ممکن است بخش کنترل دما در فریزر روی OFF تنظیم شده باشد. اگر این مشکلات وجود نداشت مشکل جدی‌تر است  و باید با نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین تماس بگیرید.

3. دمای مواد غذایی درون یخچال، خیلی گرم است

این موارد ممکن است وجود داشته باشد:

 • درب یخچال به درستی بسته نمی‌شود یا یخچال به درستی بر روی زمین تراز نیست. برای حل این مشکل واشرهای درب یخچال را بررسی کرده و در صورت لزوم تمیز کنید. همچنین موانعی را که مانع بسته شدن درب می‌شوند مانند کشوهای درست بسته نشده یا ظروف بزرگ را کنترل کنید.
 • ممکن است کویل های کندانسور کثیف باشند. طبق دفترچه راهنمای یخچال خود تمیز کردن روی آن تمیز کنید.
 • بخش تهویه و یا گردش هوای سرد در یخچال، مسدود شده است. برای رفع این مشکل، محل قرارگیری مواد غذایی در یخچال را بررسی کنید تا مطمئن شوید که تهویه مسدود نشده است.
 • درب مکرر باز شده است یا برای مدت طولانی باز گذاشته شده است. .
 • ممکن است به تازگی مواد غذایی زیادی به یخچال و یا فریزر اضافه شده باشد. باید به دستگاه فرصت دهید تا مواد غذایی که تازه اضافه شده‌اند به دمای یخچال یا فریزر برسد.
 • اگر با هیچ کدام از راهکارها مشکل حل نشده بهتر است تا با نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین تماس بگیرید.

4.نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین : یخچال خیلی زیاد کار می‌کند     

این مشکلات ممکن است دلیل این موضوع باشند:

 • ممکن است در یخچال برای مدت طولانی و یا در دفعات زیاد باز مانده باشد.
 • رطوبت یا دمای محیط اطراف بالاست.
 • به تازگی مواد غذایی به یخچال و یا فریزر اضافه شده است.
 • یخچالرد محیطی گرم قرار دارد. به عنوان مثال کنار اجاق گاز قرار دارد. در این صورت شاید لازم باشد یخچال جابجا شود تا بهتر کار کند.
 • کویل های کندانسور کثیف هستند و باید با دقت تمیز شوند.
 • بخش کنترل دما باید تنظیم شوند.
 • درب یخچال به درستی بسته نمی شود یا یخچال تراز نیست.
 • واشرهای درب یخچال آب بندی نیستند و باید تمیز و یا تعویض شوند.

5. یخ ساز به اندازه کافی یخ تولید نمی‌کند

دلایل زیر را بررسی کنید:

 • ممکن است یخ ساز به تازگی نصب شده باشد و یا به تازگی یا مقدار زیادی یخ استفاده شده است. برای رفع این مشکل 3-6 ساعت صبر کنید تا تولید یخ شروع شود یا یخ ساز پس از تخلیه دوباره پر از یخ شود.
 • فشار آب خیلی کم است.
 • فیلتر آب گرفتگی دارد یا نیاز به تعویض دارد.

اگر مشکل رفع نشد باید با نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین تماس بگیرید.

6. یخچال کار یخ‌زدایی را به خوبی انجام نمی‌دهد.

برد کنترل یخ زدایی، تعیین می‌کند که هر چند وقت یکبار چرخه یخ زدایی اجرا شود. اگر برد خراب شود، یخچال وارد چرخه یخ زدایی نمی شود. قبل از تعویض برد کنترل یخ زدایی، ابتدا گرم‌کن یخ زدایی و ترموستات یخ زدایی را تست کنید. اگر این دو قطعه به درستی کار می‌کنند، احتمالا برد کنترل یخ زدایی معیوب است.

تایمر یخ زدایی، گرم‌کن یخ زدایی را چندین بار در طول روز روشن می‌کند تا یخ زدایی که ممکن است روی کویل‌های اواپراتور جمع شده باشد ذوب شود. اگر تایمر یخ زدایی معیوب باشد، ممکن است به چرخه یخ زدایی پیش نرود، یا ممکن است در طول چرخه یخ زدایی، برق را به گرم کن یخ زدایی ارسال نکند. برای تعیین اینکه آیا تایمر یخ زدایی معیوب است یا خیر، به آرامی چرخش را وارد چرخه یخ زدایی کنید. کمپرسور باید خاموش شود و گرم کن روشن شود. اگر در شهر قزوین زندگی می‌کنید، برای رفع این مشکلات بهتر است با یک متخصص در نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین تماس بگیرید.

7. سر و صدای یخچال

 • اگر یخچال پر سر و صدا است، به خصوص وقتی یکی از درها باز می‌شود، ممکن است پره فن اواپراتور یا کندانسور مقصر باشد. ابتدا تیغه فن اواپراتور را در فریزر پشت پنل پشتی بررسی کنید. سعی کنید آن را با دست بچرخانید. اگر تیغه فن آزادانه نمی چرخد، بررسی کنید که آیا تیغه به چیزی ساییده شده است یا چیزی در تیغه گیر کرده است. علاوه بر این، تیغه فن کندانسور را در قسمت پشتی زیر یخچال بررسی کنید تا ببینید آیا مانعی دارد یا خیر.
 • هنگامی که موتور فن اواپراتور در فریزر پشت پنل عقب از کار می افتد، اغلب صدای زیادی تولید می‌کند. این صدا با باز شدن درب یخچال بسیار بیشتر خواهد بود.
 • اگر صدا از کمپرسور می آید، ممکن است کمپرسور از داخل آسیب دیده باشد. اجزای داخلی کمپرسور می‌توانند در طول زمان فرسوده شوند و صدایی بیش از حد معمول ایجاد کنند. کمپرسور در پایین یخچال و در پشت آن قرار دارد.
 • اگر یخچال پر سر و صدا است، به خصوص زمانی که یخ ساز در حال پر شدن است، ممکن است دریچه ورودی آب ایراد داشته باشد. شیر ورودی آب، یک دریچه با کنترل الکتریکی است که برای تامین آب به یخچال و یخ ساز باز می‌شود. با گذشت زمان، رسوبات معدنی می‌توانند در داخل شیر جمع شوند و جریان آب را محدود کنند. اگر شیر ورودی آب پر سر و صدا است، باید تعویض شود. برای رفع این مشکلات بهتر است با یک متخصص نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین تماس بگیرید.

چرا با متخصصین تعمیرات یخچال آدمیرال در قزوین تماس بگیریم؟

بهتر است برای هر گونه تعمیرات در یخچال آدمیرال با نمایندگی‌های مجاز این برند در شهر خود تماس بگیرید. این موضوع دو دلیل دارد. دلیل اول این است که تعمیرکاران مجاز این برند با تعمیرات یخچال‌های ادمیرال آشنایی کامل دارند و به راحتی مشکل را کشف و رفع خواهند کرد. دلیل دوم این است که اگر نیاز به تعویض قطعه داشته باشید، متخصصان نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین از قطعات اصل و باکیفیت برای یخچال شما استفاده خواهند کرد.

نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال آدمیرال در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال آدمیرال باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال آدمیرال در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
بهرام

سلام روزتون بخیر علت روشن ماندن چراغ یخچال چیست؟

شکوه بند

سلام خسته نباشید قسمت بالای یخچالم دماش اومده پایین حس میکنم.علتش چی میتونه باشه؟؟

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297