نمایندگی یخچال اسمگ در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل یخچال اسمگ

این روزها شاهد ظهور برندهای جدیدی در صنعت لوازم خانگی هستیم که برند اسمگ (Smeg) یکی از آن‌ها به شمار می‌رود. اگرچه مدت زیادی از معرفی این برند ایتالیایی نمی‌گذرد، اما تکنولوژی پیشرفته و ظاهر خاص و منحصر به فرد محصولات آن توانسته است مشتریان زیادی را از سراسر جهان به خود جلب کند و بخشی از بازار کشورهای مختلف را به خود اختصاص دهد. از این رو، جای تعجبی ندارد که تعمیر محصولات آن به ویژه یخچال‌های اسمگ نیازمند تخصص ویژه‌ای باشد و از عهده هر تعمیرکاری برنیاید. آنچه ما را بر آن داشت تا در این مطلب به معرفی مشکلات متداول یخچال‌های اسمگ بپردازیم، دادن بینش لازم در خصوص دلایل و عوامل مؤثر در بروز آن‌ها است تا بتوانید به موقع به وجود مشکل پی ببرید و از کارشناسان مجرب مجموعه قزوین تکنیک بخواهید در جهت رفع آن‌ها اقدام کنند.

1. چه عواملی در صدای زیاد یخچال اسمگ نقش مهمی ایفا می‌کنند؟

 

اگرچه انتظار می‌رود پیشرفت تکنولوژی در جهت کاهش صدای یخچال‌ها حرکت کرده باشد، اما دلایل زیر می‌توانند باعث شنیده شدن صدای ناهنجار از یخچال‌های اسمگ ‌شوند:

 • تراز نبودن یخچال و ناهموار بودن سطح
 • چینش اشتباه ظروف و لق زدن یا برخورد آن‌ها با یکدیگر
 • خرابی فن یخچال
 • اشکال در کمپرسور یخچال
 • خراب شدن موتور فن تعبیه شده در کندانسور
 • فرسودگی یا رسوب کردن لوله‌های مخصوص گاز مبرد
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین

2. علت نشت آب از یخچال اسمگ چیست؟

 

نشت آب از یخچال جزء مشکلاتی است که می‌تواند آرامش را از شما بگیرد و نه تنها به کثیف شدن محیط بینجامد، بلکه خطراتی مانند برق گرفتگی را نیز به همراه داشته باشد. از این رو، لازم است که علت‌های زیر را بررسی کنید و در جهت رفع آن‌ها برآیید:

 • تنظیمات اشتباه یخچال و درجه نامناسب
 • گرم بودن بیش از حد محیط
 • خرابی سنسور یخچال

 

3. چرا یخچال اسمگ برفک می‌زند؟

 

یکی از نمودهای پیشرفت تکنولوژی، نوآوری‌های صورت گرفته در یخچال‌ها و به وجود آمدن محصولاتی است که برفک نمی‌زنند. این در حالی است که گاهی به دلایل زیر شاهد وجود برفک در یخچال‌های اسمگ هستیم:

 • قرارگیری یخچال در سطح ناهموار و تراز نبودن آن
 • بروز اشکال در ترموستات
 • ایرادات به وجود آمده در کمپرسور
 • قرارگیری یخچال در محیط مرطوب
 • خرابی لاستیک و اجزای درب یخچال که مانع از بسته شدن کامل آن می‌شوند.
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین
تعمیر یخچال در قزوین | قزوین تکنیک

4. علت خنک نکردن یخچال اسمگ چیست؟ 

 

یکی از معیارهای سنجش کیفیت یخچال، توانایی خنک کردن آن است. با این حال، گاهی ممکن است این توانایی خدشه‌دار شود. عواملی که در این زمینه به ایفای نقش می‌پردازند، عبارت‌اند از:

 • خرابی سنسور یخچال
 • ایراد در ترمودیسک
 • اشکال در برد الکتریکی یخچال
 • خرابی المنت
 • کمبود گاز مبرد و کم شدن فشار آن
 • خرابی کمپرسور
 • خراب شدن لوله، میکروسوئیچ، لاستیک و اجرای دیگر درب یخچال

چرا بهتر است تعمیر یخچال در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی یخچال اسمگ در قزوین:

یخچال فریزر ها جز کاربردی ترین و مهم ترین وسایل در خانه و آشپزخانه ها می باشند. با وجود یخچال ها مواد غذایی از فاسد شدن و غیر قابل استفاده شدن حفظ می شوند. از آنجایی که یخچال ها بسیار مهم می باشند، تولید این وسایل در سال های اخیر بسیار افزایش یافته و در هر خانه ای حداقل یک عدد یخچال وجود دارد.

یخچال اسمگ یکی از با کیفیت ترین یخچال های موجود در بازار می باشد. این یخچال در کارخانه ها با امکانات ویژه ای تولید و به بازار های فروش عرضه می شود. در برخی مواقع در یخچال اسمگ نقص ها و ایراد هایی به وجود می آید که در این صورت شما می توانید از نمایندگی یخچال اسمگ در قزوین کمک بگیرید. تعمیر یخچال اسمگ در قزوین توسط تیم خبره و با تجربه ای انجام می شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

02833336370

نقص ها و خرابی های یخچال اسمگ:

همان طور که در مقاله بالا ذکر شد و همچنین واضح و بدیهی است یخچال ها از مهم‌ ترین لوازم آشپزخانه می باشند که بدون وجود آن ها تمامی غذا ها و مواد غذایی فاسد و غیر قابل استفاده می شدند. بنابراین داشتن و نگهداری یخچال امری بسیار مهم می باشد. پیشنهاد می‌ شود در هنگام مواجه شدن با نقص در یخچال خود سریعا اقدام به تعمیر آن ها کنید تا ضرر های بیشتری متحمل نشوید. نمایندگی یخچال اسمگ در قزوین شما را در تعمیر یخچال خود یاری می رساند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

02833336370

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال اسمگ در قزوین در صورت صدای زیاد

برخی صدا ها همانند صدای چکه کردن آب و ترکیدن حباب صدا های معمولی می باشند که ممکن است در یخچال ایجاد شود. اگر صدا هایی غیر از این صدا ها از یخچال اسمگ شنیده شد به این معنا است که ایراد و نقص جدی در یخچال وجود دارد. این امکان وجود دارد که به علت ایراد و نقص در کمپرسور دستگاه، صدا های غیر طبیعی ایجاد شود. به علاوه ممکن است به علت تراز نبودن یخچال نیز صدا های غیر عادی ایجاد شود.

کاربران و دارندگان یخچال اسمگ می توانند برای تعمیر یخچال خود از نمایندگی یخچال اسمگ در قزوین کمک بگیرند. کارشناسان و تکنسین های این نمایندگی در کمترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه یخچال ها را تعمیر خواهند کرد.

تعمیر یخچال در صورت وجود نشتی آب

در حالت عادی و معمول نشتی آب از یخچال غیر طبیعی می باشد. این اتفاق ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد، یکی از این دلایل وجود نقص و ایراد در دیفراست و سیستم یخ زدای یخچال می باشد؛ بنابراین برای بر طرف شدن این مشکل لازم است این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد، آن را بر طرف کنید. همچنین ممکن است به علت مسدود شدن لوله خروجی، نشتی آب رخ دهد. تعمیر یخچال اسمگ در قزوین توسط نمایندگی یخچال اسمگ در قزوین صورت می گیرد.  

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال اسمگ در قزوین در صورت خنک نکردن

ممکن است کاربران و دارندگان یخچال اسمگ متوجه شوند که دمای یخچال بالا است و یا این که یخچال خنک نیست. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد. یکی از دلایل به وجود آمدن این مشکل ایراد و نقص در درب یخچال می باشد. برای بر طرف کردن این مشکل لازم است دمای دستگاه را بررسی کرده و همچنین باید از سالم بودن درب یخچال نیز اطمینان حاصل فرمایید. این امکان نیز وجود دارد که به علت قرار دادن یخچال در کنار دستگاه های گرماده این مشکل پیش آمده باشد.

شما می توانید برای تعمیر یخچال خود از نمایندگی یخچال اسمگ در قزوین کمک بگیرید. این تیم با دارا بودن متخصصان و کارشناسان با تجربه شما را در تعمیر یخچال خود یاری می کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

02833336370

تعمیر یخچال در صورت برفک زدن دیوار یخچال

برفک زدن دیوار پشت یخچال یکی از ایراد هایی است که ممکن است در یخچال اسمگ به وجود آید. این ایراد به طور معمول زمانی رخ می دهد که نشتی گاز از یخچال وجود داشته باشد. ممکن است که به علت برخورد یخچال به اطراف در لوله های گاز شکستگی و نشتی رخ داده باشد که به این منظور لازم است این لوله ها را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود نقص و ایراد آن ها را تعمیر کنید. به علاوه ممکن است به علت نقص و ایراد در ترموستات دستگاه دیوار پشتی یخچال برفک بزند. نمایندگی یخچال اسمگ در قزوین به کاربران در تعمیر یخچال کمک می کند.

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال اسمگ در قزوین در صورت منجمد شدن مواد غدایی

ممکن است کاربران یخچال اسمگ متوجه شوند مواد غذایی داخل یخچال منجمد می شوند. این مشکل ممکن است به دلیل به هم خوردن تنظیمات یخچال به وجود آمده باشد. بنابراین لازم است تنظیمات دستگاه را با دقت بررسی کرده و در صورت وجود نقص و ایراد آن را اصلاح نماییم.

همچنین این امکان نیز وجود دارد که به علت خرابی ترمیستور اختلال در دمای یخچال به وجود آمده باشد. برای بر طرف شدن این ایراد پیشنهاد می شود کویل های ترمیستور را تمیز و پاکیزه نگه دارید. به علاوه توجه داشته باشید که از قرار دادن مواد غذایی رو به روی فن دستگاه خودداری نمایید. تعمیر یخچال اسمگ در قزوین توسط متخصصان و کارشناسان با تجربه ای انجام می شود.

جمع بندی:

همان طور که در مقاله بالا ذکر شد از آنجایی که یخچال ها از جمله مهم ترین و کاربردی ترین لوازم در خانه و آشپزخانه ها هستند؛ لازم است در نگهداری از آنها کوشا باشیم و در صورتی که ایراد یا نقصی در آن ها به وجود آمد سریعا اقدام به تعمیر آن ها کنیم تا ضررهای بیشتری را متحمل نشویم. نمایندگی یخچال اسمگ در قزوین به کاربران در تعمیرات یخچال کمک می‌ کند. تعمیر یخچال در قزوین توسط متخصصان و تکنسین‌های با تجربه و خبره انجام می ‌شود.

نمایندگی یخچال اسمگ در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال اسمگ در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال اسمگ در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال الکترولوکس در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال اسمگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال اسمگاسمگ در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297