نمایندگی یخچال بوش در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل یخچال بوش

شاید تصور کنید که مشکلاتی مانند لرزش یخچال، برفک زدن آن، خاموش بودن دستگاه و نداشتن قدرت کافی برای سرمایش در محصولات برند مطرحی مانند بوش آلمان اتفاق نمی‌افتد، اما بهتر است بدانید که این محصولات نیز به دلایل مختلفی دچار مشکل می‌شوند که بررسی و رفع آن‌ها تنها توسط متخصصان حرفه‌ای امکان‌پذیر است. دلیل آن که همواره کارشناسان توصیه می‌کنند در هنگام انتخاب مرکز مناسبی برای تعمیر یخچال‌های بوش به اعتبار و مهارت تعمیرکاران توجه کنید، قیمت بالای این محصولات و حساسیت قطعات آن‌ها است. از این رو، دور از انتظار نخواهد بود که بی‌احتیاطی در فرایند تعمیر یخچال بوش به خسارات مالی زیاد و حتی ناکارآمد شدن کلی دستگاه بینجامد. به همین دلیل، افرادی که در مجموعه قزوین تکنیک مشغول به فعالیت و ارائه خدمات هستند، با معیارهای سخت‌گیرانه‌ای انتخاب می‌شوند و مهارت و دانش آن‌ها از طرق گذراندن دوره‌های آموزشی مداوم، به‌روز می‌شود. آنچه در ادامه این مطلب می‌خوانید، 4 مشکل متداول یخچال‌های بوش و دلایل مؤثر در بروز آن‌ها است. 

1. علت لرزش یخچال بوش چیست؟

فعالیت قطعات مختلف یخچال مانند موتور، فن و … می‌تواند به لرزش خفیفی در دستگاه بینجامد. این در حالی است که گاهی لرزش یخچال بوش از حالت عادی خود خارج می‌شود. دلایلی که در این زمینه نقش مهمی دارند، عبارت‌اند از:

 • قرار داشتن یخچال در محل ناهموار
 • عدم رعایت فاصله استاندارد از دیوار
 • اشکالات به وجود آمده در لوله‌های کندانسور
 • قرار نداشتن کشوها و طبقات یخچال در محل خود
 • ایراد پیدا کردن فن‌های یخچال
 • خرابی موتور
 • معیوب بودن فیوزهای حرارتی
 • اشکالات رخ داده در هیتر یخچال
 •  
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین

2. چرا یخچال بوش کار نمی‌کند و به اصلاح خاموش است؟

 

مهم‌ترین پیامد کار نکردن یخچال، فاسد شدن مواد غذایی و یا کاهش کیفیت آن‌ها است. از این رو، لازم است به محض بروز این مشکل با شماره 02891011297تماس بگیرید و در صدد رفع آن برآیید. عواملی که می‌توانند منجر به خاموش بودن یخچال بوش شوند، شامل موارد زیر هستند:

 • نبود جریان برق
 • خرابی پریز و دوشاخ برق یخچال
 • خراب شدن سیم‌کشی‌های داخلی دستگاه
 • معیوب بودن سیم‌های خارجی یخچال
 • معیوب بودن ترموستات
 • اشکالات به وجود آمده در کمپرسور یخچال
 • ایراد در موتور

 

 

3. چرا یخچال بوش از سرمایش کافی برخوردار نیست؟

 

اگرچه تکنولوژی حاکم بر یخچال‌های بوش به گونه‌ای است که سرمایش مورد نظر مصرف‌کننده را به بهترین نحو تأمین کند، اما گاهی به دلایل زیر این فرایند با مشکل روبرو می‌شود:

 • اتصالی یا قطع و وصل شدن جریان برق در اثر معیوب بودن سیم‌های داخلی و خارجی یخچال
 • اشکالات به وجود آمده در کمپرسور یخچال
 • انسداد یا گرفتکی لوله‌های پشت یخچال
 • اشتباه تنظیم کردن درجه یخچال
 • وجود مواد غذایی بیش از اندازه در یخچال
 • معیوب بودن فن‌های یخچال
 • اشکال در برد الکتریکی یخچال
 • کم بودن گاز مبرد در دستگاه
 • اشکال در موتور یخچال
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین
تعمیر یخچال در قزوین | قزوین تکنیک

4. چرا در یخچال بوش شاهد برفک هستیم؟

 

وجود برف در یخچال‌های آلمانی بوش نشان از وجود مشکل در یکی از موارد زیر است:

 • قرار داشتن یخچال در محیط گرم و مرطوب
 • خراب بودن لولا، لاستیک، میکروسوئیچ و سایر قطعات درب یخچال
 • اشکال در سیستم یخ زدایی
 • ایراد پیدا کردن برد اصلی یخچال
 • خراب شدن ترموفیوز
 • تراز نبودن یخچال
 • تجمع آلودگی‌ا روی کندانسور و لوله‌های آن

چرا بهتر است تعمیر یخچال در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی یخچال بوش در قزوین

بدون شک کمپانی آلمانی بوش از بهترین و قدرتمندترین کمپانی‌های تولیدکننده لوازم خانگی هستند. با این حال، خرابی و نیاز به تعمیر پیدا کردن یخچال بوش دور از تصور نیست. چرا که این یخچال هم ممکن است مانند هر وسیله دیگری در اثر سهل‌انگاری یا استفاده بی‌وقفه دچار اختلال عملکرد شود‌. از آنجایی که یخچال از اجزای حیاتی و بسیار ضروری زندگی است، خراب شدن آن زندگی را مختل خواهد کرد. اما مشکلات این دستگاه با مراجعه به یک تعمیرکار ماهر قابل حل است. اگر در شهر قزوین ساکن هستید، می‌توانید جهت تعمیر یخچال به نمایندگی یخچال بوش در قزوین مراجعه کنید.

یخچال بوش ساخت کدام کشور است؟

کمپانی آلمانی بوش در سال 1901 در شهر اشتوتگارت راه‌اندازی شد و نه سال بعد یعنی در سال 1910 کارخانه مخصوص تولید لوازم خانگی خود را در فوئرباخ تاسیس نمود. پس از مدت زمان کوتاهی، این برند با فروش در هر دو شعبه خود به یک هلدینگ تجاری بزرگ لوازم خانگی منزل در آلمان تبدیل شد. سپس در سال 1917، صادرات به سایر کشورها را آغاز نمود. با افزایش تعداد مشتریان، این برند چهار کارخانه اصلی در کشورهای آلمان، ترکیه، چین و مالزی تاسیس کرد و تولیدات خود را افزایش داد.

در حال حاضر برند بوش یکی از 3 برند مطرح و محبوب لوازم خانگی در  میان خریداران است. تولیدات بوش در هر چهار کشور با یک نقشه معین و درجه کیفیت یکسان تهیه می‌شوند. پایین بودن دستمزد کارگر در این چهار کشور از دلایل انتخاب آن‌ها به عنوان کشورهای تولید کننده است.

خط تولید یخچال‌های بوش توسط نیروهای نخبه و مخترعی انجام می‌شود که در سیستم یخچال از امکانات پیشرفته استفاده می‌کنند. از همین رو این یخچال‌ها قیمت بالایی دارند و برای تعمیر یخچال به نمایندگی یخچال بوش در قزوین آن مراجعه کرد.

نمایندگی یخچال بوش در قزوین : مشکلات رایج و تعمیر یخچال بوش در قزوین

خرابی و کار نکردن یخچال فریزر بوش می‌تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. علت‌های خرابی یا کارنکردن یخچال فریزر بوش می‌تواند بسیار متفاوت باشد. اما از متداول‌‌ترین مشکلاتی که برای این یخچال فریزر‌‌ها پیش می‌آید، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که هرکدام دلیل مشخصی دارند و تکنسین‌‌های نمایندگی یخچال بوش در قزوین ، می‌توانند آن را به بهترین نحو ممکن برطرف کنند.

خنک نکردن یخچال بوش

 این ایراد می‌تواند به دلایل بسیار ابتدایی و پیش پا افتاده رخ داده باشد که نشان از بی‌توجهی کاربر یخچال دارد. از جمله مواردی که می‌توانند از بروز این مشکل جلوگیری کنند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. دمای یخچال باید متناسب با فصول سال باشد که در فصل زمستان دمای مناسب بین ۳ تا ۴ درجه و در فصل تابستان بین ۱ تا ۲ درجه سانتیگراد است.

قرار دادن ظرف‌های بسیار بزرگ در انتهای یخچال و مسدود کردن راه هواساز، می‌تواند از دیگر دلایل خنک نکردن یخچال بوش باشد. قرار دادن یخچال در یک فضای تنگ و چسبیده به دیوار، قدرت فن جهت خنک سازی موتور را کاهش می‌دهد و از خنک شدن فضای یخچال جلوگیری می‌کند.

در کنار مواردی که بیان کردیم، مشکلات و آسیب‌های جدی‌تری مثل خراب شدن لاستیک درب، خرابی کمپرسور و رله، خرابی فن کمپرسور، کمبود گاز مبرد، مشکل در لوله های کندانسور، مشکل در فن اواپراتور، خرابی دمپر هوا و مشکل در ترموستات وجود دارند که بررسی و برطرف کردن آن‌ها و تعمیر یخچال ، بر عهده تعمیرکار ماهر نمایندگی یخچال بوش در قزوین خواهد بود.

داغ کردن موتور یخچال و تعمیر یخچال بوش در قزوین

شاید در حین استفاده از یخچال متوجه شده باشید که بدنه آن بسیار داغ است. در واقع داغ بودن بدنه یخچال به دلیل فعالیتی که دارد کاملا طبیعی است اما اگر این دما بیشتر از حد معمول باشد نشان‌دهنده یک اختلال است. به هیچ وجه به این موضوع بی محلی نکنید. چرا که ممکن است در نهایت باعث سوختن موتور شود. از دلایل داغی بیش از حد موتور یخچال می‌توان به این موارد اشاره کرد: کمبود گاز مبرد، کثیفی لوله های کندانسور، وجود مشکل در فن کندانسور، دمای محیط اطراف یخچال، وجود مشکل در رله استارت و زیاد کار کردن موتور.

سر و صدای یخچال فریزر بوش

صدای ویبره مانند یخچال هنگامی اتفاق می‌افتد که پایه‌های یخچال به خوبی روی زمین ثابت نشده باشد. برای برطرف کردن این صدا از تراز بودن یخچال بر روی زمین اطمینان حاصل کنید. صدای چکه کردن به دنبال کار کردن جریان کمپرسور یخچال فریزر و جریان روغن درون آن ایجاد می‌شود و کاملا طبیعی است.

ممکن است در چرخه آب شدن یخ‌ها صدای شرشر کردن به گوش برسد. این صدا هم کاملا طبیعی و نرمال بوده و جای نگرانی وجود ندارد.

اما در کنار این صداهای طبیعی، صداهای دیگری وجود دارند که از وجود مشکل در یکی از قطعات خبر می‌دهند. در صورت شنیدن این صدا ممکن است هر یک از قطعات فن کمپرسور،  فن اواپراتور، فن کندانسور، پروانه های فن یخچال، کمپرسور و رله استارت با مشکل مواجه شده باشند. جهت برطرف کردن این صداهای نامتعارف می‌توانید برای تعمیر  به نمایندگی یخچال بوش در قزوین مراجعه کنید و از خدمات آن‌ها بهرمند شوید.

برفک زدن یخچال فریزر بوش

یخچال فریزرها از نظر برفک زدن به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ یخچال فریزهای با برفک و یخچال فریزرهای بدون برفک. یخچال‌هایی که برفک ندارند به سیستم دیفراست یا همان یخ‌زدایی مجهز هستند. مشاهده کردن برفک در یخچال‌هایی که از این قابلیت برخوردار هستند طبیعی نبوده و یک ایراد محسوب می‌شود.

در ادامه دلایل این مشکل را بررسی خواهیم کرد. رطوبت بالای محیط، خرابی لاستیک دور درب، وجود مشکل در ترموستات، خرابی هیتر دیفراست و وجود مشکل در سنسور دما که باعث برهم ریختن تعادل دمایی یخچال نیز می‌شود، همگی می‌توانند از دلایل برفک زدن باشند‌‌.

یخ زدن مواد غذایی در یخچال فریزر بوش

یخ زدن مواد غذایی در یخچال دلایل مختلفی دارد. از جمله این دلایل می‌توان به تنظیم نبودن دمای مناسب یخچال، چیدمان غلط در طبقات یخچال و دادن مواد غذایی در جلو یا نزدیک به فن داخلی اشاره کرد. همچنین در شرایطی که سیستم کنترل دمپر با مشکل مواجه شده باشد و باز بماند سرمای زیادی وارد شده و سبب یخ زدگی مواد غذایی می‌شود.

خرابی ترموستات یخچال که وظیفه آن کنترل دمای یخچال است، خرابی سنسور دما و خرابی برد الکترونیک هم می‌توانند از دیگر دلایل یخ زدن مواد غذایی در یخچال فریزر بوش باشد که با مراجعه به نمایندگی یخچال بوش در قزوین برطرف خواهد شد.

تعمیر یخچال بوش در قزوین

در صورتی که در یخچال فریزر بوش شما مشکلی به وجود آمد، حتما با نمایندگی یخچال ببوش تماس بگیرید و این کار را به دلیل ترس از هزینه پشت گوش نیندازید. چرا که بی‌توجهی می‌تواند سبب ایجاد آسیب‌های بیشتری شود و هزینه سنگین‌تری را به شما تحمیل کند.

جهت تعمیر یخچال در قزوین ، پس از اینکه با نمایندگی تماس گرفتید، مشکل خود را مطرح کرده و از آن‌ها درخواست کمک کنید. تیم مجرب نمایندگی یخچال بوش در قزوین در کوتاه‌ترین زمان به شما مراجعه خواهند کرد و با استفاده از قطعات اورجینال یخچال شما را تعمیر خواهند کرد.

نمایندگی یخچال بوش در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال بوش در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال بوش در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال پارس در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال بوش باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال بوش در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

1 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی یخچال بوش در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297