نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین

چرا بهتر است تعمیر یخچال زیمنس در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات یخچال زیمنس در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال زیمنس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر یخچال زیمنس در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال زیمنس در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات یخچال زیمنس در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر یخچال زیمنس در قزوین
تعمیر یخچال زیمنس در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات یخچال زیمنس در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر یخچال زیمنس در قزوین

کاهش یا افزایش سرمای یخچال

خرابی می تواند از موتور، کمپرسور، گیر کردن پره‌ها به برفک و... باشد.

یخچال آب می‌دهد

در این حالت مشکل از دیفراست موتور یا کمپرسور است که علت آن قراردادن وسایل زیاد در یخچال یا فریزر است یا اینکه قراردادن مواد بسیار گرم درون یخچال

آلارم مربوط به فیلتر تصفیه آب روشن شده

این مشکل که بیشتر در یخچال‌های ساید اتفاق می‌افتد به معنی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب است.

داغ شدن بیش از حد موتور یخچال

مقداری داغی موتور تا حدودی طبیعی است اما بیش‌تر از حد معمول خاموش‌کردن فیوز کمپرسور است و دیگر موتور تواند به‌درستی کار کند.

صدای غیرمعمول یخچال

در این حالت باید یکی از قطعه‌های زیر تعویض گردد. (پایه موتور، فن یا اجزای آن)

لامپ یخچال روشن نمی‌شود

می‌تواند مشکل از سوختگی لامپ، اتصال سرپیچ و لامپ به‌درستی انجام نشده، سیم‌کشی روشنایی اشتباه و... باشد

نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین

یخچال یکی از مهم‌ترین وسایل هر آشپزخانه‌ای است و زندگی معمولی ما آن قدر به آن وابسته است که به هیچ عنوان نمی‌توان زندگی را بدون آن تصور کرد. خراب شدن یخچال می‌تواند به یک کابوس در هر خانه‌ای تبدیل شود و روند زندگی ما را تحت تاثیر قرار دهد. یخچال‌های زیمنس یکی از باکیفیت‌ترین یخچال‌ها در ایران به شمار می‌رود. اما با وجود کیفیت بالا و استهلاک کم، یخچال‌های این برند آلمانی باکیفیت نیز ممکن است دیر یا زود خراب شوند. در ادامه قصد داریم تا به مشکلاتی که ممکن است برای این یخچال پیش بیاید و راه‌های حل ان آشنا شویم. اگر در قزوین زندگی می‌کنید و از این برند یخچال استفاده می‌کنید، ممکن است به خدمات نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین نیاز پیدا کنید. در ادامه مقاله نیز با راه‌های ارتباط و کمک گرفتن از تعمیرکاران یخچال در این شهر آشنا خواهیم شد.

عیب‌یابی پخچال زیمنس

حتی اگر از یخچال به خوبی استفاده کنید و از برند معتبر و باکیفیتی نیز استفاده کرده باشید، دیر یا زود ممکن است یخچال شما در اثر استهلاک و یا مشکلات غیرقابل پیش‌بینی دیگر، خراب شود. در ادامه این مشکلات را با هم بررسی خواهیم کرد.

دمای یخچال از تنظیم اولیه بیشتر و یا کمتر می‌شود 

برای رفع این مشکل در برخی موارد، خاموش کردن دستگاه به مدت 5 دقیقه کافی است. اما اگر دمای یخچال خیلی زیادتر از تنظیمات است، بهتر است چند ساعت صبر کنید و بررسی کنید که آیا دما با تنظیمات مطابقت دارد یا خیر. اگر دما خیلی پایین است، تا روز بعد صبر کنید و دوباره دمای یخچال را بررسی کنید.

تعمیر یخچال زیمنس در قزوین: روشنایی داخل یخچال کار نمی‌کند

در این صورت به احتمال قوی، لامپ یخچال معیوب است و باید لامپ را تعویض کنید.

واحد خنک کننده یخچال زود به زود روشن می‌شود

این مشکل معمولا زمانی پیش می‌آید که درب یخچال بیش از حد باز و بسته می‌شود و یا بخش تهویه یخچال به وسیله مانعی پوشیده شده است. اگر این مورد وجود نداشته باشد، شاید مشکل جدی‌تر باشد و یخچال نیاز به سرویس داشته باشد. اگر در شهر قزوین زندگی می‌کنید، می‌توانید با نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین تماس بگیرید.

نشانگر زنگ هشدار یخچال روشن می‌شود.

این مشکل نشان می‌دهد که داخل یخچال دمای مناسبی ندارد و بالا رفته است. این مشکل ممکن است به دلیل باز و بسته کردن زیاد در یخچال به وجود آمده باشد. همچنین ممکن است به تازگی مواد غذایی زیادی در فریزر قرار داده باشید. برای رفع این مشکل بهتر است قبل از قرار دادن مواد غذایی در فریزر، حالت SuperFreezing را روشن کنید.

مشکل دیگر ممکن است به علت پوشیده شدن بخش تهویه یخچال به وجود آمده باشد است. برای رفع این مشکل باید فاصله یخچال از دیوار را تنظیم کنید و یا هر گونه مانع در این بخش را رفع کنید. اگر یخچال در کنار منبع گرما قرار داشته باشد نیز به خوبی خنک نخواهد شد و دمای مناسبی نخواهد داشت.

صفحه نمایش  حرف E را نشان می‌دهد.

در این صورت یخچال یک عیب الکترونیک را تشخیص داده است. برای رفع این مشکل اگر در شهر قزوین هستید حتما با نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین تماس بگیرید.

دستگاه خنک نمی‌کند. نور دستگاه و صفحه نمایش نیز روشن نمی‌شود.

این حالت نشان‌دهنده این است که دستگاه خاموش شده است. برای رفع این مشکل، دکمه روشن و خاموش را فشار دهید. همچنین احتمال دارد جریان برق به دستگاه نمی‌رسد. بررسی کنید که آیا برق خانه وصل است یا خیر. در صورت برطرف نشدن مشکل با نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین تماس بگیرید.

صفحه نمایش عبارت  LOWPOWER را نشان می‌دهد. 

 در این حالت ولتاژ شبکه کمتر از مقدار مجاز است. هنگامی که ولتاژ شبکه دوباره به مقدار تعیین شده برسد، پیام هشدار نیز خاموش می‌شود. اگر پیام هشدار بیشتر طول کشید بهتر است یخچال را از برق جدا کرده، با شرکت برق تماس بگیرید.

نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین : صفحه نمایش عبارت HIGHVOLT را نشان می‌دهد.

در این مورد، ولتاژ شبکه از مقدار مجاز بیشتر است. هنگامی که ولتاژ شبکه دوباره به مقدار تعیین شده برسد، پیام هشدار خاموش می‌شود. اما اگر پیام هشدار بیشتر طول کشید، بهتر است یخچال را از برق جدا کرده و با شرکت برق تماس بگیرید.

صدای هشدار به صدا در می‌آید و دکمه هشدار روشن می‌شود.           

 این حالت نشانه باز بودن درب دستگاه است. درب دستگاه را ببندید. همچنین ممکن است بخش تهویه پوشیده شده باشد. برای رفع این مشکل باید منافذ تهویه را پاک کنید.

مصرف برق بالاتر از سطح مقدار مشخص شده است

مصرف برق نامی ارائه شده در مشخصات فنی یخچال، مقداری است که بر اساس استاندارد‌های جهانی اندازه گیری می‌شود. وقتی مقدار زیادی غذا در حال خنک شدن است یا دمای محیط بالا است و یا درب مکرر باز می‌شود، طبیعی است که مصرف برق واقعی بیشتر از مقدار استاندارد باشد. اگر این مشکلات وجود نداشته باشد ولی باز هم مصرف برق دستگاه بالا باشد، بهتر است به نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین مراجعه نمایید.

برای چه مشکلاتی باید فورا با نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین تماس بگیریم؟

مشکلاتی که تا کنون بررسی کردیم مشکلاتی بود که به احتمال زیاد به تعمیرات و مراجعه فوری به نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین نیاز نداشت. اما مشکلاتی هستند که در موقع بروز آن‌ها باید در اسرع وقت اقدام کنید. برخی از این مشکلات عبارت است از:

  • تولید صداهای عجیب از موتور یخچال
  • کمپرسور یخچال به صورات اتوماتیک قطع نمی‌شود و یخچال یکسره و همیشه در حال کار است.
  • اگر داخل و کابین یخچال گرم است و مواد غذایی به درستی سرد نمی‌شود.
  • اگر داخل فریز پر از برفک شده و آب شدن این برفک‌ها به صورت اتوماتیک انجام نمی‌شود.
  • مشاهده آب در طبقات پایین یخچال و یا بخش جا میوه‌ای
  • اگر هنگام دست زدن به بدنه یخچال دچار برق گرفتگی شدید، نشان‌دهنده مشکلی در برق کشی دستگاه یخچال فریزر شما است و حتما باید در سریع‌ترین زمان به نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین مراجعه کنید.
  • یخچال پس از زدن دوشاخه به برق شروع به کار نمی‌کند.

چرا باید به نمایندگی یخچال زیمنس برای تعمیرات مراجعه کنیم؟

نمایندگی‌ها و مراکز مجاز تعمیر یخچال زیمنس در قزوین ، برای مراجعه برای انجام تعمیرات بر همه تعمیرکاران و یا مراکز تعمیراتی برتری دارد. دلیل اول این است که این تعمیرکاران به صورت تخصصی با مشکلات این برند آشنایی دارند و به خوبی و با بهترین نحو می‌توانند مشکل یخچال را رفع کنند.

اما دلیل دوم این است که اگر یخچال شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، کارشناسان تعمیرات از قطعات و لوازم کاملا اورجینال و باکیفیت که با دستگاه شما سازگاری کامل دارد، استفاده خواهند کرد. برای ارتباط و نیز استفاده از خدمات تعمیر یخچال، می‌توانید با کارشناسان نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین در ارتباط باشید.

نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال زیمنس در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال زیمنس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال زیمنس در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 دیدگاه
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
عابدینی

سلام موتور یخچالم خیلی داغ میکنه آیا مشکلی پیش اومده برای یخچال؟؟

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297