نمایندگی یخچال آدمیرال در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل یخچال زیمنس

اگر بخواهیم از اولین شرکت‌های تولیدکننده یخچال نام ببریم، نام شرکت آلمانی زیمنس در میان آن‌ها دیده می‌شود. محصولات این برند طی یک قرن حضور خود در بازارهای جهانی توانسته‌اند مشتریان زیادی را جلب کنند که در این امر، کیفیت بالای آن‌ها یک عامل کلیدی به حساب می‌آید. با این حال، عوامل متعددی می‌توانند ایراداتی را در کارکرد عادی یخچال‌های زیمنس به وجود آورند که در این مطلب به 4 مورد از آن‌ها می‌پردازیم. این نکته را فراموش نکنید، به همان اندازه که آشنایی با مشکلات متداول این دستگاه‌ها اهمیت دارد، مراجعه به مراکز تعمیراتی معتبر نیز مهم است. در این راستا، شما می‌توانید با اطمینان کامل با شماره 02891011297 تماس بگیرید و تعمیر یخچال‌های خود را به مجموعه قزوین تکنیک بسپارید.

1. چه عواملی می‌توانند زمینه‌ساز خنک نکردن یخچال زیمنس شوند؟

مشکل خنک کردن یخچال‌های زیمنس جزء ایراداتی است که باید به سرعت علت آن‌ را تشخیص دهید و ایرادات به وجود آمده را رفع نمایید؛ چراکه سرعت فاسد شدن مواد غذایی زیاد است و غفلت در این کار می‌تواند به نابودی تمام مواد موجود در یخچال ختم شود. مواردی که می‌توانند در بروز این مشکل سهم قابل توجهی داشته باشند، عبارت‌اند از:

 • تنظیم اشتباه یخچال و انتخاب درجه نامناسب
 • عدم تبادل مناسب هوا به دلیل چینش اشتباه مواد غذایی
 • ایرادات به وجود آمده در درب یخچال مانند خرابی لاستیک، از بین رفتن خاصیت مغناطیسی آن و …
 • وجود وسایل گرمایشی در کنار یخچال
 • ایرادات به وجود آمده در دیفراست
 • اشکال در کمپرسور یخچال
 • خراب شدن فن دستگاه
 • گرفتگی کویل‌های کندانسور
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین

2. چرا موتور یخچال زیمنس دائماً در حال کار است؟

روشن شدن موتور لازمه کارکرد صحیح یخچال زمینس است، اما گاهی بنا به دلایلی که در ادامه بیان می‌کنیم، این فرایند مکرراً تکرار می‌شود و موتور یخچال دائما روشن است:

 • محل نامناسبی را برای یخچال خود انتخاب کرده‌اید و دستگاه در معرض نور خورشید و یا وسایل گرمایشی قرار دارد.
 • فاصله استاندارد یخچال از دیوار را رعایت نکرده‌اید که این کار مانع از تبادل درست دما می‌شود.
 • کمپرسور یا سیم پیچ آن دچار مشکل شده است.
 • گاز مبرد موجود در یخچال زیمنس کم شده است.
 • تایمر دیفراست دچار مشکل شده است.
 • المنت دیفراست ایراد پیدا کرده است.
 • کندانسور و کویل‌های آن به دلیل تجمع آلودگی قادر به انجام درست وظیفه خود نیستند.

3. چرا آب از یخچال زیمنس نشت می‌کند؟

 

از آنجایی که نشت آب از یخچال زیمنس می‌تواند علاوه بر آسیب به قطعات داخلی دستگاه به برق رفتگی نیز ختم شود، باید سریعاً برای رفع آن از مجموعه قزوین تکنیک کمک بخواهید. از مهم‌ترین دلایل این مشکل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تراز نبودن یخچال
 • ایراد در فیلتر آب
 • ایراد در یخساز و آب سرد کن یخچال
 • وجود گرفتگی در لوله‌های تخلیه آب
 • خراب بودن شیر ورودی آب
 • اشکال در لاستیک درب یخچال و بسته نشدن کامل آن
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین
تعمیر یخچال در قزوین | قزوین تکنیک

4. علت صدای زیاد یخچال زیمنس چیست؟

شاید تصور کنید که یخچال‌های آلمانی زیمنس با مشکل صدای زیاد در هنگام فعالیت روبرو نمی‌شوند، اما باید بدانید هر گونه ایراد در موارد زیر می‌تواند شما را با این مشکل روبرو کند. این نکته را در نظر داشته باشید که روشن شدن موتور یخچال و یا انبساط و انقباض عایق‌های داخلی دستگاه با کمی صدا همراه بوده که کاملاً طبیعی است و نیازی به پیگیری ندارد. مواردی که نیاز است تا آن‌ها را بررسی کنید، عبارت‌اند از:

 • ایراد در فن دستگاه
 • ایراد در دیفراست یخچال
 • معیوب بودن کمپرسور
 • ایراد در موتور یخچال
 • شل شدن پیچ‌های نگهدارنده موتور یخچال
 • قرار نداشتن یخچال در سطوح صاف
 • کم بودن گاز مبرد در یخچال
 • خراب شدن اهرم یخساز یخچال
 • خراب شدن موتور یخساز یخچال

چرا بهتر است تعمیر یخچال در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین

یخچال یکی از مهم‌ترین وسایل هر آشپزخانه‌ای است و زندگی معمولی ما آن قدر به آن وابسته است که به هیچ عنوان نمی‌توان زندگی را بدون آن تصور کرد. خراب شدن یخچال می‌تواند به یک کابوس در هر خانه‌ای تبدیل شود و روند زندگی ما را تحت تاثیر قرار دهد. یخچال‌های زیمنس یکی از باکیفیت‌ترین یخچال‌ها در ایران به شمار می‌رود. اما با وجود کیفیت بالا و استهلاک کم، یخچال‌های این برند آلمانی باکیفیت نیز ممکن است دیر یا زود خراب شوند. در ادامه قصد داریم تا به مشکلاتی که ممکن است برای این یخچال پیش بیاید و راه‌های حل ان آشنا شویم. اگر در قزوین زندگی می‌کنید و از این برند یخچال استفاده می‌کنید، ممکن است به خدمات نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین نیاز پیدا کنید. در ادامه مقاله نیز با راه‌های ارتباط و کمک گرفتن از تعمیرکاران یخچال در این شهر آشنا خواهیم شد.

عیب‌یابی پخچال زیمنس

حتی اگر از یخچال به خوبی استفاده کنید و از برند معتبر و باکیفیتی نیز استفاده کرده باشید، دیر یا زود ممکن است یخچال شما در اثر استهلاک و یا مشکلات غیرقابل پیش‌بینی دیگر، خراب شود. در ادامه این مشکلات را با هم بررسی خواهیم کرد.

دمای یخچال از تنظیم اولیه بیشتر و یا کمتر می‌شود 

برای رفع این مشکل در برخی موارد، خاموش کردن دستگاه به مدت 5 دقیقه کافی است. اما اگر دمای یخچال خیلی زیادتر از تنظیمات است، بهتر است چند ساعت صبر کنید و بررسی کنید که آیا دما با تنظیمات مطابقت دارد یا خیر. اگر دما خیلی پایین است، تا روز بعد صبر کنید و دوباره دمای یخچال را بررسی کنید.

تعمیر یخچال زیمنس در قزوین: روشنایی داخل یخچال کار نمی‌کند

در این صورت به احتمال قوی، لامپ یخچال معیوب است و باید لامپ را تعویض کنید.

واحد خنک کننده یخچال زود به زود روشن می‌شود

این مشکل معمولا زمانی پیش می‌آید که درب یخچال بیش از حد باز و بسته می‌شود و یا بخش تهویه یخچال به وسیله مانعی پوشیده شده است. اگر این مورد وجود نداشته باشد، شاید مشکل جدی‌تر باشد و یخچال نیاز به سرویس داشته باشد. اگر در شهر قزوین زندگی می‌کنید، می‌توانید با نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین تماس بگیرید.

نشانگر زنگ هشدار یخچال روشن می‌شود.

این مشکل نشان می‌دهد که داخل یخچال دمای مناسبی ندارد و بالا رفته است. این مشکل ممکن است به دلیل باز و بسته کردن زیاد در یخچال به وجود آمده باشد. همچنین ممکن است به تازگی مواد غذایی زیادی در فریزر قرار داده باشید. برای رفع این مشکل بهتر است قبل از قرار دادن مواد غذایی در فریزر، حالت SuperFreezing را روشن کنید.

مشکل دیگر ممکن است به علت پوشیده شدن بخش تهویه یخچال به وجود آمده باشد است. برای رفع این مشکل باید فاصله یخچال از دیوار را تنظیم کنید و یا هر گونه مانع در این بخش را رفع کنید. اگر یخچال در کنار منبع گرما قرار داشته باشد نیز به خوبی خنک نخواهد شد و دمای مناسبی نخواهد داشت.

صفحه نمایش  حرف E را نشان می‌دهد.

در این صورت یخچال یک عیب الکترونیک را تشخیص داده است. برای رفع این مشکل اگر در شهر قزوین هستید حتما با نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین تماس بگیرید.

دستگاه خنک نمی‌کند. نور دستگاه و صفحه نمایش نیز روشن نمی‌شود.

این حالت نشان‌دهنده این است که دستگاه خاموش شده است. برای رفع این مشکل، دکمه روشن و خاموش را فشار دهید. همچنین احتمال دارد جریان برق به دستگاه نمی‌رسد. بررسی کنید که آیا برق خانه وصل است یا خیر. در صورت برطرف نشدن مشکل با نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین تماس بگیرید.

صفحه نمایش عبارت  LOWPOWER را نشان می‌دهد. 

 در این حالت ولتاژ شبکه کمتر از مقدار مجاز است. هنگامی که ولتاژ شبکه دوباره به مقدار تعیین شده برسد، پیام هشدار نیز خاموش می‌شود. اگر پیام هشدار بیشتر طول کشید بهتر است یخچال را از برق جدا کرده، با شرکت برق تماس بگیرید.

نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین : صفحه نمایش عبارت HIGHVOLT را نشان می‌دهد.

در این مورد، ولتاژ شبکه از مقدار مجاز بیشتر است. هنگامی که ولتاژ شبکه دوباره به مقدار تعیین شده برسد، پیام هشدار خاموش می‌شود. اما اگر پیام هشدار بیشتر طول کشید، بهتر است یخچال را از برق جدا کرده و با شرکت برق تماس بگیرید.

صدای هشدار به صدا در می‌آید و دکمه هشدار روشن می‌شود.           

 این حالت نشانه باز بودن درب دستگاه است. درب دستگاه را ببندید. همچنین ممکن است بخش تهویه پوشیده شده باشد. برای رفع این مشکل باید منافذ تهویه را پاک کنید.

مصرف برق بالاتر از سطح مقدار مشخص شده است

مصرف برق نامی ارائه شده در مشخصات فنی یخچال، مقداری است که بر اساس استاندارد‌های جهانی اندازه گیری می‌شود. وقتی مقدار زیادی غذا در حال خنک شدن است یا دمای محیط بالا است و یا درب مکرر باز می‌شود، طبیعی است که مصرف برق واقعی بیشتر از مقدار استاندارد باشد. اگر این مشکلات وجود نداشته باشد ولی باز هم مصرف برق دستگاه بالا باشد، بهتر است به نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین مراجعه نمایید.

برای چه مشکلاتی باید فورا با نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین تماس بگیریم؟

مشکلاتی که تا کنون بررسی کردیم مشکلاتی بود که به احتمال زیاد به تعمیرات و مراجعه فوری به نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین نیاز نداشت. اما مشکلاتی هستند که در موقع بروز آن‌ها باید در اسرع وقت اقدام کنید. برخی از این مشکلات عبارت است از:

 • تولید صداهای عجیب از موتور یخچال
 • کمپرسور یخچال به صورات اتوماتیک قطع نمی‌شود و یخچال یکسره و همیشه در حال کار است.
 • اگر داخل و کابین یخچال گرم است و مواد غذایی به درستی سرد نمی‌شود.
 • اگر داخل فریز پر از برفک شده و آب شدن این برفک‌ها به صورت اتوماتیک انجام نمی‌شود.
 • مشاهده آب در طبقات پایین یخچال و یا بخش جا میوه‌ای
 • اگر هنگام دست زدن به بدنه یخچال دچار برق گرفتگی شدید، نشان‌دهنده مشکلی در برق کشی دستگاه یخچال فریزر شما است و حتما باید در سریع‌ترین زمان به نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین مراجعه کنید.
 • یخچال پس از زدن دوشاخه به برق شروع به کار نمی‌کند.

چرا باید به نمایندگی یخچال زیمنس برای تعمیرات مراجعه کنیم؟

نمایندگی‌ها و مراکز مجاز تعمیر یخچال زیمنس در قزوین ، برای مراجعه برای انجام تعمیرات بر همه تعمیرکاران و یا مراکز تعمیراتی برتری دارد. دلیل اول این است که این تعمیرکاران به صورت تخصصی با مشکلات این برند آشنایی دارند و به خوبی و با بهترین نحو می‌توانند مشکل یخچال را رفع کنند.

اما دلیل دوم این است که اگر یخچال شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، کارشناسان تعمیرات از قطعات و لوازم کاملا اورجینال و باکیفیت که با دستگاه شما سازگاری کامل دارد، استفاده خواهند کرد. برای ارتباط و نیز استفاده از خدمات تعمیر یخچال، می‌توانید با کارشناسان نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین در ارتباط باشید.

نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال زیمنس در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال زیمنس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال زیمنس در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

1 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی یخچال زیمنس در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297