نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین

چرا بهتر است تعمیر یخچال هیمالیا در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات یخچال هیمالیا در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال هیمالیا | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر یخچال هیمالیا در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال هیمالیا در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات یخچال هیمالیا در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر یخچال هیمالیا در قزوین
تعمیر یخچال هیمالیا در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات یخچال هیمالیا در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر یخچال هیمالیا در قزوین

کاهش یا افزایش سرمای یخچال

خرابی می تواند از موتور، کمپرسور، گیر کردن پره‌ها به برفک و... باشد.

یخچال آب می‌دهد

در این حالت مشکل از دیفراست موتور یا کمپرسور است که علت آن قراردادن وسایل زیاد در یخچال یا فریزر است یا اینکه قراردادن مواد بسیار گرم درون یخچال

آلارم مربوط به فیلتر تصفیه آب روشن شده

این مشکل که بیشتر در یخچال‌های ساید اتفاق می‌افتد به معنی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب است.

داغ شدن بیش از حد موتور یخچال

مقداری داغی موتور تا حدودی طبیعی است اما بیش‌تر از حد معمول خاموش‌کردن فیوز کمپرسور است و دیگر موتور تواند به‌درستی کار کند.

صدای غیرمعمول یخچال

در این حالت باید یکی از قطعه‌های زیر تعویض گردد. (پایه موتور، فن یا اجزای آن)

لامپ یخچال روشن نمی‌شود

می‌تواند مشکل از سوختگی لامپ، اتصال سرپیچ و لامپ به‌درستی انجام نشده، سیم‌کشی روشنایی اشتباه و... باشد

نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین:

یخچال ها از جمله مهم ترین وسایلی هستند که در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها استفاده می شوند. شرکت ها و برند های متنوع به تولید یخچال می پردازند. یخچال هیمالیا که یکی از پرکاربرد ترین و معروف ترین یخچال ها می‌ باشد در این شرکت تولید و بازار های فروش لوازم خانگی عرضه می شود.

کاربران و دارندگان یخچال هیمالیا می‌ توانند در صورت مواجه شدن با نقص یا ایراد در این یخچال از تعمیرکاران و متخصصین این امر کمک بگیرند. تعمیر یخچال هیمالیا قزوین توسط نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین صورت می‌گیرد و کارشناسان و متخصصان خبره این نمایندگی به شما در تعمیر این یخچال کمک خواهند کرد.

خرابی ها و نقص های یخچال هیمالیا:

همانطور که پیش از این ذکر شد ممکن است در یخچال هیمالیا نقص ‌ها و ایراد هایی مشاهده کنید در صورتی که این ایرادها جزئی باشند توسط مردم عادی قابل رفع شدن و تعمیر می باشند اما در اغلب موارد ایرادهای یخچال و به طور کلی لوازم و وسایل دیجیتال بسیار تخصصی می باشد که لازم است برای تعمیر آن ها از متخصصان و کارشناسان این امر کمک بگیرید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره  زیر تماس بگیرید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

دارندگان و کاربران یخچال هیمالیا می توانند در صورت مشاهده نقص و خرابی در دستگاه خود از متخصصان و کارشناسان با تجربه در این امر کمک بگیرند. نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین شما را در زمینه تعمیر وسیله های خود از جمله یخچال هیمالیا یاری می‌رساند. تعمیر یخچال هیمالیا در قزوین در این نمایندگی توسط متخصصان و کارشناسان با تجربه انجام می‌شود. برخی ار نقص ها و ارور های یخچال هیمالیا به شرح زیر می باشد.

ارور یا کد خطا F1  در یخچال هیمالیا

این ارور زمانی بر روی صفحه نمایشگر یخچال شما نمایش داده می‌ شود که ایراد یا نقصی در حسگر دمای فریزر وجود داشته باشد. برای رفع این ارور لازم است حسگر یا سنسور را با دقت مورد بررسی قرار داده و همچنین لازم است مقاومت این حسگر را نیز چک کنید و درصورت ایراد آن را تعمیر و یا تعویض کنید.

نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین به کاربران در تعمیر یخچال و انواع لوازم خانگی کمک خواهد کرد. تعمیر یخچال هیمالیا در قزوین زیر نظر کارشناسان و متخصصان با تجربه انجام می‌شود.

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین با ارور F2

این ارور و کد خطا بیانگر این موضوع می باشد که ایراد یا نقصی در سنسور یا حسگر اپراتور فریزر دستگاه شما وجود دارد. بنابراین برای رفع این ارور لازم است این سنسور یا حسگر را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود نقص و ایراد جدی آن را برطرف کنید.

 به علاوه این امکان نیز وجود دارد که ایرادی در برد الکترونیکی یخچال هیمالیا وجود داشته باشد بنابراین پیشنهاد می‌ شود این برد را نیز با دقت مورد بررسی قرار دهید.

 شما می‌ توانید برای تعمیر یخچال خود از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرید. نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین شما را در تعمیر یخچال هیمالیا یاری می رساند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان این تیم با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

ارور یا کد خطا F3  در یخچال هیمالیا

این ارور نشانگر این است که سنسور یا حسگر دمای یخچال هیمالیا دچار ایراد یا نقص جدی شده است. برای برطرف کردن این ارور و کد خطا لازم است این سنسور را بررسی کرده و در صورت وجود ایراد آن را تعمیر یا تعویض کنید.

 شما می‌ توانید از نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین جهت تعمیر یخچال خود کمک بگیرید. تعمیر یخچال و بیماری در قزوین تحت تاثیر کارشناسان و تکنسین های با تجربه انجام می شود.

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین با ارورF4

این ارور بیانگر این موضوع می باشد که ایراد یا نقصی در سنسور اپراتور یخچال وجود دارد. بنابراین لازم است این سنسور را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود نقص و ایراد جدی آن را سریعا رفع کنید. همچنین این امکان وجود دارد که ایراد یا نقصی در سیم های ارتباطی یخچال هیمالیا وجود داشته باشد. بنابراین بررسی این سیم‌ها نیز لازم است.

اگر پس از بررسی این موارد مشکل را پیدا نکردید لازم است برد الکترونیکی یخچال را نیز چک کنید زیرا ممکن است ایراد یا نقصی در برد الکترونیکی وجود داشته باشد. شما می توانید از نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین برای تعمیر یخچال خود کمک بگیرید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

ارور یا کد خطا F5 در یخچال هیمالیا

این ارور زمانی بر روی صفحه نمایشگر یخچال شما نمایش داده می شود که دمای یخچال در حد متعادل نباشد. به طور دقیق تر این ارور زمانی رخ می دهد که سرمایش یخچال به حد کافی نباشد. تعمیر یخچال هیمالیا در قزوین توسط کارشناسان و متخصصان با تجربه ای انجام می‌ شود.

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین با ارور F8

این ارور به طور کلی بیانگر ایراد یا نقص در فن یخچال هیمالیا می باشد. به طور معمول این امکان وجود دارد که پره های فن دستگاه به درستی نچرخد. به علاوه این امکان نیز وجود دارد که سیم ها و کابل های فن دچار قطعی شده باشند. بنابراین لازم است فن یخچال را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت ایراد آن را تعمیر و یا تعویض کنیم نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین شما را در تعمیر یخچال خود یاری می رساند.

جمع بندی:

همان طور که در مقاله بالا ذکر شد از آنجایی که یخچال ها از جمله مهم ترین و کاربردی ترین لوازم در خانه و آشپزخانه ها هستند؛ لازم است در نگهداری از آنها کوشا باشیم و در صورتی که ایراد یا نقصی در آنها به وجود آمد سریعا اقدام به تعمیر آنها کنیم تا ضررهای بیشتری را متحمل نشویم. زیرا بدون وجود یخچال و فریزر ها مواد غذایی فاسد و غیر قابل استفاده می شوند. نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین به کاربران در تعمیرات یخچال کمک می‌ کند. تعمیر یخچال هیمالیا در قزوین توسط متخصصان و تکنسین‌های با تجربه و خبره انجام می‌شود.

نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال هیمالیا در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال هیمالیا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال هیمالیا در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

2 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی یخچال هیمالیا در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297