نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین

چرا بهتر است تعمیر یخچال وایت هاوس در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات یخچال وایت هاوس در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال وایت هاوس | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر یخچال وایت هاوس در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال وایت هاوس در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات یخچال وایت هاوس در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر یخچال وایت هاوس در قزوین
تعمیر یخچال وایت هاوس در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات یخچال وایت هاوس در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر یخچال وایت هاوس در قزوین

کاهش یا افزایش سرمای یخچال

خرابی می تواند از موتور، کمپرسور، گیر کردن پره‌ها به برفک و... باشد.

یخچال آب می‌دهد

در این حالت مشکل از دیفراست موتور یا کمپرسور است که علت آن قراردادن وسایل زیاد در یخچال یا فریزر است یا اینکه قراردادن مواد بسیار گرم درون یخچال

آلارم مربوط به فیلتر تصفیه آب روشن شده

این مشکل که بیشتر در یخچال‌های ساید اتفاق می‌افتد به معنی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب است.

داغ شدن بیش از حد موتور یخچال

مقداری داغی موتور تا حدودی طبیعی است اما بیش‌تر از حد معمول خاموش‌کردن فیوز کمپرسور است و دیگر موتور تواند به‌درستی کار کند.

صدای غیرمعمول یخچال

در این حالت باید یکی از قطعه‌های زیر تعویض گردد. (پایه موتور، فن یا اجزای آن)

لامپ یخچال روشن نمی‌شود

می‌تواند مشکل از سوختگی لامپ، اتصال سرپیچ و لامپ به‌درستی انجام نشده، سیم‌کشی روشنایی اشتباه و... باشد

نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین:

یخچال ها از جمله مهم ترین وسایلی هستند که در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها استفاده می‌شود شرکت ها و برند های متنوع به تولید یخچال می پردازند. یخچال وایت هاوس که یکی از پرکاربرد ترین و معروف ترین یخچال ها می‌ باشد  در این شرکت تولید و بازار های فروش لوازم خانگی عرضه می شود.

کاربران و دارندگان یخچال وایت هاوس می‌ توانند در صورت مواجه شدن با نقص یا ایراد در این یخچال از تعمیرکاران و متخصصین این امر کمک بگیرند. تعمیر یخچال در قزوین توسط نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین صورت می‌گیرد و کارشناسان و متخصصان خبره این نمایندگی به شما در تعمیر این یخچال کمک خواهند کرد.

خرابی ها و نقص های یخچال وایت هاوس:

یخچال ها ممکن است به دلایل متفاوت دچار نقص ها و ایرادهایی شوند. یخچال وایت هاوس نیز یکی از یخچال هایی است که ممکن است به دلایل مختلف دچار برخی نقص ها شود. لازم است کاربران این یخچال برای تعمیر یخچال خود از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرند تا ضرر های بیشتر متحمل نشوند. نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین کاربران را در زمینه تعمیر یخچال خود یاری می رساند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان و تکنسین های این نمایندگی با شماره تلفن زیر تماس بگیرند.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

ارور یا کد خطا HRS در یخچال وایت هاوس

این ارور زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما ایجاد می شود که ایراد و نقصی در برد الکترونیکی دستگاه وجود داشته باشد. برای رفع این ارور و نقص لازم است برد الکترونیکی را با دقت بررسی کنیم؛ زیرا در صورت وجود نقص و ایراد در برد الکترونیکی دستگاه، فن های یخچال به درستی کار نکرده و در نتیجه دمای داخل کابین یخچال افزایش یافته و احتمال فاسد شدن مواد غذایی افزایش می یابد.

برای برطرف کردن این مشکل می توانید از متخصصان و کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی کمک بگیرید‌ نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین شما را در آن به تعمیر لوازم خانگی خود کمک می‌رساند.

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین در صورت خاموش شدن ناگهانی

کاربران و دارندگان یخچال وایت هاوس متوجه شوند که یخچالشان به ناگهانی خاموش شده و کار نمی کند. در این صورت لازم است جریان برق ورودی به یخچال را بررسی کنند. در برخی مواقع به علت خراب شدن سه راهی و یا سوختن فیوز، جریان برق یخچال قطع می شود، در نتیجه فضای داخل کابین یخچال گرم شده و احتمال فاسد شدن و خراب شدن مواد غذایی افزایش پیدا می‌ کند. بنابراین لازم است سیم‌ های یخچال، کابل ها و اتصالات را به طور دقیق بررسی کنید و در صورت وجود ایراد آنها را تعمیر کنید.

در غیر این صورت می توانید از متخصصان و کارشناسان برای تعمیر دستگاه خود کمک بگیرید. تعمیر یخچال وایت هاوس در قزوین تحت نظر متخصصان و کارشناسان با تجربه انجام می شود‌. شما می توانید از طریق نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین با این متخصصان و کارشناسان در ارتباط باشید.

تعمیر یخچال وایت هاوس در صورت گرم شدن فضای داخل یخچال

این امکان وجود دارد که کاربران یخچال وایت هاوس متوجه شوند دمای داخل کابین یخچال به شدت بالا رفته و بسیار گرم است. در صورت بروز این مشکل این احتمال وجود دارد که ایراد و نقصی در ترموستات یخچال وجود داشته باشد. ترموستات و کمپرسور در یخچال با یکدیگر در ارتباط هستند و هرگونه نقص و ایرادی که در ترموستات به وجود می‌ آید باعث معیوب شدن کمپرسور نیز می شود؛ بنابراین برای رفع این مشکل لازم است ترموستات و کمپرسور دستگاه را با دقت بررسی کنیم و در صورت وجود ایراد و نقص آن ها را تعمیر کنید.

نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود کمک کنند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان این مجموعه با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

از کار افتادن کندانسور

کندانسور سیستم خنک کننده یخچال می باشد که باعث خنک شدن فضای داخل کابین یخچال می‌ شود. کندانسور با فن ها ارتباط مستقیمی دارد و باعث چرخش آن ها می شود. در صورت آسیب دیدن و وجود ایراد در کندانسور،  دمای داخل کابین یخچال افزایش یافته و احتمال فاسد شدن و خراب شدن مواد غذایی افزایش پیدا می‌ کند. در نتیجه این اتفاق ممکن است ارور  HRS نمایان شده و حتی یخچال خاموش شود.

 برای رفع این ارور لازم است کندانسور را با دقت بررسی کرده و از اصلاح آن اطمینان حاصل فرمایید. نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین به کاربران در تعمیر یخچال خود کمک می‌ کند. تعمیر یخچال وایت هاوس در قزوین تحت نظر متخصصان و کارشناسان با تجربه انجام می‌ شود.

تعمیر یخچال در صورت از کار افتادن و خراب شدن کمپرسور

کمپرسور در واقع همان موتور یخچال است و از کار افتادن و خراب شدن آن سبب می شود آسیب زیادی به یخچال وارد شود زیرا سبب می شود فن ها از کار بیافتند در نتیجه دمای داخل یخچال افزایش می یابد و احتمال فاسد شدن غذا های داخل یخچال افزایش می یابد.

 همچنین از کار افتادن کمپرسور باعث ایجاد صداهای غیر عادی و غیر طبیعی شود. برای رفع این مشکل لازم است موتور دستگاه را بررسی کنید. پیشنهاد می‌ شود برای بررسی موتور از کارشناسان و متخصصان کمک بگیرید. زیرا تعمیرات موتور یخچال امری تخصصی می باشد. شما همچنین می توانید برای تعمیر یخچال خود از نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین کمک بگیرید. تعمیر یخچال وایت هاوس در قزوین توسط متخصصان و کارشناسان با تجربه انجام می شود.

جمع بندی:

همان طور که در مقاله بالا ذکر شد از آنجایی که یخچال ها از جمله مهم ترین و کاربردی ترین لوازم در خانه و آشپزخانه ها هستند؛ لازم است در نگهداری از آنها کوشا باشیم و در صورتی که ایراد یا نقصی در آنها به وجود آمد سریعا اقدام به تعمیر آنها کنیم تا ضررهای بیشتری را متحمل نشویم. نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین به کاربران در تعمیرات یخچال کمک می‌ کند. تعمیر یخچال وایت هاوس در قزوین توسط متخصصان و تکنسین‌های با تجربه و خبره انجام می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال وایت هاوس در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال وایت هاوس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال وایت هاوس در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 دیدگاه
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
سیاری

با سلام خسته نباشید
یخچالم ارور درب باز میده لطفا راهنمایی بفرمایید

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297