نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل یخچال وایت هاوس

همان طور که نبودن تنوع در هنگام انتخاب محصول می‌تواند آزاردهنده باشد و گزینه‌های محدودی را در اختیار خریدار قرار دهد، تنوع زیاد محصولات نیز می‌تواند به سردرگمی او و طولانی شدن فرایند انتخاب بینجامد. این موضوع در هنگام خرید یخچال‌ها اهمیت بیشتری پیدا می‌کند؛ چراکه این محصولات نه تنها قیمت بالایی دارند، بلکه کیفیت آن‌ها عامل اصلی برای انتخاب یا رد یک گزینه است. اگر شما جزء افرادی هستید که پس از تحقیقات زیاد اقدام به خرید یخچال آمریکایی وایت هاوس کرده‌اید، باید بگوییم که کیفیت بالا و طراحی دقیق و حساس این محصول از مشخصات بارز آن به شمار می‌رود. از این رو، باید در تعمیر و سرویس یخچال‌های وایت هاوس هشیار باشید و تنها از خدمات مجموعه‌های تخصصی مانند قزوین تکنیک استفاده کنید. آنچه در ادامه این مطلب می‌خوانید، مشکلات پرتکرار و دلایل بروز آن‌ها در یخچال‌های وایت هاوس خواهد بود؛ پس با ما همراه باشید.

1. چرا یخچال‌های وایت هاوس در هنگام فعالیت صدای زیادی را تولید می‌کنند؟

 

ایجاد صدای بلند و ناهنجار قطعاً بیان‌کننده وجود اشکالی در یخچال و یا شرایط قرارگیری آن است. در صورتی که با این مشکل روبرو شدید، ابتدا از تراز بودن یخچال و لق نبودن پایه‌های آن اطمینان حاصل کنید. اگر مشکل در اثر این عامل نبود، لازم است که موارد زیر را بررسی کنید:

 • فن تبخیر یخچال
 • کمپرسور
 • سیم پیچ کندانسور
 • رولر
 • فن تهویه هوا
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین

2. دلیل خنک نبودن یخچال وایت هاوس را باید در چه مواردی جستجو کرد؟

اگر از درست بودن تنظیمات یخچال خود مطمئن هستید و محیط قرارگیری دستگاه به لحاظ خنک بودن در شرایط مطلوبی قرار دارد، باید دلایلی را جستجو کنید که یخچال در خنک کردن کابین خود با مشکل روبرو می‌شود. این موارد عبارت‌اند از:

 • خروج هوای سرد به دلیل بسته نشدن کامل درب یخچال در اثر خراب بودن واشر یا معیوب بودن لولا و قطعات دیگر آن
 • چسباندن یخچال به دیوار
 • معیوب شدن کمپرسور
 • اشکال در ترموستات
 • نشت گاز مبرد و کاهش فشار آن در لوله‌های خنک‌کننده

 

 

3. کارکرد بیش از حد یخچال وایت هاوس ناشی از چیست؟

یکسره کار کردن یخچال‌های وایت هاوس می‌توانند ناشی از وجود مواد غذایی زیاد در آن باشد. همچنین اگر درب یخچال به طور مداوم باز و بسته شود، لازم است موتور آن برای خنک‌سازی کابین یخچال دائماً در حال فعالیت باشد. در صورتی که مطمئن هستید موارد بالا رعایت شده‌اند و مشکلی در ارتباط با آن‌ها وجود ندارد، لازم است که درجه یخچال را نیز بررسی کرده و از درست بودن آن اطمینان حاصل کنید. سایر دلایلی که می‌توانند به کارکرد بیش از حد یخچال وایت هاوس بینجامند، عبارت‌اند از:

 • اشکال در موتور
 • اشکال در قطعات مرتبط با سیستم یخ زدایی یخچال
 • اشکال در مین برد یا برد اصلی یخچال
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین
تعمیر یخچال در قزوین | قزوین تکنیک

4. نشت آب از یخچال وایت هاوس به چه دلیل اتفاق می‌افتد؟

زمانی که با این مشکل روبرو شدید، دلیل نشت آب را در یکی از موارد زیر جستجو کنید:

 • تنظیمات اشتباه یخچال
 • مشکلات به وجود آمده در واشر و قطعات دیگر درب یخچال که مانع از بسته شدن کامل آن می‌شوند.
 • قرار داشتن یخچال در محیط بسیار مرطوب مانند سینگ ظرفشویی
 • شل شدن اتصالات مربوط به آب یخچال
 • اشکال در سیستم یخ زدایی یخچال
 • اشکال در شیر ورودی آب
 • تراز نبودن سینی زیر یخچال و یا سر ریز شدن آب از آن
 • گرفتگی فیلتر آب

چرا بهتر است تعمیر یخچال در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین:

یخچال ها از جمله مهم ترین وسایلی هستند که در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها استفاده می‌شود شرکت ها و برند های متنوع به تولید یخچال می پردازند. یخچال وایت هاوس که یکی از پرکاربرد ترین و معروف ترین یخچال ها می‌ باشد  در این شرکت تولید و بازار های فروش لوازم خانگی عرضه می شود.

کاربران و دارندگان یخچال وایت هاوس می‌ توانند در صورت مواجه شدن با نقص یا ایراد در این یخچال از تعمیرکاران و متخصصین این امر کمک بگیرند. تعمیر یخچال در قزوین توسط نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین صورت می‌گیرد و کارشناسان و متخصصان خبره این نمایندگی به شما در تعمیر این یخچال کمک خواهند کرد.

خرابی ها و نقص های یخچال وایت هاوس:

یخچال ها ممکن است به دلایل متفاوت دچار نقص ها و ایرادهایی شوند. یخچال وایت هاوس نیز یکی از یخچال هایی است که ممکن است به دلایل مختلف دچار برخی نقص ها شود. لازم است کاربران این یخچال برای تعمیر یخچال خود از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرند تا ضرر های بیشتر متحمل نشوند. نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین کاربران را در زمینه تعمیر یخچال خود یاری می رساند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان و تکنسین های این نمایندگی با شماره تلفن زیر تماس بگیرند.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

ارور یا کد خطا HRS در یخچال وایت هاوس

این ارور زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما ایجاد می شود که ایراد و نقصی در برد الکترونیکی دستگاه وجود داشته باشد. برای رفع این ارور و نقص لازم است برد الکترونیکی را با دقت بررسی کنیم؛ زیرا در صورت وجود نقص و ایراد در برد الکترونیکی دستگاه، فن های یخچال به درستی کار نکرده و در نتیجه دمای داخل کابین یخچال افزایش یافته و احتمال فاسد شدن مواد غذایی افزایش می یابد.

برای برطرف کردن این مشکل می توانید از متخصصان و کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی کمک بگیرید‌ نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین شما را در آن به تعمیر لوازم خانگی خود کمک می‌رساند.

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین در صورت خاموش شدن ناگهانی

کاربران و دارندگان یخچال وایت هاوس متوجه شوند که یخچالشان به ناگهانی خاموش شده و کار نمی کند. در این صورت لازم است جریان برق ورودی به یخچال را بررسی کنند. در برخی مواقع به علت خراب شدن سه راهی و یا سوختن فیوز، جریان برق یخچال قطع می شود، در نتیجه فضای داخل کابین یخچال گرم شده و احتمال فاسد شدن و خراب شدن مواد غذایی افزایش پیدا می‌ کند. بنابراین لازم است سیم‌ های یخچال، کابل ها و اتصالات را به طور دقیق بررسی کنید و در صورت وجود ایراد آنها را تعمیر کنید.

در غیر این صورت می توانید از متخصصان و کارشناسان برای تعمیر دستگاه خود کمک بگیرید. تعمیر یخچال وایت هاوس در قزوین تحت نظر متخصصان و کارشناسان با تجربه انجام می شود‌. شما می توانید از طریق نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین با این متخصصان و کارشناسان در ارتباط باشید.

تعمیر یخچال وایت هاوس در صورت گرم شدن فضای داخل یخچال

این امکان وجود دارد که کاربران یخچال وایت هاوس متوجه شوند دمای داخل کابین یخچال به شدت بالا رفته و بسیار گرم است. در صورت بروز این مشکل این احتمال وجود دارد که ایراد و نقصی در ترموستات یخچال وجود داشته باشد. ترموستات و کمپرسور در یخچال با یکدیگر در ارتباط هستند و هرگونه نقص و ایرادی که در ترموستات به وجود می‌ آید باعث معیوب شدن کمپرسور نیز می شود؛ بنابراین برای رفع این مشکل لازم است ترموستات و کمپرسور دستگاه را با دقت بررسی کنیم و در صورت وجود ایراد و نقص آن ها را تعمیر کنید.

نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود کمک کنند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان این مجموعه با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

از کار افتادن کندانسور

کندانسور سیستم خنک کننده یخچال می باشد که باعث خنک شدن فضای داخل کابین یخچال می‌ شود. کندانسور با فن ها ارتباط مستقیمی دارد و باعث چرخش آن ها می شود. در صورت آسیب دیدن و وجود ایراد در کندانسور،  دمای داخل کابین یخچال افزایش یافته و احتمال فاسد شدن و خراب شدن مواد غذایی افزایش پیدا می‌ کند. در نتیجه این اتفاق ممکن است ارور  HRS نمایان شده و حتی یخچال خاموش شود.

 برای رفع این ارور لازم است کندانسور را با دقت بررسی کرده و از اصلاح آن اطمینان حاصل فرمایید. نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین به کاربران در تعمیر یخچال خود کمک می‌ کند. تعمیر یخچال وایت هاوس در قزوین تحت نظر متخصصان و کارشناسان با تجربه انجام می‌ شود.

تعمیر یخچال در صورت از کار افتادن و خراب شدن کمپرسور

کمپرسور در واقع همان موتور یخچال است و از کار افتادن و خراب شدن آن سبب می شود آسیب زیادی به یخچال وارد شود زیرا سبب می شود فن ها از کار بیافتند در نتیجه دمای داخل یخچال افزایش می یابد و احتمال فاسد شدن غذا های داخل یخچال افزایش می یابد.

 همچنین از کار افتادن کمپرسور باعث ایجاد صداهای غیر عادی و غیر طبیعی شود. برای رفع این مشکل لازم است موتور دستگاه را بررسی کنید. پیشنهاد می‌ شود برای بررسی موتور از کارشناسان و متخصصان کمک بگیرید. زیرا تعمیرات موتور یخچال امری تخصصی می باشد. شما همچنین می توانید برای تعمیر یخچال خود از نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین کمک بگیرید. تعمیر یخچال وایت هاوس در قزوین توسط متخصصان و کارشناسان با تجربه انجام می شود.

جمع بندی:

همان طور که در مقاله بالا ذکر شد از آنجایی که یخچال ها از جمله مهم ترین و کاربردی ترین لوازم در خانه و آشپزخانه ها هستند؛ لازم است در نگهداری از آنها کوشا باشیم و در صورتی که ایراد یا نقصی در آنها به وجود آمد سریعا اقدام به تعمیر آنها کنیم تا ضررهای بیشتری را متحمل نشویم. نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین به کاربران در تعمیرات یخچال کمک می‌ کند. تعمیر یخچال وایت هاوس در قزوین توسط متخصصان و تکنسین‌های با تجربه و خبره انجام می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس بگیرید. ( دریافت اطلاعت تعمیرات یخچال بکو در قزوین )

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال وایت هاوس در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال وایت هاوس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال وایت هاوس در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

1 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی یخچال وایت هاوس در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297