نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین

چرا بهتر است تعمیر یخچال وست پوینت در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات یخچال وست پوینت در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال وست پوینت | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر یخچال وست پوینت در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال وست پوینت در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات یخچال وست پوینت در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر یخچال وست پوینت در قزوین
تعمیر یخچال وست پوینت در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات یخچال وست پوینت در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر یخچال وست پوینت در قزوین

کاهش یا افزایش سرمای یخچال

خرابی می تواند از موتور، کمپرسور، گیر کردن پره‌ها به برفک و... باشد.

یخچال آب می‌دهد

در این حالت مشکل از دیفراست موتور یا کمپرسور است که علت آن قراردادن وسایل زیاد در یخچال یا فریزر است یا اینکه قراردادن مواد بسیار گرم درون یخچال

آلارم مربوط به فیلتر تصفیه آب روشن شده

این مشکل که بیشتر در یخچال‌های ساید اتفاق می‌افتد به معنی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب است.

داغ شدن بیش از حد موتور یخچال

مقداری داغی موتور تا حدودی طبیعی است اما بیش‌تر از حد معمول خاموش‌کردن فیوز کمپرسور است و دیگر موتور تواند به‌درستی کار کند.

صدای غیرمعمول یخچال

در این حالت باید یکی از قطعه‌های زیر تعویض گردد. (پایه موتور، فن یا اجزای آن)

لامپ یخچال روشن نمی‌شود

می‌تواند مشکل از سوختگی لامپ، اتصال سرپیچ و لامپ به‌درستی انجام نشده، سیم‌کشی روشنایی اشتباه و... باشد

نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین:

یخچال فریزر ها جز کاربردی ترین و مهم ترین وسایل در خانه و آشپزخانه ها می باشند. با وجود یخچال ها مواد غذایی از فاسد شدن و غیر قابل استفاده شدن حفظ می شوند. از آنجایی که یخچال ها بسیار مهم می باشند، تولید این وسایل در سال های اخیر بسیار افزایش یافته و در هر خانه ای حداقل یک عدد یخچال وجود دارد.

یخچال وست پوینت یکی از با کیفیت ترین یخچال های موجود در بازار می باشد. این یخچال در کارخانه ها با امکانات ویژه ای تولید و به بازار های فروش عرضه می شود. در برخی مواقع در یخچال وست پوینت نقص ها و ایراد هایی به وجود می آید که در این صورت شما می توانید از نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین کمک بگیرید. تعمیر یخچال وست پوینت در قزوین توسط تیم خبره و با تجربه ای انجام می شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

02833336370

خرابی ها و نقص های یخچال وست پوینت:

همانطور که پیش از این نیز ذکر شد ممکن است در یخچال وست پوینت نقص ‌ها و ایراد هایی مشاهده کنید. در صورتی که این ایرادها جزئی باشند توسط مردم عادی قابل رفع شدن و تعمیر هستند؛ اما در اغلب موارد ایرادهای یخچال و به طور کلی لوازم و وسایل دیجیتال بسیار تخصصی می باشد که لازم است برای تعمیر آن ها از متخصصان و کارشناسان این امر کمک بگیرید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

دارندگان و کاربران یخچال وست پوینت در صورت مشاهده نقص و خرابی در دستگاه خود از متخصصان و کارشناسان با تجربه در این امر کمک بگیرند. نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین شما را در زمینه تعمیر وسیله های خود از جمله یخچال وست پوینت یاری می‌ رساند. تعمیر یخچال وست پوینت در قزوین در این نمایندگی توسط متخصصان و کارشناسان با تجربه انجام می‌شود. برخی از نقص ها و ارور های یخچال وست پوینت به شرح زیر می باشد.

کد خطا یا ارور E1  در یخچال وست پوینت

این امر نشانگر و بیانگر این موضوع می باشد که ایراد یا نقصی در سنسور یا حسگر یخچال وست پوینت وجود دارد. برای رفع این ارور لازم است سنسور دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت ایراد آن را تعمیر و یا تعویض کنید.

 شما می‌توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین کمک بگیرید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان و متخصصان این نمایندگی با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

کد خطا یا ارور E2  در یخچال وست پوینت

این ارور نشانگر ایراد و خطایی در سنسور یا حسگر فریزر یخچال وست پوینت می باشد. برای برطرف کردن این نقص لازم است این حسگر را با دقت چک کنید و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. تعمیر یخچال در قزوین توسط نمایندگی های مختلفی انجام می‌شود یکی از این نمایندگی‌ها، نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین می باشد که می توانید برای تعمیر دستگاه خود از آن کمک بگیرید.

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین با ارور E3

این امر نشانگر ایراد و قطعی در سنسور یا حسگر دیفراست دستگاه می باشد. بنابراین لازم است برای برطرف شدن این ایراد، این سنسور را با دقت بررسی کنید و اگر این سنسور دارای مشکل جدی بود آن را تعمیر یا تعویض کنید.

کد خطا یا ارور  E4  در یخچال وست پوینت

این ارور نیز همانند کد خطای پیشین بیانگر ایراد و نقصی در سنسور یا حسگر دیفراست یخچال می باشد. بنابراین لازم است برای رفع این ارور، این سنسور را با دقت بررسی کرده و در صورت وجود ایراد در آن، ایراد را بر طرف کنید. نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین شما را در تعمیر یخچال خود یاری می کند.

کد خطا یا ارور E5 در یخچال وست پوینت

این ارور بیانگر ایراد یا نقصی در حسگر دیفراست فریزر می باشد. بنابراین برای رفع این کد خطا لازم است این قطعه را با دقت بررسی کنید.

کد خطا یا ارور E6 در یخچال وست پوینت

این امر نشانگر و بیانگر این موضوع می باشد که ایراد یا نقصی در صفحه نمایشگر یخچال وجود دارد بنابراین لازم است صفحه نمایشگر را بررسی کرده و در صورت نیاز، آن را تعمیر کنید. به علاوه این امکان وجود دارد که این ارور به علت ایراد یا نقص در برد الکترونیکی یخچال وست پوینت به نمایش درآمده باشد.

بنابراین پیشنهاد می‌شود برد الکترونیکی را نیز با دقت چک کرده و در صورت نیاز  آن را تعمیر کنید. نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین به شما در تعمیر انواع یخچال ها ازجمله یخچال وست پوینت کمک می کند.

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین با ارور E7

این امر بیانگر وجود ایراد در سنسور دمای محیط یخچال می باشد؛ بنابراین برای رفع این کد خطا این سنسور را بررسی کرده و در صورت وجود ایراد در آن، آن را تعمیر کنید.

کد خطا یا ارور E8 در یخچال وست پوینت

این ارور بیانگر این موضوع است که ایراد یا نقصی در سنسور محیطی یخچال وست پوینت وجود دارد. برای رفع این کد خطا لازم است این سنسور را با دقت بررسی کنید.

تعمیر یخچال توسط نمایندگی وست پوینت در قزوین با ارور E9

این ارور نشانگر این موضوع می باشد که دمای فریزر بیش از حد بالا رفته است. بنابراین برای رفع این ارور لازم است از بسته بودن درب فریزر اطمینان حاصل فرمایید. همچنین شما می‌ توانید از نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین برای تعمیر یخچال خود کمک بگیرید.

کد خطا یا ارور E0  در یخچال وست پوینت

این ارور نشانگر این موضوع می باشد که ایراد یا نقصی در سنسور یخساز دستگاه وجود دارد. برای رفع این کد خطا سنسور را با دقت بررسی کرده و در صورت ایراد آن را تعمیر کنید.

جمع بندی:

همان طور که در مقاله بالا ذکر شد و همچنین واضح و بدیهی است. یخچال ها از مهم‌ ترین لوازم در آشپزخانه می باشند که بدون وجود آن ها تمامی غذا ها و مواد غذایی فاسد و غیر قابل استفاده می شدند. بنابراین داشتن و نگهداری یخچال امری بسیار مهم می باشد. پیشنهاد می‌ شود در هنگام مواجه شدن با نقص در یخچال خود سریعا اقدام به تعمیر آن ها کنید تا ضرر های بیشتری متحمل نشوید. نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین شما را در تعمیر یخچال خود یاری می رساند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال وست پوینت در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال وست پوینت باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال وست پوینت در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

5 1 رای
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

1 دیدگاه
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
عقیل اسماعیلیان

سلام خسته نباشید جدیدا یخچالم یه اروری میده و دماش داره میره بالا.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297