نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل یخچال وست پوینت

برند وست پوینت یکی از برندهای مطرح فرانسوی بوده ک توانسته است به واسطه تولید لوازم خانگی باکیفیتی مانند یخچال‌های پیشرفته خود صادرات قابل توجهی را به کشورهای مختلف جهان تجربه کند و آمار فروش بالایی را از خود به جای گذارد. یخچال‌های وست پوینت در کشور ایران نیز طرفداران زیادی دارد که این امر باعث شده است مراکز تخصصی مانند مجموعه قزوین تکنیک تأسیس شوند تا در راستای تعمیر و سرویس‌های دوره‌ای این دستگاه‌ها خدمات ارزشمندی را ارائه دهند. آشنایی با مشکلات متداول این یخچال‌ها و دلایل زمینه‌ساز آن‌ها به شما کمک می‌کند تا برخی از آن‌ها را بدون کمک کارشناسان اعزامی از سوی مجموعه قزوین تکنیک بررسی و رفع کنید. از این رو، خواندن این مطلب به شما پیشنهاد می‌شود.

1. دلیل روشن نشدن و از کار افتادن یخچال وست پوینت چیست؟

زمانی که با این مشکل روبرو می‌شوید، اولین موردی که باید به بررسی آن بپردازید، وجود جریان برق و قطع نشدن آن است. در صورتی که جریان برق برقرار بود، لازم است از سلامت پریز و دو شاخ برق یخچال نیز اطمینان حاصل کنید. سایر مواردی که می‌توانند به روشن نشدن یخچال وست پوینت کمک کنند، عبارت‌اند از:

 • اشکال در سیم‌کشی داخلی و خارجی یخچال و اختلال در تأمین جریان برق مورد نیاز یخچال
 • از کار افتادن ترموستات
 • خرابی رله استارت یخچال
 • سوختن و یا نیم سوز شدن موتور یخچال
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین

2. ساختار یخچال‌های وست پوینت به گونه‌ای است که در هنگام روشن بودن یخچال، چراغ آن روشن شود .

 

چه عواملی می‌توانند مانع از روشن شدن چراغ یخچال شوند؟

 

در این شرایط باید به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • سالم بودن لامپ یخچال
 • سالم بودن سرپیچ یخچال
 • سالم بودن سیم‌کشی‌های مربوط به لامپ یخچال

 

 

3. علت صدا دادن آبسردکن یخچال وست پوینت چیست؟

 

در حالت معمول نباید صدای زیادی از آبسردکن یخچال شنیده شود. در صورتی که با این مشکل روبرو شدید، موارد زیر را بررسی کنید:

 • تراز نبودن یخچال
 • محکم نبودن پیچ‌های نگهدارنده موتور یخچال
 • محکم نبودن پیج‌های نگهدارنده کندانسور
 • اشکال در پروانه یخچال
 • اشکال در آرمیچر موتور کندانسور
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین
تعمیر یخچال در قزوین | قزوین تکنیک

4. چرا نمی‌توان از آبسردکن یخچال وست پوینت آب گرفت؟

 

مواردی که می‌توانند باعث از کار افتادن آبسرد کن یخچال وست پوینت شوند و قابلیت خروج آب از آن را مختل کنند، شامل موارد زیر هستند:

 • خراب شدن پدال آبسردکن یخچال
 • خراب شدن شیر یخچال
 • قطع شدن آب ورودی یخچال
 • مسدود شدن فیلتر آب
 • خراب شدن شیر خروجی یخچال
 • گرفتگی لوله‌های ورود و خروج آب یخچال

چرا بهتر است تعمیر یخچال در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین:

یخچال فریزر ها جز کاربردی ترین و مهم ترین وسایل در خانه و آشپزخانه ها می باشند. با وجود یخچال ها مواد غذایی از فاسد شدن و غیر قابل استفاده شدن حفظ می شوند. از آنجایی که یخچال ها بسیار مهم می باشند، تولید این وسایل در سال های اخیر بسیار افزایش یافته و در هر خانه ای حداقل یک عدد یخچال وجود دارد.

یخچال وست پوینت یکی از با کیفیت ترین یخچال های موجود در بازار می باشد. این یخچال در کارخانه ها با امکانات ویژه ای تولید و به بازار های فروش عرضه می شود. در برخی مواقع در یخچال وست پوینت نقص ها و ایراد هایی به وجود می آید که در این صورت شما می توانید از نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین کمک بگیرید. تعمیر یخچال وست پوینت در قزوین توسط تیم خبره و با تجربه ای انجام می شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

02833336370

خرابی ها و نقص های یخچال وست پوینت:

همانطور که پیش از این نیز ذکر شد ممکن است در یخچال وست پوینت نقص ‌ها و ایراد هایی مشاهده کنید. در صورتی که این ایرادها جزئی باشند توسط مردم عادی قابل رفع شدن و تعمیر هستند؛ اما در اغلب موارد ایرادهای یخچال و به طور کلی لوازم و وسایل دیجیتال بسیار تخصصی می باشد که لازم است برای تعمیر آن ها از متخصصان و کارشناسان این امر کمک بگیرید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

دارندگان و کاربران یخچال وست پوینت در صورت مشاهده نقص و خرابی در دستگاه خود از متخصصان و کارشناسان با تجربه در این امر کمک بگیرند. نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین شما را در زمینه تعمیر وسیله های خود از جمله یخچال وست پوینت یاری می‌ رساند. تعمیر یخچال وست پوینت در قزوین در این نمایندگی توسط متخصصان و کارشناسان با تجربه انجام می‌شود. برخی از نقص ها و ارور های یخچال وست پوینت به شرح زیر می باشد.

کد خطا یا ارور E1  در یخچال وست پوینت

این امر نشانگر و بیانگر این موضوع می باشد که ایراد یا نقصی در سنسور یا حسگر یخچال وست پوینت وجود دارد. برای رفع این ارور لازم است سنسور دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت ایراد آن را تعمیر و یا تعویض کنید.

 شما می‌توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین کمک بگیرید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان و متخصصان این نمایندگی با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

کد خطا یا ارور E2  در یخچال وست پوینت

این ارور نشانگر ایراد و خطایی در سنسور یا حسگر فریزر یخچال وست پوینت می باشد. برای برطرف کردن این نقص لازم است این حسگر را با دقت چک کنید و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. تعمیر یخچال در قزوین توسط نمایندگی های مختلفی انجام می‌شود یکی از این نمایندگی‌ها، نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین می باشد که می توانید برای تعمیر دستگاه خود از آن کمک بگیرید.

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین با ارور E3

این امر نشانگر ایراد و قطعی در سنسور یا حسگر دیفراست دستگاه می باشد. بنابراین لازم است برای برطرف شدن این ایراد، این سنسور را با دقت بررسی کنید و اگر این سنسور دارای مشکل جدی بود آن را تعمیر یا تعویض کنید.

کد خطا یا ارور  E4  در یخچال وست پوینت

این ارور نیز همانند کد خطای پیشین بیانگر ایراد و نقصی در سنسور یا حسگر دیفراست یخچال می باشد. بنابراین لازم است برای رفع این ارور، این سنسور را با دقت بررسی کرده و در صورت وجود ایراد در آن، ایراد را بر طرف کنید. نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین شما را در تعمیر یخچال خود یاری می کند.

کد خطا یا ارور E5 در یخچال وست پوینت

این ارور بیانگر ایراد یا نقصی در حسگر دیفراست فریزر می باشد. بنابراین برای رفع این کد خطا لازم است این قطعه را با دقت بررسی کنید.

کد خطا یا ارور E6 در یخچال وست پوینت

این امر نشانگر و بیانگر این موضوع می باشد که ایراد یا نقصی در صفحه نمایشگر یخچال وجود دارد بنابراین لازم است صفحه نمایشگر را بررسی کرده و در صورت نیاز، آن را تعمیر کنید. به علاوه این امکان وجود دارد که این ارور به علت ایراد یا نقص در برد الکترونیکی یخچال وست پوینت به نمایش درآمده باشد.

بنابراین پیشنهاد می‌شود برد الکترونیکی را نیز با دقت چک کرده و در صورت نیاز  آن را تعمیر کنید. نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین به شما در تعمیر انواع یخچال ها ازجمله یخچال وست پوینت کمک می کند.

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین با ارور E7

این امر بیانگر وجود ایراد در سنسور دمای محیط یخچال می باشد؛ بنابراین برای رفع این کد خطا این سنسور را بررسی کرده و در صورت وجود ایراد در آن، آن را تعمیر کنید.

کد خطا یا ارور E8 در یخچال وست پوینت

این ارور بیانگر این موضوع است که ایراد یا نقصی در سنسور محیطی یخچال وست پوینت وجود دارد. برای رفع این کد خطا لازم است این سنسور را با دقت بررسی کنید.

تعمیر یخچال توسط نمایندگی وست پوینت در قزوین با ارور E9

این ارور نشانگر این موضوع می باشد که دمای فریزر بیش از حد بالا رفته است. بنابراین برای رفع این ارور لازم است از بسته بودن درب فریزر اطمینان حاصل فرمایید. همچنین شما می‌ توانید از نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین برای تعمیر یخچال خود کمک بگیرید.

کد خطا یا ارور E0  در یخچال وست پوینت

این ارور نشانگر این موضوع می باشد که ایراد یا نقصی در سنسور یخساز دستگاه وجود دارد. برای رفع این کد خطا سنسور را با دقت بررسی کرده و در صورت ایراد آن را تعمیر کنید.

جمع بندی:

همان طور که در مقاله بالا ذکر شد و همچنین واضح و بدیهی است. یخچال ها از مهم‌ ترین لوازم در آشپزخانه می باشند که بدون وجود آن ها تمامی غذا ها و مواد غذایی فاسد و غیر قابل استفاده می شدند. بنابراین داشتن و نگهداری یخچال امری بسیار مهم می باشد. پیشنهاد می‌ شود در هنگام مواجه شدن با نقص در یخچال خود سریعا اقدام به تعمیر آن ها کنید تا ضرر های بیشتری متحمل نشوید. نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین شما را در تعمیر یخچال خود یاری می رساند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال وستینگ هاوس در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال وست پوینت باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال وست پوینت در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

1 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی یخچال وست پوینت در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

 1. عقیل اسماعیلیان

  سلام خسته نباشید جدیدا یخچالم یه اروری میده و دماش داره میره بالا.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297