نمایندگی یخچال پارس در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل یخچال پارس

یخچال‌های پارس جزء اولین تولیدات ساخت داخل کشور هستند که در طول 70 سال حضور خود در بازارهای داخل کشور توانسته‌اند به خوبی با سایر برندهای داخلی و خارجی رقابت کنند و سهم قابل توجهی از بازار ایران را از آن خود کند. کیفیت بالای یخچال‌های پارس به معنی نداشتن استهلاک و خراب نشدن آن نیست. از این رو، لازم است که در خصوص علت‌های مؤثر در بروز مشکلات متداولی مانند خاموش شدن ناگهانی دستگاه، صدای زیاد یخچال، نشت آن و چشمک زدن چراغ قرمز یخچال پارس اطلاعات لازم را به دست آورید تا در هنگام بروز مشکل بتوانید به خوبی آن را برای تعمیرکاران تشریح کرده و علت دقیق آن‌ها را شناسایی کنید.

1. علت خاموش شدن ناگهانی یخچال پارس چیست؟

همان طور که از کار افتادن یخچال می‌تواند در اثر عواملی باشد که ارتباطی با دستگاه ندارند، اما دلایلی نیز وجود دارند که حاکی از مشکل جدی در یخچال‌های پارس هستند. از این رو، لازم است که با تمامی عوامل مؤثر در خاموش شدن ناگهانی یخچال پارس آشنا شوید. این عوامل عبارت‌اند از:

 • قطع شدن جریان برق
 • قطع شدن اتصالات درونی دوشاخ برق یخچال و یا سیم‌های بیرونی آن
 • مشکلات به وجود آمده در پریز برق مورد نظر
 • وجود اشکال در سیم‌کشی‌های داخلی یخچال
 • سوختن موتور و قطعات آن
 • اشکال در برد الکتریکی یخچال
 • ایراد پیدا کردن ترموستات
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین

2. چرا چراغ قرمز یخچال پارس چشمک می‌زند؟

 

در یخچال‌های پارس چراغی تعبیه شده است که به علل مختلف شروع به چشمک زدن می‌کند. این دلایل شامل موارد زیر هستند:

 • ناهموار بودن محل قرارگیری یخچال
 • بروز ایراداتی در سیستم یخ زدایی و دیفراست
 • معیوب بودن سنسور یخچال
 • باز بودن درب یخچال به دلیل سهل‌انگاری و یا خرابی قطعات داخلی و لاستیک آن
 • وجود مواد غذایی بیش از ظرفیت یخچال

 

 

3. علت نشت کردن آب از یخچال پارس چیست؟

یخچال‌های پارس ممکن است به دلایل گوناگونی با مشکل نشتی آب روبرو شوند. در این شرایط، بررسی برخی علل این رخداد توسط شما قابل انجام است، اما دلایل فنی‌تری نیز وجود دارند که باید توسط تعمیرکاران حرفه‌ای بررسی شوند. این دلایل عبارت‌اند از:

 • موفق نبودن در تراز کردن یخچال
 • یخ زدن اواپراتور و تشکیل برفک روی آن
 • معیوب بودن هیتر یخچال
 • شل شدن یا نصب اشتباه شیرهای ورودی یخچال
 • مسدود شدن لوله‌های ورودی و خروجی آب
 • تراز نبودن سینی تخلیه یخچال
 • ترک یا شکستگی سینی تحلیه
 • پر شدن سینی تخلیه از آب و لبریز شدن آن
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین
تعمیر یخچال در قزوین | قزوین تکنیک

4. صدای بلند یخچال پارس به چه دلیل است؟

 

تولید صداهای بلند و ناهنجار یکی از متداول‌ترین مشکلاتی است که در اغلب یخچال‌های خارجی و داخلی مشاهده می‌شود. از این رو، اگر با صدای زیاد یخچال‌های پارس مواجه هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

 • سطح ناهموار یخچال و تکان‌های شدید آن در هنگام اتومات کردن آن
 • شل بودن پیچ‌های موتور که مسئولیت نگه داشتن آن را برعهده دارند.
 • ایرادات به وجود آمده در کمپرسور
 • معیوب شدن رله استارت

چرا بهتر است تعمیر یخچال در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی یخچال پارس در قزوین:

یخچال فریزر ها جز کاربردی ترین و مهم ترین وسایل در خانه و آشپزخانه ها می باشند. با وجود یخچال ها مواد غذایی از فاسد شدن و غیر قابل استفاده شدن حفظ می شوند. از آنجایی که یخچال ها بسیار مهم می باشند، تولید این وسایل در سال های اخیر بسیار افزایش یافته و در هر خانه ای حداقل یک عدد یخچال وجود دارد.

یخچال پارس یکی از با کیفیت ترین یخچال های موجود در بازار می باشد. این یخچال در کارخانه ها با امکانات ویژه ای تولید و به بازار های فروش عرضه می شود. در برخی مواقع در یخچال پارس نقص ها و ایراد هایی به وجود می آید که در این صورت شما می توانید از نمایندگی یخچال پارس در قزوین کمک بگیرید. تعمیر یخچال پارس در قزوین توسط تیم خبره و با تجربه ای انجام می شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

02833336370

نقص ها و ایراد های یخچال پارس:

همان طور که پیش از نیز ذکر شد این امکان وجود دارد که به دلایل مختلف از جمله اشتباه در استفاده و یا دلایل دیگر نقص ها و خرابی هایی ایجاد شود. از آنجایی که تعمیر یخچال فریزر و به طور کلی لوازم برقی و دیجیتال از جمله کار های تخصصی و مشکلی می باشد، افراد عادی و بی تجربه توانایی تعمیر این وسایل را نخواهند داشت. بنابراین در صورت مواجه شدن با نقص و خرابی در یخچال خود می توانید با نمایندگی یخچال پارس در قزوین تماس بگیرید. متخصصان و کارشناسان این نمایندگی در کمترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه دستگاه شما را تعمیر خواهند کرد. برخی از ایراد ها و نقص های این یخچال به شرح زیر می باشند:

ارور یا کد خطای AF در یخچال پارس:

این ارور به این معنا است که ایراد و خطایی در سنسور و حسگر دمای محیط وجود دارد. برای رفع این ارور و مشکل لازم است که سنسور و حسگر دما را بررسی کرده و در صورت ایراد آن را تعمیر یا تعویض کنید. تعمیر یخچال پارس در قزوین توسط نمایندگی های مختلفی از جمله نمایندگی یخچال پارس در قزوین انجام می شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02833336370

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال پارس در قزوین با ارور یا کد خطای  EF:

این ارور و کد خطا به معنا خراب بودن سنسور داخلی اوپراتور یخچال پارس می باشد. برای رفع این ارور لازم است که سنسور را با اهم متر بررسی نموده همچنین از آنجایی که ممکن است این ایراد به سبب ایراد در برد الکترونیکی دستگاه به وجود آمده باشد پیشنهاد می شود این قطعه را نیز با دقت مورد برسی قرار دهید. تعمیر یخچال در قزوین توسط متخصصان و کارشناسان با تجربه ای انجام می شود.

ارور یا کد خطایFF  در یخچال پارس:

زمانی این ارور بر روی صفحه نمایشگر یخچال شما نمایش داده می شود که ایراد یا نقصی در حسگر دمای فریزر وجود داشته باشد. برای رفع این ایراد مقدار اهم سنسور دمای فریزر را با اهم متر اندازه گیری کنید. همچنین ممکن است این ارور به علت نقص و خرابی در ترموفیوز و یا برد الکترونیکی دستگاه به وجود آمده باشد به همین دلیل لازم است این دو قطعه را با دقت بررسی کرده و در صورت مشاهده ایراد آن ها را تعمیر و یا تعویض کنید. نمایندگی های مختلفی از جمله نمایندگی یخچال پارس در قزوین تعمیر این دستگاه را انجام می دهند.

ارور یا کد خطایHI  در یخچال پارس:

این ارور زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می شود که دمای فریزر از حد عادی بالاتر باشد. برای رفع این ارور لازم است که دمای داخل فریزر را تنظیم کنید. برای تعمیر یخچال خود می توانید از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرید. تعمیر این یخچال ها توسط نمایندگی های مختلفی از جمله نمایندگی یخچال پارس در قزوین صورت می گیرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیرتماس حاصل فرمایید.

02833336370

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال پارس در قزوین با ارور یا کد خطایDF :

این ارور نشانگر ایراد و خرابی در حسگر یا سنسور اوپراتور دستگاه می باشد. برای رفع این ارور لازم است میزان اهم دستگاه را با اهم متر اندازه گیری کنید. همچنین این امکان وجود دارد که به علت ایراد و نقص در برد الکترونیکی دستگاه این ارور به وجود آید بنابراین لازم است برد الکترونیکی را نیز با دقت مورد بررسی قرار دهید.

ارور یا کد خطایLO  در یخچال پارس:

در صورت اشکال در دمای داخل کابین یخچال این ارور بر روی صفحه نمایشگر یخچال پارس نمایش داده می شود. ممکن است تنظیمات دمای داخل دستگاه بهم ریخته باشد، به همین سبب لازم است برای رفع این مشکل دمای داخل کابین را مجددا تنظیم کنید. همچنین ممکن است به علت زیاد بودن گاز و شارژ داخل دستگاه این ارور به وجود آمده باشد. تعمیر یخچال پارس در قزوین توسط نمایندگی های مختلفی از جمله نمایندگی یخچال پارس در قزوین انجام می شود.

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال پارس در قزوین با ارور یا کد خطایPC :

این ارور زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می شود که سنسور داخل کابین فریزر اتصال کوتاه شده باشد. برای رفع این ایراد لازم است سیم کشی های مرتبط با حسگر داخلی کابین فریزر را با دقت بررسی کنید. همچنین ممکن است ایرادی در مدار برد الکترونیکی دستگاه وجود داشته باشد بنابراین پیشنهاد می شود این قطعه را نیز با دقت چک کنید. تعمیر یخچال پارس در قزوین توسط نمایندگی های مختلفی از جمله نمایندگی یخچال پارس در قزوین انجام می شود.

جمع بندی:

همان طور که پیش از این نیز اشاره و ذکر شد یخچال ها جز وسایل مهم در خانه ها و آشپزخانه ها می باشند و می توان بیان داشت که سلامت و بهداشت مواد غذایی مصرفی خود را مدیون این وسایل کاربردی هستیم، لازم است هنگام مواجه شدن با نقص یا ایراد در این دستگاه سریعا اقدام به تعمیر آن کنیم تا ضرر ها و زیان های زیادی را متحمل نشویم.

تعمیر این دستگاه توسط کارشناسان نمایندگی یخچال پارس در قزوین با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام می شود. ( دریافت اطلاعت تعمیرات یخچال آدمیرال در قزوین )

نمایندگی یخچال پارس در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال پارس در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال پارس در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال بوش در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال پارس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال پارس در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

1 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی یخچال پارس در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297