نمایندگی یخچال کنمور در قزوین

چرا بهتر است تعمیر یخچال کنمور در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات یخچال کنمور در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال کنمور | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر یخچال کنمور در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی یخچال کنمور در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال کنمور در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال کنمور در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال کنمور در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

نمایندگی یخچال کنمور در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات یخچال کنمور در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر یخچال کنمور در قزوین
تعمیر یخچال کنمور در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات یخچال کنمور در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر یخچال کنمور در قزوین

کاهش یا افزایش سرمای یخچال

خرابی می تواند از موتور، کمپرسور، گیر کردن پره‌ها به برفک و... باشد.

یخچال آب می‌دهد

در این حالت مشکل از دیفراست موتور یا کمپرسور است که علت آن قراردادن وسایل زیاد در یخچال یا فریزر است یا اینکه قراردادن مواد بسیار گرم درون یخچال

آلارم مربوط به فیلتر تصفیه آب روشن شده

این مشکل که بیشتر در یخچال‌های ساید اتفاق می‌افتد به معنی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب است.

داغ شدن بیش از حد موتور یخچال

مقداری داغی موتور تا حدودی طبیعی است اما بیش‌تر از حد معمول خاموش‌کردن فیوز کمپرسور است و دیگر موتور تواند به‌درستی کار کند.

صدای غیرمعمول یخچال

در این حالت باید یکی از قطعه‌های زیر تعویض گردد. (پایه موتور، فن یا اجزای آن)

لامپ یخچال روشن نمی‌شود

می‌تواند مشکل از سوختگی لامپ، اتصال سرپیچ و لامپ به‌درستی انجام نشده، سیم‌کشی روشنایی اشتباه و... باشد

نمایندگی یخچال کنمور در قزوین:

یخچال ها از جمله مهم ترین وسایلی هستند که در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها استفاده می ‌شوند. شرکت ها و برند های متنوع به تولید یخچال می پردازند. یخچال کنمور یکی از پرکاربرد ترین و معروف ترین یخچال ها می‌ باشد که در این شرکت تولید و بازار های فروش لوازم خانگی عرضه می شود.

کاربران و دارندگان یخچال کنمور می‌ توانند در صورت مواجه شدن با نقص یا ایراد در این یخچال از تعمیرکاران و متخصصین این امر کمک بگیرند. تعمیر یخچال قزوین توسط نمایندگی یخچال کنمور در قزوین صورت می‌گیرد و کارشناسان و متخصصان خبره این نمایندگی به شما در تعمیر این یخچال کمک خواهند کرد.

خرابی ها و نقص های یخچال کنمور:

همانطور که پیش از این نیز بیان شد این احتمال وجود دارد که یخچال کنمور دچار نقص ها یا آسیب‌هایی شود. به علاوه این امکان وجود دارد که قطعات این یخچال معیوب شده و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند. شما می توانید در صورت مواجه شدن با نقص یا ایراد در یخچال کنمور  از کارشناسان و متخصصان این امر کمک بگیرید.

 نمایندگی های مختلفی در سراسر کشور وجود دارند که به شما در تعمیر یخچال خود کمک می کنند.  یکی از این نمایندگی ها، نمایندگی یخچال کنمور در قزوین می باشد که دارای متخصصان و کارشناسانی است که در امر تعمیر و تعویض قطعات یخچال، خبره و باتجربه هستند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان این نمایندگی با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

کد خطا یا ارور ErF1 در یخچال کنمور :

این ارور یا کد خطا زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نشان داده می شود که ایرادی در یخ ساز دستگاه وجود داشته باشد به این صورت که ارتباط برد الکترونیکی و یخساز به درستی برقرار نمی‌ شود. پیشنهاد می‌ شود برای رفع این مشکل فن یخساز را با دقت مورد بررسی قرار دهید. همچنین شما می توانید با خاموش کردن دستگاه به مدت ۵ دقیقه این اشکال را برطرف کنید.

 اگر پس از انجام این کار ها مشکل رفع نشد لازم است از متخصصان و کارشناسان این امر کمک بگیرید. نمایندگی یخچال کنمور در قزوین شما را در این امر یاری می رساند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان این نمایندگی با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

کد خطا یا ارور ErFf  در یخچال کنمور:

این ارور یا کد خطا زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می‌ شود که ایرادی در فن اپراتور یخچال وجود داشته باشد. برای رفع مشکل پیشنهاد می‌ شود فن اپراتور را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. همچنین این امکان وجود دارد که ایراد از سوکت های دستگاه باشد بنابراین پیشنهاد می‌ شود این قطعات را نیز با دقت مورد بررسی قرار دهیم.

همچنین تعمیر یخچال کنمور در قزوین توسط نمایندگی های مختلف صورت می‌گیرد یکی از این نمایندگی‌ ها، نمایندگی یخچال کنمور در قزوین باشد. کارشناسان و متخصصان این نمایندگی شما را در تعمیر یخچال کنمور یاری می کنند.

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال کنمور با کد خطا یا ارور ErFs:

این ارور بیانگر این موضوع می باشد که سنسور یا حسگر فریزر دچار مشکل و یا خرابی شده است برای رفع این مشکل پیشنهاد می‌ شود سنسور فریزر را به دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت ایراد آن را تعمیر کنید.

کد خطا یا ارور ErRs  در یخچال کنمور:

این ارور نشانگر و بیانگر این موضوع می باشد که سنسور یا حسگر دما یخچال شما دچار مشکل شده است به این معنا که دما را به درستی نمایش نمی دهد. برای رفع این مشکل لازم است که سنسور دما را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت نقص و ایراد در آن، آن را تعمیر و یا تعویض کنید. اگر پس از انجام این اعمال مشکل دستگاه بر طرف نشد؛ می توانید از نمایندگی های مختلف مانند نمایندگی یخچال کنمور در قزوین کمک بگیرید. تعمیر یخچال کنمور در قزوین توسط متخصصان و کارشناسان با تجربه ای انجام می‌شود

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال کنمور با کد خطا یا ارور FdS:

این ارور یا کد خطا بیانگر این موضوع می باشد که سنسور یا حسگر دیفراست فریزر به درستی عمل نمی کند و دچار نقص یا ایراد شده است در صورت وجود این مشکل یخ زدایی در فریزر  به درستی انجام نمی شود.

برای رفع این مشکل پیشنهاد می شود سنسور دیفراست را با دقت بررسی کرده و در صورت نقص جدی، آن را تعمیر کنید. شما می‌ توانید از نمایندگی یخچال کنمور در قزوین برای تعمیر دستگاه خود کمک بگیرید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

کد خطا یا ارور RdS  در یخچال کنمور:

این ارور یا کد خطا زمانی بر روی صفحه نمایشگر یخچال شما نمایش داده می شود که دمای یخچال به اندازه کافی نباشد؛ به بیان دیگر زمانی این ارور نمایش داده می‌ شود که یخچال سرما نداشته باشد. به طور معمول این اتفاق زمانی می‌افتد که ایرادی در سنسور یا حسگر دیفراست یخچال وجود داشته باشد برای این رفع مشکل لازم است از متخصصان و کارشناسان این امر کمک بگیرید نمایندگی یخچال کنمور در قزوین  به شما در تعمیر یخچال خود یاری می رساند.

تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال کنمور با کد خطا یا ارور ErHs

این ارور نشانگر این موضوع باشد که نقص یا ایرادی در سنسور یا حسگر رطوبت یخچال کنمور وجود دارد برای رفع این مشکل لازم است این سنسور را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت ایراد آن را تعمیر کنید. تعمیر یخچال کنمور در قزوین توسط متخصصان و کارشناسان با تجربه انجام می‌شود.

جمع بندی:

همان طور که در مقاله بالا ذکر شد و همچنین واضح و بدیهی است یخچال ها از مهم‌ ترین لوازم آشپزخانه می باشند که بدون وجود آن ها تمامی غذا ها و مواد غذایی فاسد و غیر قابل استفاده می شدند. بنابراین داشتن و نگهداری یخچال امری بسیار مهم می باشد پیشنهاد می‌ شود در هنگام مواجه شدن با نقص در یخچال خود سریعا اقدام به تعمیر آن ها کنید تا ضرر های بیشتری متحمل نشوید. نمایندگی یخچال کنمور در قزوین شما را در تعمیر یخچال خود یاری می رساند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰

نمایندگی یخچال کنمور در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال کنمور در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال کنمور در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال کنمور در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال کنمور باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال کنمور در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

1 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی یخچال کنمور در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297