نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین

چرا بهتر است تعمیر ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین 

نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تعمیر ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین
نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین

ظرف ها تمیر شسته نشده است

چیدمان غلط ظرفها یا قرار دادن ظروف بیش از حد مجاز در ظرفشویی ، چسبیدن چربی یا ذرات ریز غذا به واشر در، آبپاش‌های داخلی، صفحه صافی و فیلتر ظرفشویی

نشت آب از ظرفشویی

علت این اختلال در عملکرد ظرفشویی، پاره شدن شلنگ تخلیه آب، ترک خوردگی واشرهای دور در و خرابی پمپ تخلیه ظرفشویی است.

سر و صدای زیاد ظرفشویی

اگر ظرفها را به درستی نچیده باشید و با هم برخورد کنند شاهد بروز این مشکل خواهید بود. اما این ایراد دلایل دیگری نظیر معیوب بودن پمپ ظرفشویی، خراب شدن بازوهای اسپری آب و آبپاش های دستگاه هم دارد.

خشک نشدن ظروف در ظرفشویی

دلیل اصلی این اختلال خرابی پمپ یا ایراد در مخزن تخلیه ظرفشویی و همچنین، مسدود شدن مسیر خروج آب پمپ تخلیه با تکه های ریز غذا و چربی است.

تعمیر ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین

ظرفشویی، در سال 1886 توسط یک خانم ثروتنمد به نام جوزفین کاکرن اختراع شد. این وسیله، به دلایل مختلفی از جمله شستشوی سریع تر و با دقت بیشتر، مصرف کمتر آب و از همه مهمتر به دلیل صرفه جویی در وقت و انرژی فرد خانه دار، به شدت مورد استقبال قرار گرفت و همواره یکی از دستگاههای پرفروش در بین لوازم منزل بوده است. تعمیر این دستگاهها کاری کاملا تخصصی است و برای انجام آن باید به فرد متخصص و وارد مراجعه کرد. در مقاله پیش رو به بررسی خطاهای پرتکرار این ظرفشویی و راهکار تعمیر ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین می‌پردازیم. برای انجام این کار توسط تکنسین ماهر و معتبر با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی-ظرفشویی-جنرال-تکنیک

ظرفشویی جنرال تکنیک

این دستگاهها با بهره بردن از قطعات با کیفیت، طراحی مناسب و برنامه های شستشوی مختلف مانند شستشوی سریع Quick wash، شستشوی ظروف مختلف Mix، شستشوی پرقدرت Intensive، شستشوی اقتصادی Economy و… به کاربر قدرت انتخاب زیادی برای تعمیر دستگاه می‌دهند. با این وجود ممکن است به دلایل مختلفی دستگاه نیاز به تعمیر پیدا کند که در ادامه با برخی از این دلایل آشنا می‌شویم.

ارورهای ظرفشویی جنرال الکتریک

سیستم اعلام خطای خودکار این دستگاهها، کاربر و تعمیرکار را در پیدا کردن خطا در سریع ترین زمان کمک می‌کنند. با هم تعدادی از خطاهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین را می خوانیم.

ارور E1: این ارور حاکی از مشکل در کار آبگیری ظرفشویی جنرال تکنیک است. طولانی شدن زمان آبگیری یا عدم آبگیری ظرفشویی به دلایلی نظیر باز نبودن شیر آب و یا پیچ خوردن لوله ورودی آب و کم بودن فشار آب امری طبیعی است. اگر مشکل را در این قسمت ها پیدا نکردید، لازم است تکنسین مجاز دستگاه، کار تعمیر ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین را انجام دهد.

 

ارور E2: برنامه های مختلف شستشو که در قسمت های قبل به آن ها اشاره شد، در دماهای متفاوتی کار می کنند. ایراد در هر کدام از قسمت های سیتسم گرمایش ظرفشویی، می تواند منجر به نرسیدن دمای آب به دمای مناسب برنامه شستشو و بروز خطای مذکور شود. برای تعمیر ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

ارور E3: اگر این ارور را دریافت کردید، احتمالا متوجه نشتی آب و سر ریز شدن آب از ظرفشویی جنرال تکنیک شده اید. یکی از دلایل خطای مذکور خرابی شناور است که قطعه ای پلاستیکی در کف ظرفشویی است که وظیفه قطع جریان آب وقتی به سطح مناسب رسید را دارد. مشکل در پمپ تخلیه ظرفشویی، انسداد و یا شل شدن لوله های ورودی و خروجی جریان آب و مشکل در واشر لاستیکی درب ظرفشویی، مواردیست که ممکن است باعث مشکل نشتی شده و شما را مجبور به تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک در قزوین کند.

ارور E4: این ارور حاکی از مشکل در تخلیه آب ظرفشویی است. تخلیه نکردن آب دلیل دیگر تماس کاربران با نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین است. معمولا دلیل اصلی این اختلال در ظرفشویی جنرال تکنیک، خرابی پمپ تخلیه و یا مسدود بودن فیلتر و شلنگ تخلیه است. همین طور، ممکن است عامل خارجی مثل تکه‌یی غذا، سبب مسدود شدن پروانه های پمپ شده باشد و یا پمپ به طور کامل خراب بوده و نیاز به تعویض آن وجود داشته باشد. مورد دیگر مشکل در برد دستگاه و ندادن دستور تخلیه آب به پمپ تخلیه ظرفشویی است. تعمیر برد ظرفشویی، کاری بسیار تخصصیست که نیاز به حضور تعمیرکار ماهر و مجرب دارد. برای رفع این مشکل و تعمیر ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین از تعمیرکار ماهر و مجرب کمک بگیرید.

نمایندگی-تعمیرات-ظرفشویی-جنرال-تکنیک

تعمیر ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین

در صورت بروز هر کدام از خطاهای بالا یا هر خطای دیگری، تعمیر ظرفشویی در قزوین را به تعمیرکار مجرب و ماهر بسپارید. برای دسترسی به ماهرترین تعمیرکاران، که از قطعات یدک فابریکی دستگاه استفاده می کنند و خدمات تضمین شده در محل ارائه می کنند، با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید.

نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی جنرال تکنیک باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297