نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل ظرفشویی جنرال تکنیک

علی‌رغم آن که مدت چندانی از معرفی برند جنرال الکتریک یه بازار نمی‌گذرد، اما طی این مدت توانسته است به واسطه کیفیت بالای خود و همگامی با تکنولوژی روز دنیا جایگاه خود را در بازار تثبیت کند و مشتریان خود را بیابد. از این رو، افراد زیادی هستند که برای رفع مشکلات ماشین‌های ظرفشویی جنرال تکنیک خود به دنبال تعمیرکاران قابل اعتمادی می‌گردند که بتوانند با کمترین ریسک ممکن مشکلات به وجود آمده را رفع کنند. اگرچه مراکز زیادی هستند که می‌توانند در این زمینه به ارائه خدمات بپردازند، اما آنچه مجموعه قزوین تکنیک را از سایر مراکز متمایز می‌سازد، گارانتی خدمات و قیمت مناسب آن‌ها است. به همین دلیل، شما می‌توانید با اطمینان کافی از تعمیر اصولی ماشین‌های ظرفشویی جنرال تکنیک خود مشکلاتی را رفع کنید که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

برای تشخیص علت دقیق نشتی آب از ماشین ظرفشویی جنرال تکنیک باید چه مواردی را بررسی کنید؟

نشت آب یکی از مشکلات متداول اغلب ماشین‌های ظرفشویی است. از این رو، زمانی که با این مشکل ماشین ظرفشویی جنرال تکنیک روبرو شدید، با بررسی موارد زیر علت دقیق مشکل را شناسایی کنید:

 • شیلنگ‌های آب ماشین ظرفشویی و بررسی آن‌ها از نظر نداشتن ترک و یا پارگی
 • تمیز بودن پمپ تخلیه آب
 • سالم بودن پمپ تخلیه آب
 • سالم بودن واشر دور درب ماشین ظرفشویی
 • درب ماشین ظرفشویی جنرال تکنیک و سالم بودن زبانه درب و یا لولای آن
 • سالم بودن شیر برقی دستگاه
تعمیر ظرفشویی در قزوین
تعمیر ظرفشویی در قزوین

چرا فرایند آبگیری در ماشین ظرفشویی جنرال تکنیک انجام نمی‌شود؟

سطحی‌ترین دلیلی که می‌توان برای پر نشدن ماشین ظرفشویی جنرال تکنیک از آب به آن اشاره کرد، پیچیدگی و یا تاب خوردگی شیلنگ‌های مربوط به ورود آب به دستگاه است. همچنین این احتمال وجود دارد که جرم و آلودگی‌ها در لوله‌های آب رسوب کرده باشند و مانع از ورود آب به ماشین ظرفشویی شوند. این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که شرط ورود آب به ماشین، کافی بودن فشار آب محیط مورد نظر است. از این رو، اگر با کاهش یا نوسان فشار آب روبرو هستید، انجام نشدن فرایند آبگیری یک رویداد طبیعی تلقی می‌شود. سایر دلایل مطرح در این زمینه عبارت‌اند از:

 • اشکال در درب ماشین ظرفشویی و قفل نشدن آن
 • خراب بودن شیر برقی
 • اشکال در شناور و سوئیچ ماشین ظرفشویی
 • معیوب بودن تایمر دستگاه
 • خرابی برد الکتریکی ماشین ظرفشویی

دلیل چشمک زدن چراغ ماشین ظرفشویی جنرال تکنیک چیست؟

در صورتی که متوجه شدید چراغ دستگاه‌تان در حال چشمک زدن است، باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • خرابی المنت دستگاه
 • ایراد در ترموستات
 • اشکال در سیم‌های داخلی ماشین ظرفشویی
 • معیوب بودن پمپ تخلیه دستگاه
 • خراب بودن صفحه کلید لمسی ماشین ظرفشویی
گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک
تعمیر ظرفشویی در قزوین | قزوین تکنیک

عواملی که باعث صدای زیاد و ناهنجار ماشین ظرفشویی جنرال تکنیک می‌شوند، کدامند؟

در صورتی که متوجه شدید، ماشین ظرفشویی جنرال تکنیک با صدای زیادی کار می‌کند، ابتدا از تراز بودن دستگاه مطمئن شوید. نکته کلیدی دیگری که باید قبل از درخواست کمک از تعمیرکاران مجموعه قزوین تکنیک بررسی کنید، چیدن و قرار دادن درست ظروف در ماشین ظرفشویی جنرال تکنیک است. همچنین لازم است که ظرفیت کلی دستگاه را مد نظر قرار دهید و ظروف را بیش از آن در ماشین ظرفشویی قرار ندهید. سایر دلایلی که می‌توانند در این زمینه مؤثر باشند، شامل موارد زیر هستند:

 • شل بودن بست‌های نگهدارنده بازوی آبپاش دستگاه
 • ترک، شکستگی و یا معیوب بودن بازوی آبپاش ماشین ظرفشویی
 • گیر کردن شی خارجی در پمپ
 • گیر کردن شی خارجی در فیلتر آب ماشین ظرفشویی
 • معیوب بودن موتور دستگاه

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

تعمیر ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین

ظرفشویی، در سال 1886 توسط یک خانم ثروتنمد به نام جوزفین کاکرن اختراع شد. این وسیله، به دلایل مختلفی از جمله شستشوی سریع تر و با دقت بیشتر، مصرف کمتر آب و از همه مهمتر به دلیل صرفه جویی در وقت و انرژی فرد خانه دار، به شدت مورد استقبال قرار گرفت و همواره یکی از دستگاههای پرفروش در بین لوازم منزل بوده است. تعمیر این دستگاهها کاری کاملا تخصصی است و برای انجام آن باید به فرد متخصص و وارد مراجعه کرد. در مقاله پیش رو به بررسی خطاهای پرتکرار این ظرفشویی و راهکار تعمیر ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین می‌پردازیم. برای انجام این کار توسط تکنسین ماهر و معتبر با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی-ظرفشویی-جنرال-تکنیک

ظرفشویی جنرال تکنیک

این دستگاهها با بهره بردن از قطعات با کیفیت، طراحی مناسب و برنامه های شستشوی مختلف مانند شستشوی سریع Quick wash، شستشوی ظروف مختلف Mix، شستشوی پرقدرت Intensive، شستشوی اقتصادی Economy و… به کاربر قدرت انتخاب زیادی برای تعمیر دستگاه می‌دهند. با این وجود ممکن است به دلایل مختلفی دستگاه نیاز به تعمیر پیدا کند که در ادامه با برخی از این دلایل آشنا می‌شویم.

ارورهای ظرفشویی جنرال تکنیک

سیستم اعلام خطای خودکار این دستگاهها، کاربر و تعمیرکار را در پیدا کردن خطا در سریع ترین زمان کمک می‌کنند. با هم تعدادی از خطاهای پرتکرار ثبت شده در نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین را می خوانیم.

ارور E1: این ارور حاکی از مشکل در کار آبگیری ظرفشویی جنرال تکنیک است. طولانی شدن زمان آبگیری یا عدم آبگیری ظرفشویی به دلایلی نظیر باز نبودن شیر آب و یا پیچ خوردن لوله ورودی آب و کم بودن فشار آب امری طبیعی است. اگر مشکل را در این قسمت ها پیدا نکردید، لازم است تکنسین مجاز دستگاه، کار تعمیر ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین را انجام دهد.

ارور E2: برنامه های مختلف شستشو که در قسمت های قبل به آن ها اشاره شد، در دماهای متفاوتی کار می کنند. ایراد در هر کدام از قسمت های سیتسم گرمایش ظرفشویی، می تواند منجر به نرسیدن دمای آب به دمای مناسب برنامه شستشو و بروز خطای مذکور شود. برای تعمیر ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

ارور E3: اگر این ارور را دریافت کردید، احتمالا متوجه نشتی آب و سر ریز شدن آب از ظرفشویی جنرال تکنیک شده اید. یکی از دلایل خطای مذکور خرابی شناور است که قطعه ای پلاستیکی در کف ظرفشویی است که وظیفه قطع جریان آب وقتی به سطح مناسب رسید را دارد. مشکل در پمپ تخلیه ظرفشویی، انسداد و یا شل شدن لوله های ورودی و خروجی جریان آب و مشکل در واشر لاستیکی درب ظرفشویی، مواردیست که ممکن است باعث مشکل نشتی شده و شما را مجبور به تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک در قزوین کند.

ارور E4: این ارور حاکی از مشکل در تخلیه آب ظرفشویی است. تخلیه نکردن آب دلیل دیگر تماس کاربران با نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین است. معمولا دلیل اصلی این اختلال در ظرفشویی جنرال تکنیک، خرابی پمپ تخلیه و یا مسدود بودن فیلتر و شلنگ تخلیه است. همین طور، ممکن است عامل خارجی مثل تکه‌یی غذا، سبب مسدود شدن پروانه های پمپ شده باشد و یا پمپ به طور کامل خراب بوده و نیاز به تعویض آن وجود داشته باشد. مورد دیگر مشکل در برد دستگاه و ندادن دستور تخلیه آب به پمپ تخلیه ظرفشویی است. تعمیر برد ظرفشویی، کاری بسیار تخصصیست که نیاز به حضور تعمیرکار ماهر و مجرب دارد. برای رفع این مشکل و تعمیر ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین از تعمیرکار ماهر و مجرب کمک بگیرید.

نمایندگی-تعمیرات-ظرفشویی-جنرال-تکنیک

تعمیر ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین

در صورت بروز هر کدام از خطاهای بالا یا هر خطای دیگری، تعمیر ظرفشویی در قزوین را به تعمیرکار مجرب و ماهر بسپارید. برای دسترسی به ماهرترین تعمیرکاران، که از قطعات یدک فابریکی دستگاه استفاده می کنند و خدمات تضمین شده در محل ارائه می کنند، با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید. (چرا بهتر است تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک در قزوین را به ما بسپارید؟ )

نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی جنرال تکنیک باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی جنرال تکنیک در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297