نمایندگی یخچال مدیا در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل یخچال مدیا

یکی از برندهایی که شاید کمتر نام آن‌ را شنیده باشید، برند مدیا (Midea) است. این برند چینی بیش از یک قرن سابقه حضور فعال در عرصه تولید لوازم خانگی و انواع سیستم‌های تهویه مطبوع دارد. از این رو، توانسته است با کیفیت بالای محصولات خود مانند یخچال‌های مدیا به خوبی سطح انتظارات مشتریان را برآورده کند و رزومه موفقی را از خود به جای گذارد. این نکته را در نظر داشته باشید که وقوع برخی مشکلات در میان تمامی برندهای مطرح یخچال فریزرها یک رویداد طبیعی است و بهتر است برای جلوگیری از آسیب‌های جدی و تحمیل شدن هزینه‌های گزاف تعمیرات اطلاعات بیشتری را در خصوص آن‌ها به دست آورید. آنچه در ادامه این مطلب بیان می‌شود، دلایل مؤثر در بروز 4 مشکل متداول یخچال‌های مدیا است.

 

1. چرا دمای واقعی یخچال با درجه تنظیم شده آن مغایرت دارد؟

یکی از نکاتی که تعمیرکاران مجموعه معتبری مانند قزوین تکنیک قبل از هر اقدامی مورد بررسی قرار می‌دهند، مدت زمان باز ماندن درب یخچال و یا قرار ندادن غذای داغ داخل دستگاه است. این احتمال وجود دارد که به دلیل باز ماندن طولانی مدت درب یخچال دمای واقعی بیشتر از درجه تنظیم شده باشد. همچنین در صورتی که یخچال را برای اولین بار روشن کرده‌ باشید، طبیعی است که دمای واقعی یخچال با دمای مورد نظرتان متفاوت باشد. سایر دلایل این رخداد عبارت‌اند از:

 • خرابی لاستیک درب یخچال و یا قطعات دیگر آن که باعث بسته نشدن کامل درب یخچال و انتقال سرما به بیرون می‌شود.
 • کمپرسور یخچال ایراد دارد.
 • رله یخچال دچار مشکل شده است.
 • فشار گاز مبرد در یخچال پایین‌تر از حد استاندارد است.
 • فن کمپرسور یخچال دچار مشکل شده است.
 • ایراداتی در فن اواپراتور رخ داده‌اند.
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین

2. علت صدای بلند یخچال مدیا چیست؟

 

در صورتی که با صدای بیش از حد یخچال در هنگام کار کردن آن مواجه شدید، لازم است که موارد زیر را بررسی کنید و از کارشناسان حرفه‌ای مجموعه قزوین تکنیک کمک بخواهید:

 • وجود برفک در یخچال و برخورد فن اواپراتور با آن
 • تجمع آلودگی‌ها و گرد و غبار روی فن‌های یخچال
 • معیوب بودن موتور و قطعات مرتبط با آن
 • ایراد موتور فن کندانسور
 • رسوب گرفتن لوله‌های مخصوص عبور گاز به دلایل مختلفی مانند گذر زمان
 • خراب شدن فن کندانسور
 • تراز نبودن یخچال

3. چرا در یخچال مدیا برفک مشاهده می‌شود؟

پدیده برفک زدن در یخچال‌های امروزی خارج از روال طبیعی آن‌ها است. از این رو، اگر در یخچال مدیای خود برفک مشاهده کردید، لازم است به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • سطح رطوبت محیط را بررسی کرده و از قرار دادن یخچال در محیط‌های مرطوب اجتناب کنید.
 • سلامت لاستیک درب یخچال، لولای آن و سایر اجزای درب یخچال را بررسی کنید.
 • ترموستات یخچال را از لحاظ فنی بررسی کنید و از معیوب نبودن آن مطمئن شوید.
 • سنسور و تایمر یخ زدایی را بررسی کنید.
 • از سالم بودن برد کنترل‌کننده یخچال مطمئن شوید.
 • هیتر و بیتمال را به لحاظ فنی چک کنید.
 • از باز بودن لوله تخلیه مطمئن شوید.
 • از سالم بودن قطعه فن اواپراتور مطمئن شوید.
نمایندگی یخچال بلومبرگ در قزوین
تعمیر یخچال در قزوین | قزوین تکنیک

4. چرا یخچال مدیا فرایند اتومات را انجام نمی‌دهد و به اصطلاح، یکسره کار می‌کند؟

کارکرد یکسره یخچال‌های مدیا نشان‌دهنده بروز مشکل در یکی از بخش‌های آن‌ها است؛ چراکه در حالت عادی موتور یخچال باید بعد از گذشت مدت زمانی از فعالیت خود و با رساندن دما به محدوده مورد نظر خاموش شود. برای بررسی علت دقیق مشکل باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • عدم نشت گاز مبرد
 • وجود گاز مبرد به اندازه کافی و داشتن فشار استاندارد آن
 • سالم بودن کمپرسور
 • بررسی دمای محیط مورد نظر و اطمینان از گرم نبودن بیش از حد هوا
 • قرار ندادن غذاهای بسیار داغ در یخچال
 • سالم بودن درب یخچال و کلیه قطعات آن
 • باز و بسته نکردن مکرر درب یخچال
 • سالم بودن موتور یخچال

چرا بهتر است تعمیر یخچال در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

یخچال و فریزر مدیا یکی از برندهای مطرح یخچال و فریزر در دنیاست که در میان مردم طرفداران بسیاری دارد و امروزه شما می‌توانید یخچال فریزرهای این برند را در اکثر منازل ببینید. یخچال فریزرهای برند مدیا مانند هر یخچال فریزر دیگری ممکن است در اثر استهلاک دچار ایراداتی بشود که در این مطلب قصد داریم تجربیات نمایندگی یخچال مدیا در قزوین را با شما در میان بگذاریم تا بتوانید به هنگام نیاز به رفع مشکلات یخچال و فریزر خود بپردازید.

بررسی ایرادات یخچال فریزر مدیا

اطلاع از ایرادات یخچال و فریزر می‌تواند به شما کمک کند تا در هنگام نیاز به برطرف کردن آن ایراد بپردازید. بنابراین در این مطلب قصد داریم تجربیات تیم تعمیر یخچال مدیا در قزوین را با شما در میان بگذاریم تا بتوانید برای رفع ایرادات دستگاه خود اقدام فرمایید .

کار نکردن یخچال و فریزر مدیا

اگر یخچال فریزر شما کار نمی‌کند لازم است برای عیب یابی مواردی را بررسی کنید. ابتدا بررسی کنید سیم برق به درستی به پریز متصل شده باشد و سوئیچ یخچال نیز روشن باشد. سپس مطمئن شوید که پریز برق دارد. همچنین لازم است از سلامت دو شاخه دستگاه اطمینان حاصل کنید و اگر ایرادی مشاهده شد از نمایندگی یخچال مدیا در قزوین کمک بخواهید .

نوسان درجه یخچال و فریزر مدیا

اگر دمای یخچال و فریزر مدیای شما نوسان دارد لازم است برد الکترونیک دستگاه توسط نمایندگی یخچال مدیا در قزوین بررسی شود. هرگونه وقفه در جریان برق ورودی به دستگاه می‌تواند موجب نوسان دما بشود. بنابراین لازم است اطمینان حاصل کنید که جریان برق به طور صحیح وجود دارد. بهتر است برای رفع ایراد نوسانات دما از تیم تعمیر یخچال مدیا در قزوین کمک بخواهید .

نمایندگی یخچال مدیا در قزوین

سرما نداشتن یخچال فریزر مدیا

اگر یخچال فریزر شما پس از روشن شدن به خوبی خنک نمی‌شود. دلیل آن ممکن است ایراد در پریز برق باشد. همچنین اگر درب یخچال باز باشد یخچال به خوبی خنک نمی‌شود. بنابراین بهتر است از تیم تعمیر یخچال مدیا در قزوین بخواهید لاستیک دور درب را بررسی و در صورت نیاز آن را تعویض نماید. همچنین اگر یخچال در کنار دستگاه‌های گرمازا مانند سماور و گاز نصب شده باشد این امر می‌تواند موجب خنک نشدن یخچال بشود. مورد بعدی فاصله یخچال با دیوار پشت است که لازم است حداقل این فاصله ۵ سانتی‌متر باشد .

یخ زدن مواد غذایی درون یخچال فریزر مدیا

اگر مواد غذایی درون یخچال یخ می‌زند ممکن است دمای یخچال نادرست تنظیم شده باشد. برای تنظیم صحیح دمای یخچال می‌توانید دفترچه راهنمای دستگاه را مطالعه کرده و یا از تیم تعمیر یخچال مدیا در قزوین کمک بخواهید. همچنین اگر مواد غذایی در مجاورت دریچه خنک‌کننده یخچال قرار گرفته باشد ممکن است حالت یخ زدگی پیدا کنند. چنانچه پس از بررسی این موارد مشکل برطرف نشد بهتر است از نمایندگی یخچال مدیا در قزوین بخواهید دستگاه را بررسی و ایراد آن را برطرف نماید .

داغ شدن موتور یخچال فریزر مدیا

طبق نظر نمایندگی یخچال مدیا در قزوین دلایل داغ شدن موتور یخچال ممکن است یکی از موارد زیر باشد.

اگر غذای زیادی درون یخچال انباشته شده باشد این امر می‌تواند موجب داغ شدن بدنه یخچال بشود. همچنین اگر لاستیک اطراف درب پاره شده باشد درب یخچال به خوبی بسته نمی‌شود و فضای آن خنک نخواهد شد. در این هنگام لازم است از تیم تعمیر یخچال مدیا در قزوین بخواهید لاستیک دور درب را تعویض نمایند .

ایراد بعدی ممکن است در کندانسور یخچال باشد. اگر کندانسور کثیف شده باشد نمی‌تواند به خوبی فضای یخچال را خنک کند. همچنین بالا بودن دمای اطراف یخچال می‌تواند موجب داغ شدن موتور یخچال بشود .

نمایندگی یخچال مدیا در قزوین

جمع شدن آب کف یخچال و فریزر مدیا

اگر مشاهده کردید آب کف یخچال و فریزر شما جمع شده است دلیل این امر می‌تواند انسداد خروجی آب باشد .بنابراین لازم است خروجی پایین یخچال را بررسی کنید و انسداد آن را برطرف نمایید. همچنین لوله‌های یخچال باید بررسی شده و از عدم انسداد آنها اطمینان حاصل نمایید. چنانچه مشکل برطرف نشد از نمایندگی یخچال مدیا در قزوین کمک بخواهید .

کار نکردن فن یخچال فریزر مدیا

اگر فن دستگاه کار نکند دستگاه گرم خواهد شد. برای رفع مشکل لازم است پره‌های فن را بررسی کرده و در صورت وجود گرد و غبار آن را تمیز نمایید. همچنین یخ زدگی فن می‌تواند آن را غیر فعال کند. در صورت مشاهده این مشکل لازم است از تیم تعمیر یخچال مدیا در قزوین برای رفع ایراد کمک بخواهید .

کلام نهایی

در این مطلب به بررسی ایرادات یخچال و فریزر مدیا پرداختیم تا شما بتوانید بدون نیاز به حضور تکنسین مشکل دستگاه خود را برطرف کنید اما چنانچه مشکل فنی بود لازم است از نمایندگی یخچال مدیا در قزوین برای رفع مشکل کمک بخواهید.

تعمیر یخچال در قزوین | قزوین تکنیک

قزوین تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.قزوین تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر یخچال مابه در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال  در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تماس با ما: 02891011297