نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین

چرا بهتر است تعمیر یخچال الکترواستیل در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات یخچال الکترواستیل در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال الکترواستیل | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است. نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال الکترواستیل در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات یخچال الکترواستیل در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر یخچال الکترواستیل در قزوین
تعمیر یخچال الکترواستیل در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات یخچال الکترواستیل در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر یخچال الکترواستیل در قزوین

کاهش یا افزایش سرمای یخچال

خرابی می تواند از موتور، کمپرسور، گیر کردن پره‌ها به برفک و... باشد.

یخچال آب می‌دهد

در این حالت مشکل از دیفراست موتور یا کمپرسور است که علت آن قراردادن وسایل زیاد در یخچال یا فریزر است یا اینکه قراردادن مواد بسیار گرم درون یخچال

آلارم مربوط به فیلتر تصفیه آب روشن شده

این مشکل که بیشتر در یخچال‌های ساید اتفاق می‌افتد به معنی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب است.

داغ شدن بیش از حد موتور یخچال

مقداری داغی موتور تا حدودی طبیعی است اما بیش‌تر از حد معمول خاموش‌کردن فیوز کمپرسور است و دیگر موتور تواند به‌درستی کار کند.

صدای غیرمعمول یخچال

در این حالت باید یکی از قطعه‌های زیر تعویض گردد. (پایه موتور، فن یا اجزای آن)

لامپ یخچال روشن نمی‌شود

می‌تواند مشکل از سوختگی لامپ، اتصال سرپیچ و لامپ به‌درستی انجام نشده، سیم‌کشی روشنایی اشتباه و... باشد

نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین

یخچال یکی از مهم‌ترین لوازم خانگی است که زندگی بدون آن در شرایط کنونی غیرممکن شده است. خراب شدن یخچال منزل، روتین زندگی ما را به هم می‌زند و اعضای خانواده را با مشکل روبه‌رو می‌کند. حتی اگر یخچالی باکیفیت و از برند خوبی داشته باشید و نکات نگهداری از آن را نیز به خوبی رعایت کنید، باز هم دیر یا زود یخچال به دلیل استهلاک خراب خواهد شد. اگر در شهر قزوین زندگی می‌کنید و یخچال فریزر الکترواستیل دارید، در هنگام ایجاد مشکل، بهتر است به نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین مراجعه کنید. در ادامه با روش‌های عیب‌یابی یخچال آشنا می‌شویم و خواهیم دانست که چه زمانی باید با نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین تماس بگیریم.

عیب‌یابی و تعمیرات یخچال الکترواستیل در قزوین

مشکلاتی که برای یخچال‌ها ممکن است پیش بیاید، متنوع است و دلایل گوناگون دارد. مهم این است که بدانیم چه مشکلاتی ساده هستند و در موقع بروز چه مشکلاتی باید با نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین تماس بگیریم.

1. مشکلات در یخ‌ساز

اگر یخ ساز به اندازه‌ای که انتظار دارید یخ درست نمی‌کند یا یخ خیلی کوچک است و یا یخ کامل منجمد نیست، راه حل ممکن است ساده باشد. اگر به تازگی یخچال الکترواستیل را نصب کرده‌اید، به خاطر داشته باشید که شروع تولید یخ 24 ساعت و برای تولید کامل یخ 72 ساعت زمان لازم است.

اگر تازه مقدار زیادی یخ برداشته‌اید، ممکن است حدود 24 ساعت طول بکشد تا یخ‌ساز دوباره به طور کامل پر شود. همچنین قبل از شروع عیب یابی، بررسی کنید که یخ ساز به طور تصادفی خاموش نشده باشد.

این موارد را بررسی کنید:

ممکن است دلیل این مشکا این موضوع باشد که یخ ساز آب کافی دریافت نمی‌کند. با بررسی شلنگ آب در پشت یخچال، مطمئن شوید که به منبع آب متصل است. شیر اتصال آب را که معمولا در پشت یخچال قرار دارد پیدا کرده با چرخاندن آن در خلاف جهت عقربه‌های ساعت، اطمینان حاصل کنید که کاملا باز است.

مشکل ممکن است به فیلتر آب ارتباط داشته باشد. فیلتر آب را بردارید و چند ساعت تا یک روز کامل صبر کنید. اگر حجم یخ زیاد شد، ممکن است فیلتر مسدود شده باشد یا به درستی نصب نشده باشد. فیلتر را تعویض کنید یا دوباره آن را به درستی نصب کنید.

2. یخچال به خوبی خنک نمی‌شود

قبل از هر اقدامی، در نظر بگیرید که آیا برق به تازگی قطع شده است یا خیر و نیز آیا به تازگی حجم بالایی مواد غذایی وارد یخچال و فریزر شده است یا خیر. اگر این طور است، ممکن است چندین ساعت طول بکشد تا دما به حالت عادی بازگردد. به همین ترتیب، اگر یخچال به تازگی نصب شده باشد، ممکن است 24 ساعت طول بکشد تا کاملا خنک شود. برای اطمینان موارد زیر را نیز بررسی کنید:

یخچال‌های الکترواستیل دارای تنظیمات خنک کننده هستند که برای سرد شدن یخچال باید روشن شود. بررسی کنید که آیا به طور تصادفی خاموش شده است. اگر هیچ یک از این موارد درست نیست، دما را پایین آورده و 24 ساعت صبر کنید تا دما تنظیم شود. برای اطمینان از دمای مناسب، باید فضای کافی برای جریان هوا بین قسمت های فریزر و یخچال در نظر بگیرید.

هوای خنک از طریق دریچه‌‌‌‌هایی که هم در یخچال و هم در فریزر قرار دارند وارد محفظه یخچال و فریزر می‌شود. اطمینان حاصل کنید که هیچ ماده غذایی مسدود کننده این دریچه ها نیست.

کویل‌های کندانسور را تمیز کنید

معمولاً در یک محیط معمولی، نیازی به تمیز کردن کندانسور نیست. با این حال، اگر محیط به ویژه چرب یا پرگرد و غبار است، کندانسور باید هر 2 تا 3 ماه یکبار تمیز شود تا از قدرت خنک ککندگی یخچال حفظ شود. اگر تمام موارد را بررسی کردید و لی علت مشکل پیدا نشد حتما با متخصص نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین تماس بگیرید.

3. نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین : موتور یخچال بیش از حد کار می‌کند

اکثر یخچال ها برای استفاده در مکانی طراحی شده اند که دمای آن از 13 درجه سانتیگراد تا حداکثر 43 درجه سانتیگراد باشد. یخچال الکترواستیل نباید در نزدیکی منبع حرارتی مانند اجاق گاز یا رادیاتور نصب شود. مکانی که خیلی گرم است باعث می‌شود موتور یخچال بیش از حد کار کند. همچنین، مطمئن شوید که فضای کافی در اطراف یخچال برای تهویه مناسب وجود دارد.

باز کردن بیش از حد درها یا باز گذاشتن آنها برای مدت طولانی باعث افزایش دمای داخل می شود و باعث می شود موتور بیش از حد کار کند تا دوباره دما را پایین بیاورد. به باز بودن درها توجه کنید. همچنین درزگیر درب را بررسی کنید تا مطمئن شوید که با یخچال تماس کامل دارد. اگر اینطور نیست، سعی کنید آن را پاک کنید تا هر گونه زباله یا انسداد از بین برود.

همچنین شما باید دمای داخل یخچال را با توجه به فصل تنظیم کنید. اگر تمام این موارد را بررسی و رفع کردید و باز هم دمای یخچال مناسب نیست باید برای تعمیر یخچال در قزوین با نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین تماس بگیرید.

4. دستگاه آبریز به درستی کار نمی‌کند

قبل از هر چیز، فیلتر آب را بررسی کنید. گرفتگی یا نصب نادرست فیلتر آب، باعث کاهش جریان آب به دیسپنسر و کاهش سرعت ریزش آب می‌شود. فیلتر را بردارید و آب را تخلیه کنید. اگر جریان آب افزایش یابد، نشان دهنده این است که فیلتر یا مسدود شده است یا به اشتباه نصب شده است. برای رفع این مشکل و تعویض فیلتر آب می‌توانید با نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین تماس بگیرید.

5.  سر و صدای یخچال

یخچال‌ها و فریزرها صداهای معمولی مختلفی تولید می‌کنند. این صداها ممکن است از پشت یخچال، داخل یخچال یا فریزر یا از یخ ساز بیاید. مهم است که بدانید کدام صداها طبیعی هستند و کدام یک مشکل را نشان می دهد. صداهای بلند و عجیب و ناگهانی می‌تواند نشانه‌ای از یک خرابی و یا مشکل جدی در پخچال باشد. بهتر است در این موارد با تعمیرکار نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین تماس بگیرید.

چه زمانی باید با متخصصین تعمیرات یخچال الکترواستیل در قزوین تماس بگیریم؟

مشکلاتی که بررسی شد، ممکن است آنقدر جدی نباشند و به راحتی برطرف شوند اما مشکلاتی وجود دارد که در زمان وقوع آن‌ها بهتر است هر چه سریع‌تر با تعمیرکار تماس بگیرید. به عنوان مثال:

  • اگر داخل یخچال گرم است و مواد غذایی به درستی و کامل سرد نمی‌شود.
  • کمپرسور یخچال به صورت خودکار قطع نمی‌شود و یخچال بدون قطعی همیشه در حال کار است.
  • تولید صداهای عجیب و بلند از موتور یخچال
  • برفک زدن فریزر و آب نشدن این برفک‌ها به صورت اتوماتیک
  • جمع شدن آب در طبقات پایین یخچال و یا در بخش جامیوه‌ای یخچال
  • بروز مشکلات در برق دستگاه نیز حتما باید با سرعت با متخصصین نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین در میان گذاشته شود.

نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال الکترواستیل در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال الکترواستیل در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال الکترواستیل باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال الکترواستیل در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها
نیلوفر

سلام خواستم بپرسم که شما تعویض قطعه هم انجام میدهید؟

نیرومند

سلام یه یخچال الکترواستیل داریم کار نمیکنه موتورش.امکان تعمیر داره؟؟

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297