تعمیر جاروبرقی بوش در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چه عواملی باعث صدای بلند جاروبرقی در زمان کار کردن می‌شوند؟

بنا به بعضی دلایل ممکن است در زمان کار جاروی خود احساس کنید که صدای دستگاه تغییر کرده و نسبت به گذشته بلندتر شده است. در چنین شرایطی نباید نسبت به این موضوع بی‌تفاوت بمانید و حتماً باید هرچه سریعتر عامل بروز صدا در جارو را پیدا کنید تا ایرادهای بیشتری در دستگاه شما به وجود نیاید. دقت داشته باشید گاهی اوقات این صداها طبیعی هستند و به دنبال عواملی مانند تغییر فشار هوا در فرایند مکش ایجاد می‌شوند.

گاهی اوقات نیز زمانی که قرار است سرعت چرخش موتور دستگاه شما بیشتر شود صدای جاروبرقی تغییر خواهد داشت. اما اگر احساس می‌کنید موارد دیگری باعث صدای جاروبرقی شما شده‌اند باید در مرحله اول مطمئن شوید لوله‌های جاروبرقی گرفتگی ندارند. گاهی اجسام سختی مانند سنگریزه‌ها می‌توانند به بدنه دستگاه برخورد داشته و سر و صدای زیادی را ایجاد نماید. کثیف شدن فیلترها و یا شکستن فن دستگاه نیز می‌تواند باعث صدای جاروی شما شود.

تعمیر جارو برقی در قزوین

احساس بوی سوختگی از جاروبرقی چه زمانی رخ می‌دهد؟

هر زمان متوجه شدید جاروی شما در زمان کارکرد بوی سوختگی می‌دهد فوراً دستگاه را از برق جدا سازید و به دنبال عامل ایجاد کننده این بو در جاروی خود باشید. نیاز است دو شاخه و پریز جاروبرقی مورد بررسی قرار گیرند و مطمئن شوید هیچگونه علامتی مانند دود از آنها دیده نمی‌شود. پس از اطمینان از سالم بودن موارد گفته شده به بررسی کیسه جاروبرقی بپردازید و مطمئن شوید بیش از حد پر نشده باشد. فیلترهای آن را نیز چک کرده و از تمیز بودن آنها اطمینان پیدا کنید.

مورد دیگری که باید در نظر داشته باشید وضعیت تسمه متحرک جاروبرقی می‌باشد که گاهی به دنبال سر خوردن یا گیر کردن آن بوی سوختگی را در جاروی خود احساس خواهید کرد. در ادامه وضعیت موتور دستگاه را مورد بررسی قرار داده و ببینید موتور دچار سوختگی نشده باشد. اگر موتور دستگاه شما نیم سوز شده است از برق کشیدن سریع جاروبرقی می‌تواند از آسیب‌های اساسی‌تر به موتور در آینده جلوگیری نماید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297