تعمیر جاروبرقی سامسونگ در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

دلیل صدای بلند جاروبرقی در زمان کارکرد چیست؟

موارد متعددی هستند که می‌توانند باعث شوند جاروبرقی شما در زمان کار صدای بلند و ناهنجاری تولید کند. در نظر داشته باشید بعضی از این صداها کاملاً طبیعی هستند و نباید نسبت به آنها حساس باشید. به عنوان مثال زمانی که قرار است موتور دستگاه با سرعت بالاتری بچرخد صدای دستگاه شما افزایش خواهد داشت. اما اگر احساس می‌کنید جاروبرقی شما نسبت به قبل تغییر پیدا کرده و صدای بلندتری می‌دهد باید عامل آن را پیدا کنید. 

گاهی اوقات به دلیل گرفتگی در لوله‌ها دستگاه در زمان کار صدای بلندی را ایجاد می‌کند. به عنوان مثال مکش اجسام سختی مانند سنگریزه می‌تواند باعث برخورد با بدنه و تولید صدا در جاروبرقی شود. احتمال دیگر کثیف بودن فیلترهای دستگاه می‌باشد که می‌تواند باعث ایجاد صدای غیر عادی در جاروی شما شود. پس از تمیز کردن فیلترها مطمئن شوید شکستگی در فن دستگاه وجود ندارد و همچنین غلطک برس کاملاً سالم می‌باشد.

تعمیر جارو برقی در قزوین

چه زمانی حرکت جاروبرقی دچار مشکل می‌شود؟

جاروبرقی از دست وسایل الکتریکی سیار است که شما برای استفاده از آن نیاز دارید بتوانید جارو را بر روی زمین حرکت دهید. در غیر این صورت عمل جارو زدن برای شما مشکل خواهد شد و برای نظافت هر بخش از خانه مجبور خواهید بود جاروی خود را بلند کنید. با توجه به وزن این دستگاه چنین وضعیتی می‌تواند برای شما مشکل ساز شود.

یکی از دلایل اختلال در حرکت چرخ‌های جاروبرقی تجمع کثیفی زیاد روی چرخ‌های دستگاه می‌باشد. در برخی موارد نیز گرد و خاک زیاد یا پیچیدن مو در بین چرخ‌ها مانعی برای حرکت جاروی شما ایجاد می‌کند. می‌توانید با استفاده از یک چاقو یا قیچی کوچک موهای گیر کرده در دور چرخ‌های جاروبرقی خود را از آن جدا سازید. چرخ‌های دستگاه را کاملاً بررسی نموده و اگر انسداد و گرفتگی در آنها مشاهده کردید برطرف نمایید و چنانچه همچنان مشکل ادامه داشت از افراد متخصص راهنمایی بخواهید.

( برای ثبت درخواست تعمیرات جاروبرقی زیمنس در قزوین اینجا کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297