تعمیر جارو برقی میله در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چه زمانی بوی بدی از جاروبرقی احساس می‌شود؟

اگر در زمان کارکرد جاروبرقی متوجه بوی بدی از جاروبرقی می‌شوید ابتدا کیسه جاروبرقی خود را مورد بررسی قرار دهید. یکی از اصلی‌ترین دلایل بد بودن جاروبرقی می‌تواند ماندن زباله‌ها درون کیسه جاروبرقی باشد که باعث شده است به مرور زمان بوی بدی را درون دستگاه ایجاد کند. برای حل این مشکل می‌توانید کیسه جاروبرقی خود را با استفاده از آب و صابون شستشو کنید و یا اینکه در صورت نیاز کیسه جاروبرقی را تعویض نمایید. همچنین مخزن گرد و غبار جاروبرقی خود را در نظر داشته باشید و در صورت نیاز این بخش را به طور کامل تمیز نمایید.

از دیگر بخش‌هایی که می‌تواند باعث بوی بد دستگاه شما شود شلنگ یا لوله جاروبرقی می‌باشد. گاهی ذرات زباله یا هر چیز دیگری در داخل لوله جارو گیر کرده و مسیر آن را مسدود می‌سازد و به مرور زمان بوی بدی را در آن ایجاد می‌کند. اگر شلنگ جاروی شما از جنس پلاستیک است آن را برای مدتی در محلولی از آب و صابون خیس کنید تا خوب تمیز شود. 

( برای ثبت درخواست تعمیرات جاروبرقی هاردستون در قزوین اینجا کلیک کنید )

تعمیر جارو برقی در قزوین

به چه علت جاروبرقی روشن نمی‌شود؟

زمانی که اختلالی در کارکرد جاروبرقی به وجود آمده و دستگاه روشن نمی‌شود بهتر است جاروی خود را با یک پریز برق دیگر امتحان کنید و ببینید در کارکرد آن تغییری را مشاهده خواهید کرد یا نه. همچنین گاهی اوقات نیز سیم‌های کابل برق‌رسانی دستگاه دچار کشیدگی یا پارگی خواهند شد و این موضوع به مرور زمان باعث می‌شود جریان برق‌رسانی جاروبرقی دچار اختلال شده و جاروبرقی روشن نشود. اگر اطلاعی از نحوه سیم کشی دستگاه ندارید کابل‌های آن را از نظر ظاهری مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که ایرادی پیدا نکردید از افراد متخصص کمک بخواهید.

احتمال دیگری که روی روشن نشدن جاروبرقی شما تاثیر می‌تواند داشته باشد قطع کننده حرارتی دستگاه است. اگر مسیر برق رسانی افزایش دمای بیش از اندازه را داشته باشد قطع کن حرارتی دستگاه فعال شده و موتور دستگاه را خاموش خواهد کرد. به بررسی کیسه جاروبرقی نیز بپردازید و مطمئن شوید داخل آن بیش از اندازه پر نشده باشد. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297