تعمیر جاروبرقی کنوود در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

بوی دود یا سوختگی در جاروبرقی چه علتی می‌تواند داشته باشد؟

اگر در حین کار جاروبرقی خود متوجه شدید بوی دود یا سوختگی زیادی از دستگاه احساس می‌شود هرچه سریع‌تر جاروبرقی خود را از برق جدا سازید. این امکان وجود دارد که به مرور زمان بلبرینگ دستگاه شما دچار فرسودگی شده باشد و این اتفاق می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیری را به همراه بیاورد. ممکن است بلبرینگ به مرور زمان روی موتور دستگاه شما اثر بگذارد و باعث سوختن موتور جاروبرقی شود.

همچنین دقت داشته باشید احتمال دارد بوی سوختگی مربوط به سوختن موتور جاروی شما می‌باشد که نیاز به تعویض این قطعه خواهد بود. کوچک‌ترین انسداد در جاروبرقی شما نیز می‌تواند از عملکرد صحیح تسمه جاروبرقی جلوگیری نماید و در نهایت بویی شبیه سوختگی لاستیک را احساس خواهید کرد. از دیگر مواردی که باید در نظر داشته باشید احتمال گیر کردن مو یا نخ به دور غلطک جاروبرقی می‌باشد. لازم از سیم کشی جاروبرقی را نیز چک کرده و از نبود مشکل در کلکتور دستگاه مطمئن شوید.

تعمیر جارو برقی در قزوین

علت خروج صدای بلند یا ناهنجار در جاروبرقی چه می‌تواند باشد؟

صدای بلند جاروبرقی یکی از ایرادهای متفاوتی می‌باشد که ممکن است به تازگی در جاروی خود با آن برخورد کرده باشید. هر زمان متوجه شدید جاروی شما در زمان کار صدایش نسبت به گذشته متفاوت شده است باید به بررسی علت این موضوع بپردازید تا جلوی آسیب‌های بیشتر در دستگاه را بگیرید. گاهی صدای جاروبرقی به دنبال گیر کردن یک شی در اتصالات و اجزای جاروبرقی شنیده می‌شود. این شی خارجی می‌تواند با بدنه لوله‌ها و اتصالات جاروی شما برخورد داشته و صدای بلندی را ایجاد نماید.

از دیگر دلایل صدا دادن جاروبرقی می‌توان به بروز ایراد در بلبرینگ دستگاه اشاره داشت. همچنین احتمال مواردی مانند شکستگی پروانه موتور را در نظر داشته باشید. چنانچه پس از بررسی موارد فوق همچنان صدای جاروی شما تغییری نداشت مطمئن شوید جرقه‌ای در کلکتور دستگاه ایجاد نمی‌شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297