نمایندگی ظرفشویی بوش در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

چهار مشکل ظرفشویی بوش

یکی از دلایلی که ماشین‌های ظرفشویی بوش را در رده بهترین محصولات این حوزه قرار می‌دهد، کم صدا و لرزش بودن ماشین ظرفشویی در هنگام فعالیت است. از طرف دیگر، ساختار به کار رفته در مدل‌های اخیر این دستگاه‌ها به گونه‌ای طراحی شده است که ظروف در اثر گرمای ماشین ظرفشویی بوش کاملاً خشک شوند. این امر به بدون لکه بودن ظروف و صرفه‌جویی قابل توجه در زمان لازم برای خشک کردن ظرف‌های خیس کمک می‌کند. شسته نشدن ظروف و نشت آب از دستگاه در هنگام فعالیت اشکالات دیگری هستند که می‌توانند استفاده شما از ماشین ظرفشویی بوش را با مشکل روبرو کنند. از این رو، قصد داریم در این مطلب به معرفی اصلی‌ترین دلایلی بپردازیم که در بروز این مشکلات دخیل هستند. این نکته را فراموش نکنید که مراجعه و درخواست ارائه خدمات از مراکز معتبری مانند مجموعه قزوین تکنیک شرط اصلی طول عمر بالای ماشین‌های ظرفشویی بوش و رفع کامل ایرادات به وجود آمده در آن‌ها است.

1. چرا شاهد لرزش زیاد و صدای ناهنجار از ماشین ظرفشویی بوش هستیم؟

دلایلی که می‌توان برای لرزش زیاد دستگاه برشمرد، عبارت‌اند از:

 • معیوب بودن پمپ ماشین ظرفشویی بوش
 • اشکالات به وجود آمده در بازوی آبپاش دستگاه
 • بی‌نظمی در چیدن ظروف و برخورد آن‌ها به یکدیگر یا بازوی آبپاش
 • خرابی فن ماشین ظرفشویی
 • اشکال در نصب دستگاه
 • شل شدن بست بازوی آبپاش
 • اشکال در موتور ماشین لباسشویی بوش
تعمیر ظرفشویی در قزوین
تعمیر ظرفشویی در قزوین

2. چرا ظرف‌ها پس از پایان برنامه شستشو توسط ماشین‌های ظرفشویی بوش هنوز خیس هستند؟

برای بررسی این مشکل باید کیفیت مواد شوینده‌ و میزان استفاده از آن‌ها را مد نظر قرار دهید؛ چراکه بی‌کیفیت مواد شوینده و یا استفاده بیش از حد از آن‌ها می‌تواند به خیس ماندن ظروف بینجامند. از طرف دیگر، باید ظرف‌های مورد نظر را به شیوه درست در ماشین ظرفشویی بوش قرار دهید و برنامه مناسبی را برای شستشوی آن‌ها انتخاب کنید. سایر مواردی که می‌توانند به خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی بوش کمک کنند؛ عبارت‌اند از:

 • تجمع باقی‌مانده مواد غذایی و سایر آلودگی‌ها در دستگاه و وقوت انسداد و گرفتگی در قسمت‌های مختلف ماشین ظرفشویی بوش
 • خرابی المنت
 • اشکال در ترموستات دستگاه
 • ایراد در دریچه هوای دستگاه
 • خرابی موتور فن تعبیه شده در ماشین ظرفشویی بوش
 • خرابی مخزن تخلیه

3. چه عواملی می‌توانند باعث کثیف ماندن ظروف در ماشین ظرفشویی بوش شوند؟

زمانی که متوجه شدید ظروف مورد نظرتان به درستی شسته نشده‌اند و هنوز آثار مواد غذایی روی آن‌ها مشاهده می‌شود، لازم است موارد زیر را بررسی کنید:

 • کیفیت، تاریخ انقضا و نوع مناسب شوینده مورد نظر
 • درست بودن تنظیمات و برنامه مورد نظر برای شستن ظروف
 • قرارگیری ظروف به شیوه درست در ماشین ظرفشویی بوش
 • تمیز بودن دستگاه و نداشتن گرفتگی یا انسداد در قسمت‌های مختلف ماشین ظرفشویی
 • سالم بودن پمپ آب
 • نبود ایراد در بازوی آبپاش
 • سلامت قطعه ترموستات
 • سالم بودن المنت حرارتی ماشین ظرفشویی
 • نبود اشکال در برد دستگاه
گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک
تعمیر ظرفشویی در قزوین | قزوین تکنیک

4. علت نشت آب از ماشین ظرفشویی بوش را باید در چه عواملی جستجو کنیم؟

در صورتی که متوجه شدید، دستگاه در هنگام شستن ظروف نشتی آب دارد، باید علت این مشکل را در موارد زیر بیابید:

 • وجود ترک، پارگی یا فرسودگی در واشر تعبیه شده در درب ماشین ظرفشویی بوش
 • وجود ترک، پارگی یا فرسودگی در شیلنگ‌های آب متصل به ماشین ظرفشویی
 • وجود اشکال در پمپ تخلیه
 • وجود اشکال در شناور دستگاه
 • وجود ایراد در بازوی آبپاش ماشین ظرفشویی
 • خرابی و معیوب بودن شیر‌ ورودی آب

چرا بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

تعمیر ظرفشویی بوش در قزوین

شاید یکی از سخت ترین کارهای دنیا این باشد که بخواهید کسی را پیدا کنید که دوست باشد ظرفهای کثیف داخل آشپزخانه را بشورد. راه حل این مشکل را یک خانم ثروتمند آمریکایی به نام جوزفین کاکرن پیدا کرد. خانم کاکرن وقتی در اواخر قرن نوزدهم میلادی، متوجه شد بسیاری از ظرف های خانه توسط خدمتکاران لب پر شده اند، تصمیم گرفت تا این وسیله را اختراع کند. او ظرف ها را داخل یک دیگ مسی قرار داد و به کمک فشار آب داغ آن ها را شست. مکانیزمی که با گذشت حدود صد و پنجاه سال و اضافه شدن تکنولوژی های متعدد به این دستگاهها هنوز هم پایه و اساس کار ماشین های ظرفشویی است. یکی از برندهایی که در پیشبرد و افزودن تکنولوژی های جدید به ظرفشویی بسیار فعال و موفق بوده است، شرکت آلمانی بوش است. در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی نکات مختلف در خصوص این ظرفشویی ها و نحوه مراقبت و تعمیر ظرفشویی بوش در قزوین بپردازیم. برای انجام این کار توسط تکنسین مجاز دستگاه، کافیست با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگگی-لباسشویی-بوش-درر-قزوین

ظرفشویی بوش

“بوش” که کار خود را از ابتدای قرن بیستم، یعنی سال 1901 در شهر اشتوتگارت آلمان آغاز کرد، همواره یکی از با کیفیت ترین شرکت ها در زمینه تولید انواع لوازم منزل از جمله ماشین ظرفشویی بوده است. علاوه بر دوام بالای قطعات و کیفیت ساخت دستگاه، تکنولوژی های متعددی که بوش به جهان معرفی کرده است، بعدها در بسیاری از دستگاهها استفاده شده است. در ادامه با تعدادی از این قابلیت ها آشنا می‌شویم.

اگر نیاز به تعمیر ظرفشویی بوش در قزوین دارید، با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی با قابلیت زئولیت  (Zeolite)

اولین ویژگی که مورد بررسی قزوین تکنیک قرار می‌گیرد، در خصوص نوعی ماده معدنی است که رطوبت جذب کرده و حرارتی تولید می کند که برای جوشاندن آب کافی است. این تکنولوژی، خاص ماشین های ظرفشویی جدید بوش برای خشک کردن ظروف است و زئولیت نام دارد.

اگر نام زئولیت را در مشخصه های ماشین ظرفشویی بوش دیدید، یعنی این ماده معدنی درون محفظه‌ای تعبیه شده است و در عین حال که المنت خشک کن ندارد استفاده از انرژی الکتریکی برای خشک کردن حذف می‌شود اما ظرف ها کامل خشک می شود و لکه ای از رطوبت روی ظرف باقی نمی‌گذارد.

طول عمر زئولیت بیش از 50 سال است و می تواند هزاران بار بدون نیاز به تعویض، این عملیات را برای شما انجام دهد البته اگر به نمایندگی ظرفشویی بوش در قزوین مراجعه فرمایید متوجه می‌شوید که قیمت ظرفشویی بوش با این ویژگی چندان ارزان نیست.

ویژگی Half Load:

این ویژگی در اغلب مدل های بوش وجود دارد و بسیار کاربردی محسوب می‌شود و به شما این امکان را می دهد که  با مصرف آب و برق کم تری ظرفشویی خود را با نیمی از ظرفیت و به صورت نیمه پر روشن کنید.

این برنامه در برخی از مدل ها این امکان را به شما می‌دهد که شست و شو را تنها به طبقه بالا یا پایین دستگاه محدود کرده و علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب و برق، در زمان خیلی کوتاهتری ظرف های خود را تمیز و شسته شده تحویل بگیرید. در صورتی که نیاز به تعمیر ظرفشویی بوش در قزوین داشتید کافیست با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

ویژگی سبدهای قابل انعطافVario Flex  :

به صورت کلی به سبدهای قابل انعطاف در ماشین های ظرفشویی اشاره دارد. که اجازه انواع چیدمان را به کاربر می‌دهد. به لطف این طراحی خلاقانه در ماشینهای ظرفشویی، دیگر برای شستن همه نوع ظروف با هر شکل و اندازه ای از قابلمه های بلند گرفته تا دیس های پهن و بشقاب های بزرگ، فقط با لمس یک ضامن می توانید قفسه ها را به سمت بالا یا پایین حرکت داده و فضای مورد نیاز خود را تامین نمایید.

شستشو همراه با ضدعفونی :Sanitize 

در ماشین های ظرف شویی جدیدتر، این قابلیت به دستگاه اضافه شده است که با بالا بردن دمای آب تا 70 درجه، علاوه بر شست و شوی عمیق تر، با از بین بردن باکتری ها و میکروب ها ظروف داخل ظرفشویی ضدعفونی شوند. با این کار دیگر لازم نیست تا برای هر بار شست و شو، مقداری مواد ضدعفونی کننده داخل ماشین ظرفشویی ریخته شود.

اگر از این قابلیت ظرفشویی های بوش استفاده  می‌کنید، باید توجه داشته باشید که این امر زمان آب کشی را کمی طولانی تر می‌کند اما خیال شما از بابت شست و شوی مطمئن و کاملا ضدعفونی ظروف راحت می شود.

با تعدادی از آخرین و بهترین تکنولوژی های ظرفشویی بوش آشنا شدید. با مراجعه به نمایندگی ظرفشویی بوش در قزوین، می‌توانید انواع کارآیی ها و آپشنهای فوق العاده این دستگاهها را ببینید. برای تعمیر ظرفشویی در قزوین نیز، کافیست با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

ایرادات رایج و تعمیر ظرفشویی بوش در قزوین

همان طور که گفتیم بوش یکی از برندهای برتر تولید کننده ظرفشویی است. اما کیفیت بالای قطعات این ماشین ها تضمینی برای خراب نشدن همیشگی آنها نیست. در صورتی که با علت خرابی ظرفشویی خود آشنا باشید می توانید آن را برای تعمیرکار توضیح دهید تا حتما قطعه مورد نظر را به همراه داشته باشد و کار تعمیر دستگاه بدون فوت وقت انجام گیرد.

ظرفشویی بوش ظرفها را تمیز نشسته

علت اصلی بروز این مشکل، چیدمان غلط ظرفها یا قرار دادن ظروف بیش از حد مجاز در ظرفشویی است. اگر از مجاز بودن وزن ظروف نسبت به ظرفیت دستگاه مطمئن هستید، ممکن است علت  چسبیدن چربی یا ذرات ریز غذا به واشر در، آبپاش‌های داخلی، صفحه صافی و فیلتر ظرفشویی بوش باشد. برای رفع این ایراد باید از تمیز بودن قسمت های داخلی دستگاه مطمئن شوید. در مرحله بعد نیز، ماشین ظرفشویی را بدون ظرف روشن کرده و  از سیستم تمیز کردن دستگاه استفاده نمایید. برای تعمیر ظرفشویی بوش در قزوین، با شماره‌ی بالای صفحه تماس گرفته یا فرم موجود در سایت را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

نشت آب از ظرفشویی بوش

یکی از مسائل مهمی که سبب مراجعه مشتریان به نمایندگی ظرفشویی بوش در قزوین می‌شود، نشتی آب از قسمت های مختلف دستگاه بوده که سبب بروز آسیب های جدی به ساختار و قطعات ظرفشویی هم می تواند بشود. علت این اختلال در عملکرد ظرفشویی، پاره شدن شلنگ تخلیه آب، ترک خوردگی واشرهای دور در و خرابی پمپ تخلیه ظرفشویی بوش است.

سر و صدای زیاد ظرفشویی بوش

یکی دیگر از ایرادات پرتکرار تر در ظرفشویی بوش سر و صدای اضافه در دستگاه است. اگر ظرفها را به درستی نچیده باشید و با هم برخورد کنند شاهد بروز این مشکل خواهید بود. اما این ایراد دلایل دیگری نظیر معیوب بودن پمپ ظرفشویی، خراب شدن بازوهای اسپری آب و آبپاش های دستگاه هم دارد.

خشک نشدن ظروف در ظرفشویی بوش

اگر پس از پایان کار و باز کردن درب ماشین ظرفشویی، متوجه جاری شدن آب و خشک نبودن ظروف  شدید احتمالا نیاز به تعمیر ظرفشویی بوش در قزوین دارید.

دلیل اصلی این اختلال خرابی پمپ یا ایراد در مخزن تخلیه ظرفشویی و همچنین، مسدود شدن مسیر خروج آب پمپ تخلیه با تکه های ریز غذا و چربی است.

بهترین راهکار برای حل این مساله بررسی دریچه مخزن تخلیه ظرفشویی است. اگر این قطعه تمیز بود و با تکه های غذا پوشیده نشده بود، لازم است آن را تعویض نمایید. برای تعمیر ظرفشویی بوش در قزوین، با قزوین تکنیک تماس بگیرید.

نمایندگی-تعمیرات--لباسشویی-بوش-درر-قزوین

تعمیر ظرفشویی بوش در قزوین

به همان میزان که ساخت ظرفشویی بوش حساس و با کیفیت است، لازم است تا کار تعمیر آن نیز، با حساسیت و کیفیت بالا صورت پذیرد. برای انجام دقیق این کار توسط تکنسین متخصص و مجرب و با استفاده از قطعات یدک فابریک دستگاه خود، با اطمینان خاطر، با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید. 

نمایندگی ظرفشویی بوش در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی ظرفشویی بوش در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی ظرفشویی بوش در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات ظرفشویی بوش در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی بوش باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی بوش در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

2 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی ظرفشویی بوش در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

  1. باسلام درجه سختی آب برای شهرها و مناطق مختلف متفاوت است. شما می توانید با توجه به محل سکونت خود درجه سختی آب را از طریق سازمان آب شهر خود بیابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297