نمایندگی پکیج بایکان در قزوین

چرا بهتر است تعمیر پکیج بایکان در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات پکیج بایکان در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی پکیج بایکان | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر پکیج بایکان در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی پکیج بایکان در قزوین 

نمایندگی پکیج بایکان در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج بایکان در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج بایکان در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر پکیج بایکان در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

نمایندگی پکیج بایکان در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات پکیج بایکان در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر پکیج بایکان در قزوین
تعمیر پکیج بایکان در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات پکیج بایکان در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر پکیج بایکان در قزوین

پکیج آب را گرم نمی‌کند

این مشکل میتواند به دلیل خرابی در مشعل ، خرابی مبدل ، استفاده‌ی همزمان و زیاد از آب گرم ناشی شود .

آب را بیش از اندازه داغ می کند.

یکی از دلایل آن تنظیمات پکیج در دمای بالا است.همچنین میتواند به دلیل مشکل در فیلتر آب و یا خرابی سنسور حرارتی داخلی یا بیرونی دستگاه باشد.

خاموشی ناگهان دستگاه

اگر مقدار مصرفی آب گرم شما از حداقل تنظیم شده روی دستگاه کمتر باشد برای اینکه دستگاه آب داغ تر از برنامه ی تنظیم شده تولید نکند پکیج شما خود به خود خاموش میشود.

پکیج سر و صدای زیادی دارد

وجود نشتی در قسمت اشتعال باعث سوختن ناقص و ایجاد سر و صدای سرسام آوری میشود.همچنین شعله نامناسب میتواند به دلیل کمبودن هوا برای سوخن کامل شود و سر و صدا ایجاد کند.

نمایندگی پکیج بایکان در قزوین

پکیج یکی از وسایل مهم در خانه های امروزی است که کار گرم کردن سیستم گرمایش و آب گرم را به صورت همزمان انجام می‌دهد. از مزایای مهم این دستگاهها، تنظیم دمای هر خانه به صورت جداگانه و با اختیار ساکنان منزل است. پکیج ها در انواع و ابعاد مختلف، تولید می‌شوند و برای تعمیر هر کدام باید به تکنسین مجاز همان برند مراجعه کرد. در این مطلب در خصوص تعمیر پکیج در نمایندگی پکیج بایکان در قزوین مطالبی را می‌خوانیم. برای انجام این کار توسط تکنسین مجرب و ماهر با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر پکیج بایکان در قزوین

ارورهای اصلی پکیج بایکان

پکیج بایکان، با بهره مندی از سیستم عیب یابی خودکارريال قادر است تا اختلالات عملکردی قسمت های مختلف دستگاه را، به کاربر اطلاع دهد تا در صورت بروز مشکل، این ارورها در اسرع وقت مرتفع شوند.

ارور E01: وقتی شعله در پکیج تشکیل نشود یا توسط دستگاه تشخیص داده نشود، این ارور را مشاهده خواهید کرد. برای رفع مشکل، ابتدا از اتصال جریان ورودی گاز مطمئن شوید سپس دستگاه خود را ریست کنید. احتمالا مشکل برطرف شود. اگر این اتفاق نیفتاد، برای تعمیر پکیج بایکان در قزوین، با قزوین تکنیک تماس بگیرید.

ارور E02: دیگر ارور ثبت شده در نمایندگی پکیج بایکان در قزوین، که به معنای انسداد در دودکش دستگاه است. ممکن است در مدل های بدون فن، کلید ترموستات حد دستگاه فعال شده باشد یا در مدل های دارای فن خطای پرشرسوئيچ دود اتفاق افتاده باشد.

ارور E03: این خطا حاکی از ایراد در سیستم NTC یا ترمیستور پکیج است. رسوب گرفتگی مبدل اصلی دستگاه، مشکل دیگری است که ممکن است باعث بروز خطای فوق شود. برای تعمیر پکیج خود، به نمایندگی پکیج بایکان در قزوین مراجعه نمایید یا با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید.

تعمیر پکیج بایکان در قزوین

ارور E04: مشکل در NTC دستگاه وجود دارد و باید برای تعمیر آن اقدام کنید.

ارور E05: شعله تشکیل شده اما، کمتر از میزان مورد نیاز است. باید مدولاتور شیر گاز دستگاه بررسی شود.

ارور E06: دما به بیش از 90 درجه سانتی گراد رسیده و باید دستگاه توسط تکنسین مجاز نمایندگی پکیج بایکان در قزوین، مورد بررسی قرار بگیرد.

ارور E07: به دلیل اشکال در پمپ و عدم گردش مناسب جریان آب این خطا در دستگاه رخ می‌دهد.

ارور E08: فشار جریان آب کم است. ابتدا از وصل بودن آب و کافی بودن فشار آب ساختمان مطمئن شوید. سپس، شیر فشار دستگاه را باز کنید تا به میزان مناسب برسد. اگر ایراد را پیدا نکردید، برای سرویس و تعمیر پکیج بایکان در قزوین با شماره ی بالا صفحه تماس بگیرید.

ارور E09: کلید حرارتی دستگاه فعال شده است. برای رفع این ایراد با نمایندگی پکیج بایکان در قزوین تماس بگیرید.

با تعدادی از ارورهای اصلی پکیج بایکان در قزوین آشنا شدیم. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید، با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک تماس بگیرید یا درخواست خود را در همین سایت ثبت نمایید. علاوه بر این، خواندن دفترچه راهنمای دستگاه، شما را با عملکردها و قابلیت های دستگاه آشنا کرده و معنای دقیق تمام ارورهای دستگاه را خواهد گفت.

نمایندگی پکیج بایکان در قزوین

نمایندگی پکیج بایکان در قزوین

کمبود قطعات اصلی و بالا رفتن قسمت پکیج در سالهای اخیر، کار تعمیر این دستگاهها را به یک کار کاملا تخصصی و مهم تبدیل کرده است. مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک، این کار را با استفاده از قطعات فابریک یدک دستگاه، تهیه شده از نمایندگی پکیج بایکان در قزوین و توسط افراد خبره و ماهر، با حداقل هشت سال سابقه انجام کار تعمیرات انجام می‌دهد. تمام امور تعمیر دستگاه شما در محل و با حضور خودتان انجام خواهد شد. به همین دلیل، برای تعمیر پکیج در قزوین ، با کیفیت و سرعت بالا، تماس با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰، مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک را پیشنهاد می‌کنیم.

نمایندگی پکیج بایکان در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی پکیج بایکان در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج بایکان در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج بایکان در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج بایکان باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج بایکان در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

0 0 رای ها
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمام کامنت ها

Call Now Buttonتماس با ما: 02891011297