نمایندگی پکیج ویزمن در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

1.چرا دمای آب در پکیج‌های ویزمن پایین است و آب به خوبی گرم نمی‌شود؟

قبل از آن که به بررسی ابعاد فنی دستگاه بپردازید و دلایل احتمالی این مشکل را مرور کنید، لازم است مطمئن شوید که پکیج روشن بوده و مشکلی در ارتباط با تأمین آب ورودی به دستگاه، جریان برق و گاز وجود نداشته است. گاهی اتفاق می‌افتد که این مشکل به دلیل ناپایداری شعله شمعک دستگاه بوده و لازم است دلایل ناپایداری شمعک بررسی شوند. از این رو، اگر مطمئن هستید که شعله شمعک ثابت بوده است، موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

 • تنظیمات اشتباه پکیج
 • وجود رسوب در بخش‌های مختلف دستگاه
 • خرابی فلوسوئیچ
 • اشکال در فلومتر پکیج
 • معیوب شدن سنسور تعبیه شده در پکیج که مسئول سنجش دمای آب است.
 • مسدود شدن فیلتر گاز دستگاه
 • تنظیمات اشتباه شیر گاز پکیج
 • مسدود شدن مبدل
تعمیر پکیج در قزوین | قزوین تکنیک
تعمیر پکیج در قزوین

2. چه عواملی باعث می‌شوند که پکیج ویزمن در انجام فرایند اتومات ناکام بماند و کارکرد یکسره‌ای داشته باشد؟

یکی از مزیت‌های برجسته پکیج‌های پیشرفته‌ای مانند پکیج‌های ویزمن خاموش شدن آن‌ها بعد از مدت زمان مشخص و رسیدن آب به دمای مطلوب است. این موضوع به کاهش هزینه‌های پرداختی شما بابت استفاده از حامل‌های انرژی برق و گاز کمک بسیار بزرگی می‌کند. این در حالی است که گاهی پکیج‌های ویزمن به دلایل زیر در انجام این کار ناتوان می‌شوند و با کارکرد یکسره خود، مصرف‌کننده را در معرض پرداخت قبض‌های بالا گاز، برق و هزینه تعمیرات قرار می‌دهند. از این رو، زمانی که با این شرایط روبرو شدید، علت دقیق این مشکل را از میان عوامل زیر پیدا کنید:

 • اشکالات رخ داده در فن دستگاه
 • به وجود آمدن ایراد در سوئیچ تعیین فشار هوا
 • گرفتگی مسیر خروج هوا از پکیج
 • معیوب بودن برد اصلی دستگاه
 • خراب شدن الکترودهای موجود در پکیج
 • اشکال در قطعات مربوط به جرقه زن

چرا بهتر است تعمیر پکیج در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی پکیج ویزمن در قزوین

یکی از تولید کننده های پکیج در کشورمان، برند ویزمن است که یک برند آلمانی است. این برند از کیفیت ساخت مناسب و قطعات با کیفیتی در ساخت استفاده کرده و طراحی زیبایی دارد. در این مطلب قصد داریم تا پکیج های موجود در نمایندگی پکیج ویزمن در قزوین را مورد بررسی قرار داده و مهم ترین دلایل خرابی آن ها را بررسی کنیم. برای تعمیر این دستگاهها می توانید با شماره‌ی  ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر پکیج ویزمن در قزوین

ایرادات رایج پکیج ویزمن در قزوین

دانستن دلایل خرابی پکیج ویزمن، می تواند به شما کمک کند تا مشکل دستگاه خود را به خوبی برای تکنسین توضیح دهید تا نیاز به خارج کردن پکیج شما از محل برای انجام تعمیرات نباشد و قطعات مورد نیاز همراه تکنسین باشد. با هم تعدادی از این خرابی ها و دلایل آن را می خوانیم.

سرد شدن آب

خرابی سنسور NTC که وظیفه تشخیص دمای آب در پکیج را دارد، دلیل اصلی سرد بودن آب است. سوپاپ بای پس ، قطعه دیگریست که خرابی آن منجر به سرد شدن آب پکیج می‌شود. این قطعه مانند یک میانبر عمل می‌کند و با اتصال مسیر رفت و برگشت گرمایشی به هم وظیفه دارد آب داغ را قبل از این که به سمت رادیاتورها برود، به سمت ورودی پمپ متصل کند. اگر سوپاپ بای پس به درستی کار نکند، آب گرم به سمت سوپاپ اطمینان پکیج می‌رود و از مسیر درست خود خارج شده و باعث سرد شدن پکیج ویزمن می‌شود.

 تعمیر پکیج ویزمن در قزوین

سر و صدای زیاد

آخرین موردی که ممکن است بدون دیدن کد خطا با آن رو به رو شوید، سر و صدای زیاد است. این مشکل احتمالا به دلیل هواگرفتگی لوله ها در پکیج ویزمن است. می‌توانید سیستم را از طریق شیر هواگیری خود دستگاه یا شوفاژها، هواگیری کنید. برای این که نگران خیس شدن منزل نباشید بهترین گزینه برای هواگیری حوله خشک کن حمام است. برای تعمیر پکیج در قزوین به نمایندگی پکیج ویزمن در قزوین مراجعه کنید.

مبدل حراراتی آب را سریع تر از حالت عادی گرم می‌کند

برای رفع این مشکل در پکیج ویزمن، ابتدا میزان فشار آب را با مانومتر اندازه بگیرید. عدد کمتز از 1.5 بار نیاز به هواگیری در دستگاه را نشان می‌دهد. اگر عدد بالای 1.5 بود برای رفع این ایراد باید به کمک شیر پر کن آب انجام شود. در نهایت پمپ دستگاه و فیلترهای ورودی و خروجی را چک کنید.

ایراد در خروج دود

اگر خروج دود از پکیج ویزمن با مشکل مواجه شود، دستگاه به مصرف کننده آلارم خواهد داد. وقتی میزان دی اکسید کربن از حالت عادی بیشتر است. لازم است دود کش و مسیر خروجی دود را بررسی کنید. سپس فشار دود باید اندازه گیری شود. و درنهایت عملکرد سنسور محفظه احتراق بررسی شود. این مشکل را کاملا جدی بگیرید و برای رفع آن سریعا اقدام کرده و با نمایندگی پکیج ویزمن در قزوین تماس بگیرید.

ایراد در ترموستات حد

وقتی ترموستات حد گرما، گرمای دستگاه را بالاتر از میزان استاندارد نشان دهد، باید برای رفع خطا، ابتدا پمپ سیرکولاسیون را بررسی کرد و سپس فشار آب سیستم را اندازه گرفت. اگر فشار تا بین 1 تا 2 باشد طبیعی است. سپس اتصال و سالم بودن ترموستات حد دما را بررسی کنید. اگر تمام موارد گفته شده سالم بودند، برد دستگاه ایراد دارد و باید تعمیر یا تعویض شود. تعمیر برد یک کار بسیار حساس و تخصصی است و لازم است توسط تکنسین مجاز نمایندگی پکیج ویزمن در قزوین انجام شود.

نمایندگی پکیج ویزمن در قزوین

نمایندگی پکیج ویزمن در قزوین

در مطلب فوق دلایل خرابی و رفع ایراد مشکلات پکیج ویزمن را توضیح دادیم. اما در صورتی که هر ایرادی در دستگاه شما پیش آمد، با نمایندگی پکیج ویزمن در قزوین تماس بگیرید. برای استفاده از تکنسین های متخصص با سابقه کار چنیدین ساله و تخصصی روی پکیج و استفاده از قطعات یدک فابریک برای تعمیر پکیج بوش در قزوین، با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک با شماره‌ی ۰۲۸۳۳۳۳۶۳۷۰ تماس بگیرید. . ( برای دریافت اطلاعات تعمیرات پکیج مارس در قزوین اینجا کلید کنید )

نمایندگی پکیج ویزمن در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی پکیج ویزمن در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج ویزمن در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج ویزمن در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج ویزمن باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج ویزمن در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297