نمایندگی پکیج گلدیران در قزوین

مراحل ثبت درخواست در قزوین تکنیک

تماس-با-قزوین-تکنیک

تماس با قزوین تکنیک

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با قزوین تکنیک تماس بگیرید

مشاوره-اولیه

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی-کارشناسان-و-اعلام-هزینه

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

تعمیر-لوازم-خانگی-در-منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

1. یکی از مشکلات رایج پکیج‌های گلدیران روشن بودن پکیج ولی گرم نبودن آب است. در این شرایط باید به سراغ چه دلایلی برویم و به دنبال رفع آن‌ها باشیم؟

در شرایطی که برخلاف تنظیمات انجام شده دمای آب پایین باشد و انتظارات شما را برآورده نکند، لازم است موارد زیر بررسی شوند:

 • بروز اشکال در شیر برقی پکیج گلدیران و هدایت حرارت ایجاد شده به سمت رادیاتور
 • خراب شدن سنسور فلومتر
 • وجود رطوبت در سنسور فلومتر و عدم مخابره اطلاعات درست مابین فلومتر و برد الکتریکی دستگاه
 • ایراد پیدا کردن فلومتر
 • سوختن، نیم سوز شدن و یا خرابی سنسور NTC
 • نصب اشتباه دستگاه و اجزای آن مانند دودکش پکیج
 • قطع شدن جریان‌های مربوط به آب، برق و گاز پکیج
 • رسوب گرفتن دستگاه
 • خرابی قطعه الکترود پکیج
 • وجود ایراد در سوپاپ بای پس دستگاه
 • وجود هوا در مسیر لوله‌های دستگاه
 • معیوب بودن شیر سه راهی پکیج گلدیران
تعمیر پکیج در قزوین | قزوین تکنیک
تعمیر پکیج در قزوین

2. چه عواملی در ایجاد صداهای ناهنجار و بلند پکیج گلدیران دخالت دارند؟

زمانی که متوجه شدید پکیج‌های گلدیران شما در هنگام فعالیت خود صداهای بلند و غیر عادی تولید می‌کنند، باید در ابتدای امر از نصب درست دستگاه و اجزای آن مطمئن شوید. در مراحل بعد لازم است موارد زیر توسط کارشناسان حرفه‌ای مورد بررسی قرار بگیرند. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب مرکز مناسب تعمیرات است تا تعمیر قطعات را به تعویض کلی آن قطعه ترجیح دهد و شما را از پرداخت هزینه گزاف تعمیرات معاف کند. دلایل صدای بلند پکیج گلدیران شامل موارد زیر هستند:

 • معبوب بودن فن تعبیه شده در پکیج
 • تجمع آلودگی‌ها و ذرات گرد و غبار روی فن و بالا بردن وزن این قطعه در هنگام فعالیت
 • وجود رسوبات در مبدل پکیج
 • جمع شدن هوا در لوله‌های پکیج و عدم انجام سرویس‌های دوره‌ای
 • خراب شدن پمپ سیرکولاتور
 • گیر کردن شی خارجی در پمپ سیرکولاتور

چرا بهتر است تعمیر پکیج در قزوین را به ما بسپارید؟

پشتیبانی همه جانبه

سرعت بالای خدمات

6 ماه ضمانت خدمات

تکنسین های مجرب

اعلام هزینه قطعی قطعات

نمایندگی پکیج گلدیران در قزوین

شاید اگر بگوییم تا همین بیست سی سال پیش، استفاده از کوچکترین فضاها اهمیت چندانی برای سازندگان نداشت، بیراه نگفته باشیم. اما در سالهای اخیر و با افزایش قیمت زمین و مسکن هر متر از یک خانه، قیمتی پیدا کرد که باعث شد سازندگان صرفه جویی زیادی در استفاده از فضا نمایند. یکی از مهم ترین دلایل استفاده زیاد از پکیج ها در منازل، همین موضوع است. اگر چه دلایل مهم دیگری، نظیر تامین کردن همزمان گرمای شوفاژهای خانه و آب گرم منزل، بهره وری بالا و استفاده از انرژی کمتر برای تامین گرما نیز، باعث رونق استفاده از پکیج شده اند. یکی از برندهای شناخته شده داخلی که کار تولید پکیج را در ظرفیت ها و مدل های مختلف انجام می دهد، پکیج گلدیران است. پکیجی که مونتاژ داخل بوده و از قطعات باکیفیت خارجی استفاده می کند. تعمیر این دستگاهها باید با قطعات تهیه شده از نمایندگی پکیچ گلدایران در قزوین انجام شود. برای تعمیر فوری این دستگاهها و اعزام تکنسین به محل می توانید با شماره‌ی 02833336370 تماس بگیرید. اما این دستگاهها، قادرند با استفاده از اخطارهایی که روی نمایشگر خود ثبت می کنند، اطلاعات کافی در خصوص ایرادی که در دستگاه وجود دارد را به کاربر بدهند. در ادامه با برخی از ارورهای این دستگاهها که موجب تماس کاربران برای تعمیر پکیج گلدایران در قزوین شده است، آشنا می شویم.

نمایندگی تعمیر پکیج گلدیران در قزوین

ارورهای متداول پکیج گلدیران

پکیج گلدیران مجهز به یک سیستم عیب یابی خودکار است که ایراد دستگاه را به اطلاع کاربر می رساند و کار تعمیر را تا حد قابل توجهی آسان می کند. برخی از ارورهای متداول پکیج گلدیران که باعث تماس مصرف کنندگان این دستگاهها برای تعمیر پکیج گلدیران در قزوین شده است را با هم می خوانیم.

خطای E1 : مشکل عدم تشکیل شعله‌ی پکیج

خطای HE : مشکل آنتی فریز

خطای E7 : مشکل سنسور تشخیص دمای آب مدار گرمایشی پکیج گلدیران

به جز این موارد، ایرادات دیگری نیز وجود دارد که می تواند منجر به مراجعه به نمایندگی پکیچ گلدیران در قزوین برای تعمیر دستگاه شود. برای اطلاع دقیق از معنی ارورهای دستگاه خود، دفترچه راهنمای آن را مطالعه نمایید. در ادامه مطلب در خصوص برخی از ایرادات این دستگاهها، نکاتی را می خوانیم.

مشکل گرم نشدن آب و تماس با نمایندگی پکیج گلدیران در قزوین

ایراد در پکیچ گلدیران به دلیل گرم نشدن آب ساختمان، ایرادی رایج در بین پکیج هاست. این ایراد می تواند به دلایل متعددی نظیر:

 1. قرارگیری نامناسب دودکش
 2. کم بودن ارتفاع شعله در پکیج
 3. فشار نامناسب آب سرد ورودی به پکیج گلدیران
 4. نامناسب بودن لوله کشی آب ساختمان برای پکیج
 5. ناکافی بودن قطر شلنگ گاز ورودی
 6. تنظیمات نامناسب درجه حرارت آب گرم مصرفی
 7. فشار نامناسب گاز ورودی به پکیج
 8. تنظیم نبودن فشار گرمایشی پکیج روی 1.5 بار
 9. کیپ شدن فیلتر صافی شیر اهرمی یا شیر پیسوار. اگر یکی از شیرهای آب منزل این مشکل را داشته باشد و نوع شیر اهرمی باشد، این امکان وجود دارد که ایراد از شیر آب منزل باشد. اگر شلنگ آب سرد و گرم جا به جا وصل شوند نیز، امکان بروز این خطا در دستگاه وجود دارد.

تعمیر پکیج گلدیران در قزوین

برای رفع این ایرادات و تعمیر پکیج گلدیران در قزوین با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک با شماره‌ی 02833336370 تماس بگیرید تا تکنسین مجاز و متخصص پکیج گلدیران برای تعمیر دستگاه شما با استفاده از قطعات تهیه شده از نمایندگی پکیج گلدیران در قزوین، به محل شما اعزام شود. اما در ادامه با یکی دیگر از ایرادات ثبت شده در نمایندگی پکیج گلدیران در قزوین آشنا می‌شویم.

سرد شدن ناگهانی آب و تعمیر پکیج گلدیران در قزوین

اگر آب در پکیج شما به صورت ناگهانی سرد می‌شود و شما را با مشکل رو به رو می کند، بهتر است موارد زیر را بررسی کنید و برای تعمیر پکیج گلدیران در قزوین، اقدام نمایید.

 1. کم بودن فشار گاز منزل اولین دلیل این ایراد است.
 2. تنظیم نامناسب درجه حرارت آب بهداشتی و آب سیستم گرمایشی نیز دلیل دیگریست که باعث سرد شدن ناگهانی آب می‌شود.
 3. استفاده از پمپ فشار در ساختمان منزل که دراین حالت به دلیل نوسان پمپاژ آب توسط پمپ، آب مصرفی مدام سرد و گرم می‌شود.
 4. اگر فیلتر صافی شیر اهرمی یا شیر پیسوار کیپ شود نیز، شاهد این مشکل خواهیم بود. اگر یکی از شیرهای آب منزل این مشکل را داشته باشد و نوع شیر اهرمی باشد، این امکان وجود دارد که ایراد از شیر آب منزل باشد.
 5. نوسان فشار اب منزل، به عبارتی هر عاملی می‌تواند سبب کاهش فشار آب ورودی به پکیج جهت روشن شدن شعله گردد و اگر فشار آب ورودی پایین باشد ممکن است شعله مناسبی تشکیل نگردد.
 6. اگر ظرفیت پکیج شما کمتر از میزان مناسب باشد و متراژی را پوشش دهد که بیش از ظرفیت دستگاه است، احتمالا شاهد این مشکل خواهید بود. برای جلوگیری از این مشکل، حتما در هنگام خرید دستگاه از نمایندگی پکیج گلدیران در قزوین، راهنمایی لازم را بگیرید.

کم بودن فشار آب پکیج گلدیران

اگر متوجه کم بودن فشار آب گرم منزل خود شدید، برای رفع این مشکل باید موارد زیر را بررسی کنید.

اگر این مورد فقط در یکی از شیرهای آب منزل بود احتمالا ایراد از شیر آب است. در صورتیکه فیلتر سختی گیر آب در مسیر آب شهر ورودی قرار گرفته باشد، ممکن است به دلیل کیپ شدن آن، فشار آب ورودی به پکیج شکسته شود. در صورتی که فیلتر در مسیر آب شهر قرار نگرفته باشد احتمال دارد مبدل رسوب گرفته باشد. البته این مورد در صورتی که مدتی از نصب دستگاه گذشته باشد ممکن است رخ دهد و در دستگاهی که تازه نصب شده است نمی‌تواند ایراد از مبدل باشد.

برای رفع این مشکل و تعمیر پکیج گلدیران در قزوین به نمایندگی پکیج گلدیران در قزوین مراجعه یا با شماره‌ی بالای صفحه تماس بگیرید.

نمایندگی پکیج گلدیران در قزوین

تعمیر در نمایندگی پکیج گلدیران

برای تعمیر پکیج گلدیران، لازم است از تکنسین متخصص و مجرب کمک بگیرید. همین طور استفاده از قطعات تهیه شده از نمایندگی پکیج گلدیران در قزوین برای تعمیر این دستگاهها ضروریست. اگر احتیاج به حضور فوری تکنسین متخصص دستگاه و تعمیر دستگاه خود با قطعات فابریک یدک دارید، با مرکز تعمیرات تخصصی قزوین تکنیک با شماره‌ی 02833336370 تماس بگیرید. تعمیرات در این مرکز با نرخ‌های مصوب اتحادیه بوده و علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسبی را نیز برای تعمیر پکیج گلدیران در قزوین، به همراه دارد. ( برای دریافت اطلاعات تعمیرات پکیج لامبرت در قزوین اینجا کلید کنید )

نمایندگی پکیج گلدیران در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی پکیج گلدیران در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی پکیج گلدیران در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج گلدیران در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج گلدیران باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج گلدیران در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

5 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی پکیج گلدیران در قزوین | شعبه اصلی 91011297-028»

  1. با عرض سلام روشن نشدن پکیج بستگی به برند دستگاه شما دارد اما ممکن است از افت فشار آب باشد.جهت انجام تعمیرات با مرکز تماس بگیرید.

 1. وقت بخیر پکیج من تازه نصب شده ولی چکه میکنه حس میکنم خوب سرویس و نصب نشده باشه.برای این کار نیرو میفرستین؟

  1. با سلام دوست عزیز بله تعمیرات پکیج گلدیران شما پذیرفته می شود .برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست تعمیرات خود با مرکز قزوین تکنیک تماس بگیرید.

 2. سلام عرض ادب و خسته نباشید پکیج ما فشارش میاد پایین لطفا از تعمیرکاراتون امروز میفرستید درستش کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297