نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین

چرا بهتر است تعمیر یخچال سامسونگ در قزوین را به ما بسپارید ؟

180 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

استفاده از قطعات اصلی و فابریک

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات یخچال سامسونگ در قزوین طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال سامسونگ| برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ در قزوین به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال سامسونگ در قزوین، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

تعمیر یخچال سامسونگ در قزوین
تعمیر یخچال سامسونگ در قزوین

گارانتی و ضمانت مرکز قزوین تکنیک

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ در قزوین از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی می باشند . مرکز قزوین تکنیک برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد

مشکلات رایج جهت تعمیر یخچال سامسونگ در قزوین

کاهش یا افزایش سرمای یخچال

خرابی می تواند از موتور، کمپرسور، گیر کردن پره‌ها به برفک و... باشد.

یخچال آب می‌دهد

در این حالت مشکل از دیفراست موتور یا کمپرسور است که علت آن قراردادن وسایل زیاد در یخچال یا فریزر است یا اینکه قراردادن مواد بسیار گرم درون یخچال

آلارم مربوط به فیلتر تصفیه آب روشن شده

این مشکل که بیشتر در یخچال‌های ساید اتفاق می‌افتد به معنی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب است.

داغ شدن بیش از حد موتور یخچال

مقداری داغی موتور تا حدودی طبیعی است اما بیش‌تر از حد معمول خاموش‌کردن فیوز کمپرسور است و دیگر موتور تواند به‌درستی کار کند.

صدای غیرمعمول یخچال

در این حالت باید یکی از قطعه‌های زیر تعویض گردد. (پایه موتور، فن یا اجزای آن)

لامپ یخچال روشن نمی‌شود

می‌تواند مشکل از سوختگی لامپ، اتصال سرپیچ و لامپ به‌درستی انجام نشده، سیم‌کشی روشنایی اشتباه و... باشد

نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین

یخچال سامسونگ در ایران جز محبوب‌ترین برندهای یخچال شناخته می‌شود و کیفیت بسیار بالایی هم دارد. اما گاهی اوقات به هر دلیلی امکان خراب شدن و خوب کار نکردن آن وجود دارد و افرادی که این نوع یخچال را در منزل دارند، باید حداقل برخی از نکات اولیه را بدانند تا اگر امکان داشت، خودشان در خانه آن را تعمیر کنند. در غیر اینصورت، به نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین مراجعه کنند. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم درباره نکات تعمیر، دلایل ایجاد خرابی، نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین و…. صحبت کنیم. پس حتماً تا پایان همراه ما باشید.

از مهم‌ترین نشانه‌های هشداردهنده در تعمیر یخچال

وجود هر یک از این مشکلات در یخچال، یخچال فریزر، سایدبای‌ساید، نشان‌دهنده نیاز به تعمیرات آن است:

 • کاهش یا افزایش سرمای یخچال: در یخچال‌های سایدبای‌ساید و یخچال فریزر دمای یخچال باید بین 3 تا 5 باشد و دما برای فریزر 15- تا 18- باشد. در صورتیکه غیر از این باشد، ممکن است موتور، کمپرسور، گیر کردن پره‌ها به برفک و… باشد.
 • یخچال آب می‌دهد: در این حالت مشکل از دیفراست موتور یا کمپرسور است که علت آن قراردادن وسایل زیاد در یخچال یا فریزر است یا اینکه قراردادن مواد بسیار گرم درون یخچال
 • اگر در بدنه یخچال جریان برق وجود دارد، به دلیل مشکل برد دستگاه یا اتصال آن است.
 • آلارم مربوط به فیلتر تصفیه آب روشن شده: این مشکل که بیشتر در یخچال‌های ساید اتفاق می‌افتد به معنی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب است.
 • فریزر عمل منجمد کردن را به‌درستی انجام نمی‌دهد: این مشکل دلایل متفاوتی دارد از جمله، ترموستات، شارژ گاز، کمپرسور، خرابی لاستیک درب یخچال، خراب‌شدن فن، عمل‌نکردن دیفراست.برای تعمیر دستگاه خود میتوانید با نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین تماس گرفنه و مشکل دستگاه خود را با کارشناسان مطرح کنید .
 • داغ شدن بیش از حد موتور یخچال: مقداری داغی موتور تا حدودی طبیعی است اما بیش‌تر از حد معمول خاموش‌کردن فیوز کمپرسور است و دیگر موتور تواند به‌درستی کار کند.
 • صدای غیرمعمول یخچال: در این حالت باید یکی از قطعه‌های زیر تعویض گردد. (پایه موتور، فن یا اجزای آن)
 • یخچال روشن نمی‌شود: این حالت چند دلیل دارد:
 1. سیم برق یخچال دچار اتصالی شده است
 2. ترموستات یخچال مشکل دارد
 3. فیوز کمپرسور معیوب است
 4. موتور یخچال خراب شده است
 • قبل از شروع کار یخچال صدای خاصی می‌دهد و از کار می‌افتد: که علت آن‌یکی از موارد زیر است
 • {رله استارت معیوب است. موتور یخچال خراب است. کمپرسور یا سیکل گردش گاز دارای اشکال است.}
 • لامپ یخچال روشن نمی‌شود: می‌تواند مشکل از سوختگی لامپ، اتصال سرپیچ و لامپ به‌درستی انجام نشده، سیم‌کشی روشنایی اشتباه و… باشد که نیاز به نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین دارد.

 

خدمات نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین در منزل

 1. برطرف‌کردن ایراد سیم برق یخچال
 2. برطرف‌کردن مشکل ولتاژ خروجی یخچال
 3. اصلاح تنظیمات یخچال
 4. نصب صحیح آموزش طرز کار یخچال
 5. تعمیر تایمر
 6. تعمیر کمپرسور
 7. تعمیر لامپ
 8. عوض‌کردن یا تعمیر فن اواپریتور
 9. تعمیر فن کنداکتور
 • تعمیر موتور یخچال
 • تعویض لاستیک درب یخچال
 • برطرف‌کردن صدای یخچال

تعویض موتور یخچال به چه شکل انجام می‌گیرد؟

تعویض موتور در تعمیر یخچال سامسونگ در قزوین هنگامی صورت میگیرد که یخچال دچار اشکال مکانیکی باشد، در این حالت باید یک کمپرسور جدید تهیه شود سپس لوله و شیر پرومس بر روی آن نصب می شود و انتهای لوله درپوش گذاشته می شود در نهایت عملیات تخلیه توسط کارشناسان نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین انجام می شود و موتور خراب جدا می شود بعد از کار ، از طریق لوله ساکشن و لوله ورودی کندانسور، نیتروژن خشک به داخل سیستم تزریق می شود. در مرحله تعویض موتور محل اتصال باید به خوبی تمیز شود تا مواد زائد وارد سیستم نشود.

رایج‌ترین ایرادات در تعمیر یخچال سامسونگ در قزوین

از ایرادات متداولی که کارشناسان نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین با آن مواجه می‌شوند عبارت‌اند از: برفک زدن یخچال از نوع نوفراست، افتادگی درب یخچال، شنیدن سرو صدای عجیب، خنک نشدن یخچال، ‌ کار کردن بدون وقفه یخچال، خاموش شدن مکرر دستگاه، یکسره کار کردن دستگاه، روشن نشدن یخچال سامسونگ و… اشاره کرد.

مزایای تعمیر یخچال سامسونگ در قزوین

   متخصصین ما از مهارت علمی و عملی بالایی در تعمیر یخچال در قزوین برخوردار هستند، داشتن مدرک علمی معتبر در این زمینه و همچنین سپری نمودن دوره های آموزشی این مرکز شرایط استاندارد را برای تعمیر وسیله شما به وجود اورده است. از نگرانی های مشتریان در خرابی یخجال چگونگی جا به جایی آن است به همین دلیل برای راحتی حال مشتریان ما خدمات در محل را ارائه می کنیم. در نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین به دلیل استفاده از اخرین متد در تعمیرات باعث شده کیفیت تعمیرات تا حد زیادی بالا رود. در نتیجه با در اختیار قرار دادن ضمانت نامه بعد از تعمیرات در اختیار مشتریان این اطمینان را به آنها می  دهیم که این قطعه از یخجال به وردی دچار مشکل نمی شود و چنانچه همین قطعه دچار مشکل شد به صورت رایگان تعمیرات انجام می شود.در این نمایندگی اطمینان داشته باشید در صورت نیاز به تعویض قطعه در یخچال  از قطعه اصلی استفاده می شود و در صورت پرداخت هزینه برای تخعمرات یخچال در قزوین با ارائه دادن فاکتور به شرط اعتبار ضمانت نامه مبلغ آن عودت داده می شود.

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در قزوین

برای تعمیر یخچال ، برخورداری از وجدان کاری در نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین  سرلوحه کار تعمیرکاران می باشد، به گونه ای که اگر قطعه ای را بتوان تعمیر کرد اقدام به تعویض آن نمی کنند. شما هر زمان که بخواهید می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با کادر پشتیبانی مجاز تعمیرگاه تماس گرفته و سفارش خود را برای تعمیر یخچال سامسونگ در قزوین ثبت نمایید. و از امکان تعمیر یخچال سامسونگ در منزل بهرمند شوید. پرسنل پشتیبانی در تمام ایام هفته قادر به پاسخ گویی به شما عزیزان هستند، در صورتی که مشکل جزئی باشد با راهنمایی مشاوران از شما می خواهند اقدام به تعمیر آن کنید و اگر مشکل تخصصی باشد مبلغ حدودی تعمیرات را به شما ابلاغ می کنند.

هزینه تعمیرات یخچال سامسونگ در قزوین

هنگامی که شما برای تعمیر یخچال با کادر پشتیبانی در نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین تماس میگیرید، می توانید با ذکر عیب به صورت حدودی از مشکل یا هزینه آن مطلع شوید، نرخ هزینه توسط اتحادیه تصویب شده و به استحضار شما رسانده می شود. خرید قطعات با توجه به قیمت روز بازار انجام می گیرد. هر گونه خدماتی که توسط این مجموعه به شما عرضه می گردد، گارانتی داشته و قطعات نیزاز  ضمانت نامه شش ماهه برخوردارهستند .

مناطق تحت پوشش نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین

قزوین – تاکستان – الوند – آبیک – اقبالیه – محمدیه – بیدستان – محمودآباد نمونه – بویین‌زهرا – شال – اسفرورین – آبگرم – دانسفهان – ضیاءآباد – خرمدشت – نرجه – سگزآباد – ارداق – آوج – خاکعلی – معلم‌کلایه – کوهین – سیردان – رازمیان

کلام پایانی درباره تعمیر یخچال سامسونگ در قزوین

در این مقاله درباره علت خرابی یخچال سامسونگ، مزایای انتخاب نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین صحبت کرده ایم چنانچه در این باره سوالی داشتید در بخش نظرات با ما درمیان بگذارید.

نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین | خدمات مرکزی

نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال سامسونگ در قزوین ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان قزوین بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال سامسونگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال سامسونگ در قزوین برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

1 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی یخچال سامسونگ در قزوین | شعبه اصلی ۳۳۳۳۶۳۷۰-۰۲۸»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما: 02891011297